Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Козятинська громада
Додано 20 вер 2021

Козятинська громада

@kozyatyn_official
Кількість підписників: 1 814
Фото: 11,400
Відео: 1,340
Посилання: 4,090
Опис:
You can view and join @kozyatyn_official right away.

👥 Кількість підписників

1 814
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 175
Середній/День:: 742
Середній/Тиждень:: 1,831
ERR: 64.77%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія змін назви

Козятинська громада 2024-10-16
Козятинська громада. Офіційний канал 2024-02-25
Офіційний Козятин/Канал Козятинського міського голови Тетяни Єрмолаєвої 2023-10-11
Офіційний Telegram-канал Козятинської міської ТГ 2023-10-09
Козятинська ТГ / Єрмолаєва Тетяна Миколаївна, міський голова Козятинської ТГ 2023-01-11

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

Сьогодні, у цей скорботний і водночас урочистий день, ми разом вшанували пам'ять наших героїв. Сотні сердець об’єдналися у спільній меті – вшанувати подвиг тих, хто віддав життя за нашу свободу 🇺🇦Забіг «Шаную воїнів – біжу за Героїв України» став свідченням того, що ми є незламним народом. Незважаючи на біль втрат, ми зберегли віру в нашу перемогу. Кожен ваш крок сьогодні – це крок до світлого майбутнього, до тієї України, за яку боролися наші герої.В заході взяли участь жителі громади від наймешного до найстаршого: родини полеглих Захисників, дітки та підлітки, педагоги та представники влади. Кожен сьогодні дякував Героям та створював атмосферу єдності 🙌Особливо хочу подякувати родичам загиблих захисників, які своїм прикладом надихають нас усіх. Ваша стійкість і сила духу вражають 🫂Пам'ять про наших Героїв завжди житиме в наших серцях! Слава Україні!Героям Слава! Більше фото на сторінці Козятинської громади за посиланням:https://www.facebook.com/koziatynskahromada/posts/pfbid0acARrZfwY1XSPpcJzNRnysBERLzoL4sLFwcS5dchn5xrxGsEWzP9iVi9Tc2myzPQl
Пройшли урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України 🇺🇦23 серпня відбулися заходи, присвячені Дню Державного Прапора України. Міський голова Тетяна Єрмолаєва привітала присутніх з найголовнішими святами країни, що символізують національну єдність та незламний дух українського народу. 🤝У рамках урочистостей відбулося особливе відзначення представників правоохоронних органів, військових та воєнізованої охорони, які щодня забезпечують безпеку та захист нашої країни. Грамотами та матеріальними винагородами були нагороджені військовослужбовці Першого відділу Хмільницького РТЦК та СП, військової частини А1329, комендатури військових сполучень залізничної дільниці та станції Козятин, 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини, виробничого підрозділу «Козятинський загін воєнізованої охорони», батальйону патрульної поліції з обслуговування населення Хмільницького району, відділення поліції №2 Хмільницького районного відділення поліції та військової частини А-4960. Особлива увага була приділена вшануванню військовослужбовців, рятувальників та правоохоронців, які самовіддано захищають Україну. З особливою гордістю було відзначено молодшого сержанта Сергія Кесарчука 👏, який отримав подяку від Командування військової частини А 4548 та був названий гордістю Морської піхоти. Завершилися урочистості спільною молитвою за Україну, яку провели представники різних конфесій, та урочистою ходою до пам’ятного знаку загиблим воїнам-захисникам України, де відбулося покладання квітів. 🇺🇦День Державного Прапора України став ще одним нагадуванням про те, що свобода та незалежність виборюються ціною величезних зусиль та жертв. Український прапор – це символ нескореності та незламності народу, який продовжує боротьбу за свою свободу та майбутнє. Слава Україні! Героям слава!🇺🇦https://www.facebook.com/koziatynskahromada/posts/pfbid0PLKWPnEeMNFiXfcGtCosA9nurYeVReMq9kTKUS5rD8p3hv9WBXWqyLg9NJeWRbdrl
