Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Король Данило
Додано 06 гру 2025

Король Данило

@korolDanylo
Кількість підписників: 437
Фото: 3,420
Відео: 298
Посилання: 3,740
Опис:
Я той самий Король Данило Галицький, що заснував Львів. Знаю всі новини Галичини ще з давніх часів. Повідомляю їх оперативно і змістовно. Підписуйся. Зі мною — цікаво 👑 Cпівпраця: korol danylo [email protected] Сайт: https://www.koroldanylo.com.ua/
Джерело

Король Данило | Леся Бондарук (Фейсбук):🚨 Головний будівельний інспектор Львова живе в...

Логотип телеграм спільноти - Король Данило 👑 Король Данило @korolDanylo
166 Охват/переглядів 2025-12-05 21:00 Повідомлення №1374
Леся Бондарук (Фейсбук):🚨 Головний будівельний інспектор Львова живе в елітному особняку тещі, якого немає в деклараціях Керівник львівської Інспекції ДАБК Тарас Павлишин, який мав би контролювати легальність будівництва у Львові, сам опинився в епіцентрі скандалу. Журналісти з’ясували, що він уже майже рік мешкає в дорогому особняку у Брюховичах, приблизно $310 тис. ринкової вартості, але в деклараціях про цю нерухомість ані слова 😑Будинок офіційно оформлений на тещу Павлишина - Ганну Луців, перукарку та ФОП із послугами в б’юті-сфері. «Оформлення на родичку» - класична схема уникнення декларування, яку у цій історії важко не помітити 🫠💡 Що з’ясували журналісти:• Павлишина неодноразово фіксували, як він виїжджає з цього будинку на орендованому BMW X5.• Сусіди підтвердили, що родина Павлишина живе саме в цьому будинку. Ба більше дорогу до особняку він нібито робив за свій кошт.• У деклараціях: лише частки в квартирах і авто, але жодної згадки про будинок.• Сам чиновник каже, що живе там із дозволу тещі, а будинок задекларує вже у 2026 році.• Теща запевняє, що будинок буцімто будував її покійний чоловік, але пояснити походження коштів не змогла.😬🔍 Тим часом під керівництвом Павлишина Інспекція ДАБК видала майже 300 дозволів на будівництво за чотири роки. Львів будують, а от із прозорістю у тих, хто контролює забудову, якось не складається.