Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Корчинський
Додано 14 лип 2024

Корчинський

@korchynskiy
Кількість підписників: 18 863
Фото: 5,970
Відео: 958
Посилання: 4,470
Опис:
Майстер політичної провокації, засновник УНСО, лідер БРАТСТВА, літератор, поет, філософ. Стосовно співпраці: @manager_DK linktr.ee/korchynskyi

👥 Кількість підписників

18 863
Середній/День:: -13
Середній/Тиждень:: -149
Середній/Місяць:: -730

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 747
Середній/День:: 3,360
Середній/Тиждень:: 3,357
ERR: 19.86%

📊 Кількість повідомлень на день

4.7
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 5
Середнє за день: 4.7

Історія змін лого

Історія змін назви

Корчинський 2025-01-03
Дмитро Корчинський 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,810 26-06-09 14:00
Народні депутати Олександр Корнієнко ("Слуга народу") і Таміла Ташева ("Голос") накатали заяву міністру МВС Клименку на учасника бойових дій. За те, що український воїн взяв участь в акції протесту на київському Майдані проти масового завезення трудових мігрантів в Україну.«Я три роки воював на запорізькому напрямку. Те, що пропонує нам влада, що вони проштовхують через свої лояльні медіа стосовно завозу сюди мігрантів, зміни нашого національного складу – мене це не влаштовує, я не за це воював. І я як військовослужбовець, як і багато моїх побратимів, не підтримуємо завезення сюди мігрантів». От саме за ці слова Корнієнко і Ташева шиють воїну "розпалювання ворожнечі".Політики вже давно прагнуть закрити рот військовим, щоб ті не висловлювалися по гострих соціальних темах. Слідчі вже приходили до військовослужбовця, щоб взяти з нього пояснення. Наскільки нам відомо, поки що ніякі відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань не вносилися. Але ми уважно слідкуємо за цією ситуацією.Військовослужбовець очікує від депутатів вибачень за поширення про нього наклепницьких повідомлень.Голос воїнів - правий! Він має право звучати!Текст - Руслан Кухарчук.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 14,400 26-06-08 10:00
Те, що у Львові відбувся гей-парад, свідчить, що у цьому місті нема християн, а мєнти є.Те, що у Львові нещодавно стало можливим цькування Ірини Фаріон, свідчить, що у цьому місті майже нема українців.Тому актуальним є завдання християнізації та українізації Львова.Християнізації може посприяти велика кількість християнських храмів, які там є. Щоправда, вони зараз заповнені якимись дивними людьми, які вдають, що моляться. Цікаво, до кого?Для них храми не опорні пункти християнського наступу чи оборони, але резервації. Адже вулиці вони віддали содомітам. Значить, незабаром віддадуть і храми.Ці «християни» дізналися лише про смерть Христа, а Воскресіння не помітили. Тому моляться до мертвого Бога.Незабаром, гей-парад відбудеться у Києві. Це засвідчить нам, що християн тут менше, ніж до Володимирового хрещення.Те, що у Києві досі функціонує музей булгакова (на муніципальні гроші) та чисельні капища УПЦ ФСБ, свідчить, що майже всі місцеві українці зараз на війні. Тут нікого не лишилося.Християнізацію Києва треба починати спочатку. Методами святого Володимира.Українізацію теж. Методами Петлюри.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 4,440 26-06-07 13:00