📌🖼22 серпня в нашому місті відбулася особлива подія - відкриття виставки «З минулого в майбутнє» та виставки Рушників. Цей захід об'єднав десятки талановитих художників з різних куточків України, які взяли участь у пленері, організованому Тетяною Куліш. 👩‍🎨Цього року митці звернули свою увагу на старовинні пам'ятки архітектури нашого міста, вдихаючи в них нове життя на своїх полотнах. Кожна картина - це унікальна інтерпретація минулого, адаптованого до сучасного світу. Виставку доповнили українські рушники🪡, створені майстринею Антоніною Головненко. Кожен рушник - це не просто вишивка, а ціла історія, втілена в символах та кольорах. На відкритті були присутні запрошені гості, серед яких заступник міського голови Павло Холковський. представники релігійних громад, гості нашої громади та небайдужі поціновувачі мистецтва.Присутні насолоджувалися представленими роботами, обговорювали творчість митців та ділилися враженнями. Завершився захід чудовим музичним подарунком від Федора Бережнюка та можливістю для всіх присутніх насолодитися чудовими витворами мистецтва. 🧑‍🎨Учасники пленеру та виставки були нагороджені сертифікатами та подарунками. Серед нагороджених: - Наталія Вусик - Наталія Луценко - Лариса Чумакова - Вікторія Александрой - Тетяна Александрой - Анжела Коренкова - Тетяна Куліш - Наталія Юхимець - Володимир Сапальов - Олександр Войтко - Наталія Лавренюк - Василь Рижій - Любов Федорук - Оксана Антепа - Антоніна Головненко Дякуємо за роботу митців та незабутні враження від побаченого! Бажаємо подальших звершень, натхнення та творчих успіхів!🙌 Це була справді особлива подія, яка показала багатство нашої культури та талант наших митців! Запрошуємо долучитися кожного до виставки, яка триватиме до листопада у будинку культури.https://www.facebook.com/koziatynskahromada/posts/pfbid0tfbK7XfBTGRgaWEjb1Pg3pGh3ufv3RRYJvqVPUxgPH7D8V4qrxTW4yQk3kRXpEMpl
🔘Об’єднання організацій роботодавців Одеської області запрошує на форум: “Бізнес та ЗСУ: професійна освіта подвійного призначення”, Одеса 30 серпня 2024.🌻Метою форуму є надання допомоги підприємцям, освітянам, військовим та стейкхолдерам у розробці актуальних професійних стандартів кваліфікаційних рівнів подвійного призначення та створенні кваліфікаційних центрів.🌻Чому вам варто відвідати форум:1️⃣ Форум сприяє створенню сучасних професійних стандартів, що враховують потреби як бізнесу, так і військових.2️⃣ Підприємці та освітяни отримають чіткі вказівки щодо кваліфікацій, необхідних для подвійного призначення, що дозволить підвищити якість підготовки кадрів.3️⃣ Ветерани, внутрішньо переміщені особи та люди з обмеженою працездатністю отримають можливість здобути нові професії та інтегруватися у цивільне життя.4️⃣ Учасники зможуть дізнатися про кращі практики, обговорити актуальні проблеми та знайти рішення.✍️Реєстрація: https://forms.gle/NvnpgASCatD6d5RY7✍️Деталі: https://www.facebook.com/share/YwfsVvFdcBoEbwqB/🎯 Більше про гранти та можливості на каналі "Грантові фішки": https://t.me/grantovyphishky
Місто Козятин зробило перший крок до розумного управління енергоресурсами!💡🤝Громада стала містом-партнером проекту ПРООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО» щодо реалізації автоматизованої системи енергетичного моніторингу споживання енергоресурсів бюджетною сферою.👌Запровадження автоматизованого енергомоніторингу, як невід’ємної складової системи енергоменеджменту громади, може призвести до скорочення від 5 до 8% енергоресурсів щороку. Відтак, контроль за енергоспоживанням та енергоефективна поведінка на об’єктах бюджетної сфери міста дозволить отримати економію бюджетних коштів, які можуть спрямовуватись на впровадження пріоритетних енергоефективних заходів та фінансового стимулювання енергоменеджерів міста. Завдяки проекту ПРООН невдовзі розпочнеться робота з модернізації та заміни приладів обліку споживання енергоресурсів у 14 громадських будівлях: школи, садочки, лікарні, спортивні споруди та інші. Що це означає для нас📌 Економія бюджетних коштів: Завдяки модернізації системи обліку ми зможемо більш ефективно контролювати та знижувати витрати на енергоресурси.