Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ☁️ Анастасія Король LIVE
Додано 06 гру 2025

☁️ Анастасія Король LIVE

@korolpsy
Кількість підписників: 1 653
Фото: 1,570
Відео: 98
Посилання: 329
Опис:
Тренер по роботі з підсвідомістю. Психотерапевт. Навчаю, передаю знання, об’єдную. Живі стосунки, гроші, самореалізація.
Джерело

☁️ Анастасія Король LIVE | А ви знали, що Юнг ще давно озвучив, що для розвитку Особистості потрі...

Логотип телеграм спільноти - ☁️ Анастасія Король LIVE ☁️ Анастасія Король LIVE @korolpsy
421 Охват/переглядів 2026-02-15 12:42 Повідомлення №4928
А ви знали, що Юнг ще давно озвучив, що для розвитку Особистості потрібні всього 3 компоненти:• інсайт• дія• витримкаІнсайт – це усвідомлення. Вміння спостерігати себе зі сторони, бачити те, що здається "зовсім не про мене", ту саму Тінь. Це момент, коли всередині вже є відповідь «Ось чому я обираю не тих людей», «Ось чому я боюся успіху». Це момент істини, який неможливо розбачити. Не плутайте інсайт зі зворотнім зв'язком. Одній подрузі я 6 років тому сказала, що вона обирає одружених, бо боїться близькості і не хоче прощатись з ідеальним татом. Вона погодилась на словах, але насправді, нічого не відчула. Їй знадобилось ще 3 роки в терапії, щоб задуматись над цим і ще 1 рік навчання, щоб прожити це як правду. Дія – це перевірка інсайту на міцність.Це крок у невідоме, зміна звичної моделі поведінки свідомо, зусиллям, реальний вчинок у фізичному світі. Без дії інсайт перетворюється на інтелектуальний мастурбацію. А дія без інсайту з голови – гарантований зрив у звичний сценарій. Витримка – це здатність не зрадити собі, коли перший ентузіазм зникає. Це воля продовжувати шлях, навіть коли Тінь намагається затягнути вас назад у затишне болото комфорту. І важливо: готовність нести відповідальність за свої дії.Психологія дає змогу отримати інсайт, але от що з ним зробить людина – залежить від неї. Саме тому, щоб укріплювати свою Дорослу Частину, своє Его – я завжди рекомендую до терапії додавати навчання.І не тільки теоретичні, а з елементами тренінгу.Так ви допоможете не своєму терапевту, а собі 😁 Бо часто клієнти зляться: "А що терапії недостатньо? я ж прихожу щотижня без пропусків!"Недостатньо, друзі, ні.Хочете розкажу про те, що насправді розвиває Его і для чого воно нам в наших планах? 🔥