Лідера партії «Свобода», колишнього депутата ВР Олега Тягнибока поранили на фронті. Останнім часом він є командиром батальйону.Раніше був поранений син Олега Тягнибока Гордій. А його небіж Артемій-Юліан Димид - здобув вічне життя в бою…Зять Ірини Фаріон (вона теж була колись депутатом) загинув у бою.Сама Ірина Фаріон боролася за мову і культуру (іноді це буває небезпечнішим, ніж фронт), була вбита московським агентом.З чинних депутатів воює зокрема Сергій Рудик (багатодітний батько, крім всього іншого), а Роман Костенко (на фронті відомий як Гром) - власноруч захоплював московитських полонених, захищаючи рідну Миколаївщину в 2022 році.Дійсний депутат ВРУ Святослав Юраш теж на фронті.Ще двоє колишніх депутатів пішли добровольцями і загинули на війні. Це Олександр Марченко та Олег Барна. Ще один колишній депутат - Сергій Слабенко - отримавши повістку, пішов на фронт і теж загинув.Колишній депутат ВР Андрій Білецький є командиром найчисельнішого корпусу ЗСУ, який сам створив.Колишній голова парламентської фракції Олег Ляшко, одразу після початку повномасштабного вторгнення, мобілізувався і зараз є командиром батальйону безпілотних систем.Воює колишній депутат двох скликань Ігор Луценко.Воює колишній депутат Єгор Соболєв.Колишній депутат ВР Андрій Іллєнко, після початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт. Воює, як і багато інших колишніх нардепів від Свободи.Колишня депутат Тетяна Чорновіл також воює.Колишній губернатор Тернопільщини Степан Барна, брат вже згаданого загиблого депутата Олега Барни, так само командир батальйону безпілотних систем.Син колишнього віцепремʼєра, а нині заступниці голови Офісу Президента Верещук, нещодавно був поранений на фронті.Свого часу один з суддів Верховного суду пішов на фронт добровольцем.Чоловік Ольги Стефанишиної (яка є депутатом ВР) Богдан загинув в березні 2022-го поблизу Чернігова, намагаючись врятувати людей.Знаю деяких мерів, багатьох чиновників та дуже заможних бізнесменів, які воюють. Пішли добровольцями.Знаю багатьох заможних людей, які не хотіли воювати, але були бусифіковані, намагалися відкупитися, але тецекашники відмовилися брати гроші, тепер ці заможні люди воюють.Якщо вам розповідають, що воюють лише бідолаги, а начальство, багатії та їхні діти - ні, знайте, що це московські казки.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 3,250 26-06-05 13:03
Не пройшло 13 років, відколи це необхідно було зробити, як прибрали памʼятник булгакіну.Памʼятник був потворний, не кращий за самого булгакіна, отже, демонтаж прикрасив Київ. Якщо ми не здатні ставити в Києві нічого нового красивого (з причини світової смерті мистецтва), то можемо прикрашати місто відсіканням огидного. Є багато некрасивих памʼятників добрим українцям, які ганьблять їхню памʼять. Ці памʼятники теж треба прибрати. Натомість, придбати в Італії пристойні мармурові, або бронзові фігури, їх багато робили в першій половині ХХ ст., трохи попрацювати напилком над обличчями, аби надати портретну подібність з Коновальцем, Петлюрою, Германаріхом (як ми його уявляємо), Свидригайлом, Олельковичами, Дашкевичем тощо, й поставити на перехрестях.Памʼятник булгакіну треба було прибрати не лише тому, що памʼятник некрасивий, але також тому, що сам булгакін був брудною потворою.Він вдався до дезертирства з української армії, щоб вступити до московицької. Це взагалі нормально, зараз, коли ми маємо проблеми з мобілізацією і СЗЧ, глорифікувати дезертира?Булгакін ненавидів саму ідею незалежності України.Він був посереднім пєйсатєлєм. Навіть тоді у совітів були незрівнянно кращі - бабєль, олексій толстой, вся одеська літературна школа та безліч інших пачкунів паперу.Щоправда. Київські євреї чомусь люблять булгакіна, замість того, щоб любити справді талановитих єврейських авторів того періоду. Але їхня перверсивна любов до цього антисеміта не означає, що всі інші мають страждати від споглядання його памʼятника на Андріївському узвозі.