📌 Зменшення впливу на довкілля: Підвищення енергоефективності будівель сприятиме зменшенню викидів шкідливих речовин та покращенню екологічної ситуації в нашому місті.📌 Комфортніші умови: Оновлення систем дозволить забезпечити більш стабільну та комфортну температуру в бюджетних установах, що особливо важливо в осінньо-зимовий період.Висловлюємо щиру вдячність Проєкту ГЕФ/ПРООН «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО» за підтримку нашої громади 🤝Слідкуйте за оновленнями та подальшою інформацією на офіційному сайті Козятинської міської ради та в соціальних мережах!Разом зробимо крок до енергоефективної культури у громаді!
#япацієнтСпека становить додатковий фактор ризику для людей, які мають проблеми з перепадами тиску. Щоб мінімізувати ризики влітку, людям, які знають про свої проблеми із тиском, варто дотримуватися кількох простих правил. 📌Мати рекомендації сімейного лікаря та виконувати їх. 📌Приймати ліки, які призначив ваш лікар для контролю тиску. До речі, завдяки програмі “Доступні ліки” такі лікарські засоби можна отримувати за е-рецептом або безоплатно, або з невеликою доплатою. У випадку, коли препарат чи дозування не підходить, варто знову звернутись до сімейного лікаря, щоб скорегувати лікування. 📌Контролювати свій артеріальний тиск під час хвиль спеки. Якщо є можливість, вимірюйте артеріальний тиск зранку, вдень і вечері щоденно, щоб розуміти коли відбувається відхилення. 📌Пити достатньо води, бажано не газованої. 📌Дотримуватися дієти, яка була призначена лікарем. Якщо ніякого спеціального харчування не має, то їсти більше овочів, фруктів, здорової їжі. 📌Уникати полудневої спеки та розраховувати свій час перебування на вулиці — спланувати прогулянку або вихід по справам на найбільш не спекотний період дня. Якщо маєте сумніви, що витримаєте прогулянку — краще залишитися вдома. Слідкуйте за своїм здоров’ям та залишайтеся здоровими!
Завтра, 4 серпня, в Козятинській громаді оголошено днем жалоби за загиблими Героєм Станішевським Олександром ЛеонідовичемПросимо живим коридором о 10:00 провести Захисника від ЦРЛ за маршрутом по вулиці Героїв Майдану, Чумацький Шлях, Незалежності, Володимира Великого, до будинку, де він проживав за адресою Володимира Великого 14.Чин поховання Воїна відбудеться о 10:50 в церкві Покрови ПресвятоїБогородиці (біля пожежної частини).Просимо приєднатися до памʼятної панахиди та провести нашого Воїна в останню дорогу.Громадське прощання із Героєм, який віддав своє життя у боротьбі за незалежність та свободу України, розпочнеться о 12:00 на площі Героїв Майдану.Наш Захисник буде похований на міському кладовищі на Алеї слави.На знак шани та скорботи за загиблим земляком просимо приспустити Державні Прапори України та увінчати їх чорною стрічкою на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій громади. Козятинська громада, депутатський корпус, виконавчий комітет Козятинської ради приносить щирі співчуття рідним та близьким нашогоЗахисника.Вічна памʼять та слава Герою! Низький уклін родині та близьким!