Ще більше київські євреї люблять порнуху, це не означає, що їхні улюблені сцени мають бути виготовлені в натуральну величину зі сплаву, який імітує бронзу, і поставлені на Подолі.Єдина заслуга булгакіна (і ще одна його підлість) та, що він народився у Києві. Радник путькіна дімітрієв теж народився у Києві. Багато московицької агентури народилося у Києві.Троцький, якого багато ідіотів у світі памʼятають і люблять значно більше, ніж булгакіна, народився десь на Запоріжжі. Це ж не означає, що памʼятник троцькому має стояти на Хортиці.Кожен любитель булгакіна має почекати зовсім трошки - він незабаром побачить навіть не памʼятник, а самого афанасьїча у пеклі, куди обовʼязково потрапить.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 2,990 26-06-05 09:04
🔥 Новий проєкт на «Сніданку з 1+1»Ті з вас, хто давно за мною стежить, знають: моя головна місія — це розвиток і популяризація українського підприємництва. Але щоб будувати сильний бізнес сьогодні, ми маємо розуміти, на якому фундаменті стоїмо. А нам є чим пишатися!Разом із командою 1+1 ми запускаємо масштабний проєкт — рубрику «Мільйонери з минулого».Цікаво, що поштовхом до цієї рубрики став наш серіал «Українські підприємці: від ідеї до історії», який ми створюємо разом із Центром Бендукідзе та який виходить на YouTube-каналі «Спитай в економіки». Саме він привернув увагу команди 1+1. У чому головна фішка?Ми звикли шукати натхнення в західних історіях успіху, але 150 років тому в Україні вже були підприємці, які мислили глобально. Вони з нуля будували імперії, що генерували мільйони, виходили на міжнародні ринки і, що найголовніше, — їхній бізнес був настільки потужним та відповідальним, що фактично замінював собою державу.І щоб ви розуміли масштаб, у першому випуску ми розібрали історію Йосипа Маршака — нашого «Київського Картьє».Такі історії доводять: підприємницький ген українців просто неможливо знищити.📺 Дивіться рубрику «Мільйонери з минулого» щосереди у «Сніданку з 1+1».Яна Матвійчук ☑️ ПІДПИСАТИСЯ
👁 3,150 26-06-04 07:02
🆘🆘🆘 У квітні 2026 року 80 військових служб супроводу звернулися до Медичних сил ЗСУ з проханням більше не направляти в Київську лікарню швидкою допомоги поранених бійців. Усе через нескінченні списки ліків, які служби супроводу чи родичі поранених мусили купувати самостійно. Та якість надання медичної допомоги.‼️За даними служб супроводу, у лікарні бракує медикаментів, зокрема знеболювальні групи декскетопрофен відсутні (тільки диклофенак і анальгін😰), перев’язочних матеріалів, перчатки та інше … Пораненим військовим надають списки ліків і витратних матеріалів, які вони або їхні служби супроводу мають купувати власним коштом, хоча частину з цих препаратів мали би надавати безкоштовно і навіть знайшли на складах лікарні (зокрема альбумін).🆘БЮДЖЕТ лікарні швидкої допомоги м.Києва (зокрема на лікарські засоби і медичні вироби) в 8-10 разів БІЛЬШЕ НІЖ БЮДЖЕТ БУДЬ-ЯКОГО ОБЛАСНОГО ВІЙСЬКОВОГО ГОСПІТАЛЮ (ВМКЦ) та в кілька разів більше ніж бюджет Центрального госпіталю (а поранених там лікують за кількістю в рази більше, по якості навіть порівнювати неможливо 😰…)Детальніше: https://life.pravda.com.ua/society/skandal-u-kijivskiy-likarni-shvidkoji-poraneniy-stikav-krov-yu-315341Будь ласка, поширте цей допис у своїх соцмережах - це максимально важливо!Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 3,440 26-06-02 19:04
Побут і звичаї у Євросоюзі ❗️У Бельгії банда малолітніх африканців неодноразово зґвалтувала 14-річну дівчинку: їх усіх залишили на волі.Згідно з повідомленням у ЗМІ, на дівчинку вперше напали після того, як 16-річний африканський мігрант заманив її в ліс поблизу соціального житлового масиву в місті Кортрейк, де вже чекали його друзі. Потім її двічі протягом наступних чотирьох днів змусили повернутися на місце та обидва рази зґвалтувала одна й та ж група мігрантів. Нападники також зняли на відео зґвалтування, які, як ствердуєть ЗМІ, "надто жахливі, щоб їх описати", та поділилися відеозаписом у Snapchat. Дівчина звернулася до поліції після третього нападу та змогла впізнати 11 мігрантів віком від 11 до 16 років, які, за повідомленнями бельгійських ЗМІ, були північноафриканського та сомалійського походження. Після тривалого судового процесу по справі виявилося, що 11-річного мігранта визнали занадто молодим для пред'явлення звинувачень, ще одному також не було висунуто звинувачень, решту дев'ятьох визнали винними у зґвалтуванні, двом з них присудили два роки умовно та зобов'язали пройти програму консультування, іншим — наказали виконати 30 годин громадських робіт.Українські ліві, які широко представлені також і в уряді, хочуть, щоб і в нас так було.🔴Мітинг проти урядових планів завезення сюди мігрантів - в суботу 6 червня о 16:00 на Майдані Незалежності.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 2,680 26-05-30 09:02
Євробюрократія, сталь та енергетика: як уряду дійсно врятувати нашу промисловістьДля «АрселорМіттал Кривий Ріг» це означає додаткові витрати $60-90 на кожну тонну сталі. Європейські клієнти вже зупиняють замовлення, а підприємство змушене скорочувати виробництво до технологічного мінімуму.Виходить, "Україна не готова до ЄС", але умови ставлять як для повноправного члена)) В умовах війни, порушеної логістики та найвищих цін на електроенергію в Європі, гендиректор компанії закликає український уряд втрутитися і забезпечити "справедливо регульовану ціну на енергоносії". Відчай великого бізнесу зрозумілий: коли Брюссель будує нові паркани замість обіцяної підтримки, металурги шукають будь-які способи вижити.Але як має виглядати реальна допомога від уряду? Ручне встановлення "справедливих" тарифів Кабміном — це шлях у нікуди, адже хтось інший все одно змушений буде покрити цю різницю.Справжній вихід — це тотальна децентралізація та лібералізація енергоринку. Щоб промисловість мала стабільний і дешевий струм, держава має прибрати всі регуляторні бар'єри для побудови власної генерації. Коли бізнес може вільно, без дозволів роками, будувати малі газотурбінні установки, біогазові станції чи інші об'єкти — виникає конкуренція. Утворяться компанії у різних куточках країни, які зруйнують монопольне становище олігархів і їхню ренту на продажі ресурсів.Саме ринкова конкуренція між сотнями виробників струму зіб'є ціни природним шляхом краще за будь-які урядові постанови. До того ж таку децентралізовану мережу приватної генерації неможливо знищити російськими ракетами.Вільний енергетичний ринок — це і є найкраща "субсидія" та захист для нашої промисловості, яка дозволить металургам зберегти і нарощувати економіку країни. І не тільки їм!Я вже не раз казала: чиновник — він і в Брюсселі чиновник. Замість того, щоб відкривати ринки для вільної торгівлі, вони будують нові паркани. А платять за це прості люди вищими цінами, інфляцією і купою іншої зарази. Яна Матвійчук ☑️ ПІДПИСАТИСЯ
👁 3,270 26-05-28 17:55