Завтра, 31 липня у Козятинській громаді оголошено Днем жалоби за Захисником Джаманом Ігорем Васильовичем 1998 р.н. 🕯 Просимо живим коридором о 10:00 провести нашого Захисника за маршрутом від будинку, де він проживав за адресою Степана Бандери 79 (кол.Матросова) далі по вулиці Сербіна та Вячеслава Чорновола до Храму Святого Пророка Іллі, що розташований по вул.В’ячеслава Чорновола (Васьковського) 27, де о 10:30 відбудеться чин поховання. Просимо приєднатися до памʼятної панахиди та провести нашого Воїна в останню дорогу. Громадське прощання із Героєм, який віддав своє життя у боротьбі за незалежність та свободу України, розпочнеться о 12:00 на площі Героїв Майдану. Поховано Ігора буде на міському кладовищі на Алеї Слави. На знак шани та скорботи за загиблим земляком просимо приспустити Державні Прапори України та увінчати їх чорною стрічкою на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій громади. Вічна та світла памʼять Герою!
​​СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Через атаку БПЛА є знеструмлення на Житомирщині та Київщині🔹 На Одещині через грозу знеструмлені три населені пункти🔹 Заходи обмеження споживання діють з 7:00 до кінця доби НАСЛІДКИ АТАКИ РОСІЯН НА ЕНЕРГООБ’ЄКТИВночі російські БПЛА атакували енергооб’єкти «Укренерго» в Житомирській та Чернігівській областях. Через пошкодження обладнання знеструмлювалось понад 68 тисяч споживачів в окремих районах Житомирської та Київської областей. На ранок без світла залишались близько 30 тисяч споживачів на Житомирщині та Київщині. Триває процес відновлення енергопостачання.СПОЖИВАННЯСьогодні, 26 липня, заходи обмеження застосовуються з сьомої години ранку і триватимуть до кінця доби. З 7:00 до13:00, з 18:00 до 20:00 і з 23:00 до 24:00 буде застосовуватись одна черга відключень. З 13:00 до 18:00 і з 20:00 до 23:00 – дві черги. Причина – дефіцит енергії в енергосистемі України внаслідок 8 російських масованих атак, які ворог здійснив на об’єкти енергетики з початку року. Внаслідок цього країна втратила 9 ГВт виробничої потужності українських електростанцій. Така потужність дорівнює споживанню влітку у пікові години таких європейських країн як Нідерланди, Фінляндія або разом Словаччини, Литви, Латвії та Естонії.Нагадуємо, що споживачі кожної області, які не належать до переліку об’єктів критичної інфраструктури, розділені на 6 черг (груп). Застосування обмежень до трьох черг означає, що для половини споживачів у кожному регіоні одночасно застосовані погодинні відключення. Якщо застосовано більше, ніж три черги графіків – обмеження розповсюджуються на більшу кількість споживачів. Інформацію щодо графіків відключень в кожному регіоні дивіться на сайтах обленерго або на їхніх сторінках у соцмережах.ЕКСПОРТНе відбувається і не передбачається.МЕРЕЖІ «УКРЕНЕРГО» та ОБЛЕНЕРГОЧерез негоду на ранок знеструмлені 3 населені пункти в Одеській області.Через бойові дії та з інших причин повністю та частково знеструмлений 571 населений пункт. Через бойові дії: є знеструмлення у Житомирській, Харківській, Київській, Донецькій, Херсонській, Миколаївській областях.🔹Facebook   🔹YouTube 🔹Instagram 🔹Linkedin
В Україні створять Єдиний державний реєстр домашніх тварин — рішення Уряду. Уряд ухвалив постанову про створення електронного реєстру домашніх тварин. Реєстр допоможе запустити цифрові ветеринарні паспорти, а також наблизити українське законодавство до європейського. Система зберігатиме інформацію про домашніх котів та собак. Наприклад, опис тварини, дані про власника, вакцинацію тощо. Далі — масштабуємо на всіх домашніх улюбленців. Реєстр стане основою для запуску паспорта домашніх тварин у Дії. Паперові документи відійдуть у минуле, а ви завжди матимете цифровий аналог у смартфоні. Також система допоможе українцям з пошуком тварин. Особливо актуально в умовах війни. Часто тварини можуть загубитися через вибухи та обстріли. Завдяки реєстру зможете повернути загубленого улюбленця власнику або знайти свого. Реєстрація в системі буде добровільна та безоплатна. Внести дані до Реєстру про тварину можна в будь-якого державного або приватного ветеринара в зручний час. Продовжуємо будувати найзручнішу цифрову країну у світі.