Вчора розбиралися з фронтовими побратимами і посестрами чому в лікарні швидкої допомоги міста Києва пораненим не завжди надається професійна допомога, були жахливі випадки халатності в реанімації, військові регулярно докуповують собі ліки, перевʼязку, рукавички.Чому проект Птахи передав цій лікарні ще в 2024 році антибіотиків на суму більше 7 мільйонів гривень і так не отримав жодного звіту, а бійці продовжували ці ліки купувати за свій кошт😡😡, тому фонд просто перестав допомагати.Поранені, служби супроводу частин, патронатна «Янголи Трійки», НДУ Анна Пуртова, ветерани та лікарі задавали багато питань керівнику лікарні і керівникам департаменту охорони здоровʼя . АЛЕ ЖОДНОЇ АРГУМЕНТОВАНОЮ ВІДПОВІДІ НЕ ОТРИМАЛИ 😡😡😡Увага ❗️БЮДЖЕТ ЛІКАРНІ НА ЗАКУПІВЛЮЛІКІВ В 8-10 РАЗІВ БІЛЬШЕ НІЖ БЮДЖЕТ БУДЬ-ЯКОГО ОБЛАСНОГО ВІЙСЬКОВОГО ГОСПІТАЛЮ (ВМКЦ) ‼️‼️‼️⚠️ ДЕРЖАВА НА КИЇВСЬКІ ЛІКАРНІ (через НСЗУ) ВИДІЛЯЄ БЮДЖЕТ БІЛЬШЕ НІЖ НА ВСІ ВІЙСЬКОВІ ГОСПІТАЛІ УКРАЇНИ РАЗОМ, ЗОКРЕМА РЕАБІЛІТАЦІЙНІ, МОБІЛЬНІ ГОСПІТАЛІ, ПЕРЕДОВІ ХІРУРГІЧНІ ВІДДІЛЕННЯ ТА СТАБПУНКТИ 🔥‼️‼️‼️Чому тоді поранені та служби супроводу військових частин регулярно просять перевести поранених в військовий госпіталь ⁉️Одноголосно всі вимагаємо зняття з посади директора Київської міської лікарні швидкої допомоги !!! Не може бути такого ганебного забезпечення та відношення ні до поранених захисників, ні до цивільних кияни !!!Бо в січні ця лікарня, де більше 1000 медиків не спромоглася прийняти 20 поранених (ми на стабпункті маємо 8-12 медиків максимально і приймаємо 200 поранених). Не працювали генератори, поки ДСНС не привезти свої ! Операційні не працювали 7 годин, реанімація майже 2 години🔥⚠️‼️Тому готуємося до чергового бою з чиновниками, «патронів» вистачить! Не вперше. Слава Україні та її Героям захисникам! 🫡🇺🇦Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 3,120 26-05-27 09:01
В Україні два найпопулярніші види спорту - бокс і футбол. Можна було б очікувати, що найпопулярнішою буде кульова стрільба (зважаючи на обставини), але ні. Цікаво, що футбол значно більш патріотичний, ніж бокс. Ломаченко - ватник. Допомога Кличка, яку він надав УПЦ ФСБ, є більшою, ніж та, яку він надав ЗСУ, а з киян він має більше, ніж кияни з нього. Усик - приємний хлопець, але теж молиться гундяєву.Натомість, саме футбольні фанати свого часу врятували Одесу і першими пішли в АТО. Донецькі мєнти зрадили, але донецькі футболісти одразу стали на бік України.Кілька днів тому, ми відзначили 90-річчя «Шахтаря». Цей футбольний клуб, який незабаром повернеться на свій рідний стадіон, після деокупації Донецька, зустрів свою річницю з золотими чемпіонськими медалями.Під час кожного свого публічного звернення, президент ФК «Шахтар» Рінат Ахметов обовʼязково згадує за Сили Оборони України. Так було і цього разу, коли він вітав українців з 90-річчям Клубу: «щодня, щохвилини ми пам’ятаємо про тих, завдяки кому футбол в Україні живе і далі. Про наших захисниць та оборонців. Про воїнів, медиків, волонтерів – усіх, хто щодня бореться за Україну, за нашу свободу й наше майбутнє. З-поміж вас багато вболівальників «Шахтаря». Ми це знаємо, цінуємо й дякуємо вам від щирого серця. Дякуємо вам за те, що наближаєте нашу спільну і найважливішу Перемогу!» Далі Ахметов згадав здобутки Клубу:«…У колекції клубу вже 46 трофеїв, і 41 з них здобуто в сучасній історії клубу. Це робить «Шахтар» найтитулованішою командою України за роки Незалежності України. Ми пишаємося цим досягненням, але для «Шахтаря» найголовніша перемога – це наступна перемога. У нас завжди були, є і будуть найвищі амбіції та цілі. Сьогодні команда живе і працює в умовах, які було важко навіть уявити, але, попри все, і далі перемагає та гідно представляє Україну на найвищому футбольному рівні.У ювілейному році ми знову почуємо гімн Ліги чемпіонів УЄФА. У 20-й раз у своїй історії «Шахтар» зіграє в найсильнішому та найпрестижнішому клубному турнірі світу. Я переконаний, що місце «Шахтаря» – саме там, у Лізі чемпіонів, серед найкращих команд Європи. Це відповідає амбіціям клубу. Цього чекають і на це заслуговують наші вболівальники». Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання