москалі продовжують терор не лише проти простих цивільних людей, а і проти нашої економіки, нашого бізнесу. Тож внесу трохи розуміння якими мають бути дії бізнесу, у разі якщо він постраждав в наслідок ворожого удару:📌 ДОРОЖНЯ КАРТА ДЛЯ БІЗНЕСУ: як отримати право на компенсацію за пошкодження майна через воєнні ризики Для підприємств Сумської області держава запустила програму часткової компенсації вартості майна за Постановою КМУ №1541.💡 Головне: це можливість заздалегідь захистити свій бізнес від майбутніх збитків через обстріли, дрони, пожежі та руйнування.👇 Як працює механізм✅ КРОК 1. Визначити майно, яке хочете захистити До програми можна включити: 🏭 виробничі приміщення 🏢 склади та офіси ⚙️ обладнання 🔌 інженерні мережі❗️Оцінка майна НЕ потрібна. ❗️Огляд майна НЕ проводиться.✅ КРОК 2. Самостійно визначити суму можливого збитку Саме від цієї суми залежатиме потенційна компенсація. 💰 Максимальний ліміт компенсації: до 30 млн грн на один бізнес.✅ КРОК 3. Сплатити внесок Розмір внеску: лише 0,5% від заявленої суми можливого збитку.Наприклад: майно на 10 млн грн → внесок 50 тис. грн.✅ КРОК 4. Подати документи 📄 документи на право власності 📄 витяг з ЄДР 📄 підтвердження сплати внеску 📄 документи підписантаПодати заявку можна онлайн: https://pk.eca.gov.ua/ Форма заяви: https://www.eca.gov.ua/zayava_uchast_u_programi_majno_01-04-2026/ ✅ КРОК 5. Отримати статус учасника програми Розгляд документів — до 30 календарних днів.⚠️ Важливо: програма покриває лише майбутні випадки після вступу до програми.Тобто: спочатку участь → потім право на компенсацію.📌 Для бізнесу прикордоння це вже питання управління ризиками та збереження активів.Якщо ваш бізнес працює в зоні підвищеного ризику - варто приєднатися завчасно.👉 Артем Семеніхін
ОФІЦІЙНА ЗАЯВА КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИУ інформаційному просторі Конотопа з'явилася публікація, яка вкотре підтверджує наскільки важливо у будь-якій ситуації дотримуватися інформаційної гігієни та довіряти виключно офіційним, перевіреним джерелам інформації.8 червня міський голова Конотопа Артем Семеніхін у своєму Telegram-каналі повідомив сумну новину для громади. Захисниця з нашого міста, сапер Олена Кот загинула, виконуючи бойове завдання поблизу лінії фронту на Миколаївщині . 9 червня полегла військовослужбовиця мала б відзначати свій 41-й день народження. Через кілька годин, після оприлюдення цієї інформації на одному із міських Telegram-каналів, було оприлюднено аудіозапис, у якому юнак, який представився сином загиблої захисниці Олени Кот зазначає, що начебто один із "помічників" Артема Семеніхіна повідомив родичці полеглої військовослужбовиці, що її родині не буде надаватися допомога на поховання від адміністрації міста, оскільки, цитуємо : "люди і так поскидають". Як з'ясувалося пізніше, голос на аудіозаписі справді належить сину героїчно загиблої Олени Кот на ім'я Данило. Коли стало відомо про загибель матері, Данило перебував у місті Одеса і не міг особисто поспілкуватися із профільними фахівцями Конотопської міської ради, які займаються питаннями допомоги родинам загиблих захисників і організовують церемонії прощання та поховання. Перебуваючи у важкому емоційному стан,і через важку втрату, Данило Кот повірив неперевіреній інформації і на емоціях вирішив оприлюднити на загал своє обурення від почутого. Після того, як вищезгаданий юнак отримав усі необхідні роз'яснення щодо порядку отримання допомоги на поховання від міської ради - він записав відеозвернення особисто до Артема Семеніхіна для публічного простору з вибаченнями за оприлюднення недостовірної інформації. Проте аудіозапис із необгрунтованими звинуваченнями на адресу керівництва Конотопської громади так і залишився опублікованим на одному із міських Telegram-каналів. Бажаючи відновити справедливість, мати загиблої Олени Кот, Наталя Іванівна попросила місцевого блогера С.Сергієнка, видалити та спростувати інформацію, надану її онуком як таку, що не відповідає дійсності. Але замість розуміння і співчуття, вбита горем матір, отримала у відповідь неповагу від блогера С.Сергієнка і була ним заблокована на його Telegram-каналі. По суті, сім'ї загиблої захисниці просто заткнули рота, бажаючи далі піаритись на людському горі та збирати перегляди. На підтвердження своїх слів члени сім'ї загиблої захисниці Олени Кот, надали пресслужбі Конотопської міської ради відповідні аудіо та відео, які ми з їх дозволу оприлюднюємо у цій заяві. Шановні конотопці, не довіряйте неперевіреній інформації та не ставайте жертвами чужих маніпуляцій у цей складний час. Разом Вистоїмо!!!Підписатися на Міську Раду в Телеграм
Зеленський написав відкритого листа путіну.Зеленський: Якщо ви особисто у своїх думках не прийдете до ідеї, що цю війну час завершувати, Україна продовжить боротися за своє існування. У нас будуть ті, хто нас підтримає. Але й вам доведеться значно більше боротися за ваше існування – не Росії, а ваше особисте. І це не погроза від мене чи України.Ми бачили документи від розвідки, що ви зараз розглядаєте плани війни ще й на 2027 і 2028 роки. Ви хочете втягнути ще більше у війну Білорусь, і зараз ми змушені готуватися ще й до цього.Україна пропонує закінчити війну у форматі між нами і вами. Я пропоную вам зустріч. Є країни, які традиційно приймають лідерів для вирішення питань війни і миру. Швейцарія, Туреччина, країни Арабського світу – багато хто може і хоче прийняти цю зустріч, Усі чули, як ваші представники, посміхаючись, говорили, що я начебто можу приїхати в Москву. Але після таких 26 років українському лідеру у вашій столиці, як і російському лідеру в Києві, робити нічого.
Замовляйте OnTaxi зі знижкою!
НАША ЗЕМЛЯ — НАШІ ГЕРОЇ!Щодо перепоховання Голови Проводу ОУН полковника Андрія Мельника та спроб зовнішнього втручання в українську політику національної пам'яті.Повернення на рідну землю праху видатного борця за українську державність, полковника Армії УНР, Голови Проводу Організації Українських Націоналістів Андрія Мельника та його дружини Софії Федак-Мельник – це історичний акт справедливості та відновлення нашої національної гідності. Принагідно звертаємо увагу представників влади, що на Пантеоні Національних Героїв мають бути перепоховані всі Герої національно-визвольної боротьби за Україну та присвоєно їм звання Героя України (посмертно).Водночас Всеукраїнське Об'єднання «Свобода» заявляє: жодна іноземна держава не має права вказувати українцям, кого шанувати, як будувати свій національний Пантеон та якими іменами називати свої вулиці і бойові бригади. Очевидно, що нинішня інформаційна атака на постать Андрія Мельника – це лише превентивний удар від ворожих ідеологічних центрів. Головний і значно потужніший напад готується на саму ідею безкомпромісної боротьби за незалежність України.Офіційна реакція Міністерства закордонних справ Ізраїлю із засудженням цього перепоховання є прямим і неприпустимим втручанням у внутрішні справи України. Спроби таврувати українських Героїв шаблонами московської – совєцької та сучасної – пропаганди є відвертою зневагою до української історії. Подібні демарші лише підігрують московському агресору, який намагається знищити нашу державу і нашу Націю.Окремо наголошуємо, що останні заяви польських політиків щодо перейменування одного з підрозділів Сил Оборони України на честь Героїв УПА також є неприйнятною спробою впливу на внутрішні рішення нашої держави. Україна має суверенне право самостійно визначати військові традиції, символіку та найменування своїх підрозділів. Будь-які зовнішні застереження чи тиск у цих питаннях є проявом неповаги до українського народу, який нині ціною власної крові захищає свободу не лише для себе, а й для всієї Європи, зокрема і сусідньої Польщі.Сьогодні право на власну пам'ять і свободу виборюється у найважчих боях. Переважна більшість членів ВО «Свобода» перебуває у лавах Сил Оборони України, безпосередньо на фронті, стримуючи московську навалу. Саме свободівці у найгарячіших точках фронту щодня доводять, що право шанувати своїх Героїв – непохитне. Ми захищаємо не лише наші кордони, а й право Української Нації самостійно визначати свої орієнтири, шанувати своїх лідерів і творити майбутнє без чужого нагляду чи дозволів.Пам'ять про полковника Андрія Мельника є невіддільною частиною нашого державного фундаменту. Україна була, є і буде суверенною державою, де імена борців за її волю визначає виключно Українська Нація. І ми обов'язково повернемо прах усіх видатних Героїв і Борців за нашу державність з чужини на українську землю. Дозволу чи схвалення від інших держав для цього не потребуємо!Слава Україні! Героям Слава! москва впаде!👉 Артем Семеніхін
Шукаємо Бухгалтера (можна без досвіду)! Якщо ви маєте профільну освіту і хочете працювати з бух обліком, фінансами — вам до нас. Готові взяти новачка, підтримати на старті та навчити всьому на практиці!💼 Пропонуємо:▪️ЗП: 20 000 - 38 000 грн (залежить від досвіду) ▪️Повний соц. пакет▪️Робота в офісі (центр міста) / можливі дні з дому▪️Графік: 9:00 - 18:00 (або інший) Доброзичливий колективЛокація: м.Конотоп 📌 Що для нас важливо:▪️ Наявність вищої або неповної вищої профільної освіти (облік і аудит, фінанси, економіка).▪️ Базове розуміння принципів бухгалтерського обліку.▪️ Уважність до деталей, відповідальність та бажання вчитися.📌 Основні задачі на старті (під керівництвом Головного бухгалтера):▪️ Робота з первинною документацією: збір, перевірка, сортування.▪️ Внесення даних до облікової системи.▪️ Контроль наявності оригіналів документів та взаєморозрахунків з контрагентами.▪️ Допомога у підготовці базових звітів та поточних задачах відділу.📩 Телефонуйте за номером +380687691681 або пишіть @HR_Creo_Synerghy
Шукаємо Бухгалтера (можна без досвіду)! Якщо ви маєте профільну освіту і хочете працювати з бух обліком, фінансами — вам до нас. Готові взяти новачка, підтримати на старті та навчити всьому на практиці!💼 Пропонуємо:▪️ЗП: 20 000 - 38 000 грн (залежить від досвіду) ▪️Повний соц. пакет▪️Робота в офісі (центр міста) / можливі дні з дому▪️Графік: 9:00 - 18:00 (або інший) Доброзичливий колективЛокація: м.Конотоп 📌 Що для нас важливо:▪️ Наявність вищої або неповної вищої профільної освіти (облік і аудит, фінанси, економіка).▪️ Базове розуміння принципів бухгалтерського обліку.▪️ Уважність до деталей, відповідальність та бажання вчитися.📌 Основні задачі на старті (під керівництвом Головного бухгалтера):▪️ Робота з первинною документацією: збір, перевірка, сортування.▪️ Внесення даних до облікової системи.▪️ Контроль наявності оригіналів документів та взаєморозрахунків з контрагентами.▪️ Допомога у підготовці базових звітів та поточних задачах відділу.📩 Телефонуйте за номером +380687691681 або пишіть @HR_Creo_Synerghy
Пост від жителя міста Конотоп Тараса Омельченко про електросамокати.Це відео з реєстратора мого авто за 2 години 8 травня. Електросамокати стали великою проблемою вже в усьому світі.Багато міст обмежують швидкість пересування, а деякі взагалі забороняють самокати. Але найголовніше — практично основна маса тих, хто їздить на електросамокатах у Конотопі — це діти та підлітки. Тобто люди, які не знають навіть основ правил дорожнього руху, не мають достатнього досвіду пересування дорогами та мають занижене відчуття самозбереження.У нас відсутня дорожня інфраструктура для самокатів. Тому пересуваються вони або дорогами, або тротуарами. І там, і там це дуже небезпечно. Ось на моєму відео — дівчата. По двоє на самокаті. Перші раптово повертають перед зустрічним транспортом, другі на перехресті спокійно виконують маневр на жовтий і червоний сигнал світлофора. Страшно за наших дітей. І так у кожному місті. Це ж проблема не тільки і не стільки для Конотопу. І кількість ДТП, на жаль, тільки зростає.Я не прихильник заборон. Але тут або повна заборона для неповнолітніх, або, як колись із мопедами — права та засоби індивідуального захисту.
Підписатись | Відправити новину
Доброго дня…Вчора ми отримали дві сумні новини і сьогодні ще одну…Вчора стало відомо, що наш земляк, який мешкав по проспекту Миру, спецпризначенець (!!!) Олександр Єгоров (1983 року народження) героїчно загинув в бою з москалями під Олексіївкою (Суми) 30.07.25….Його ідентифікували через аналіз ДНК серед тіл загиблих…Також вчора нас сповістили про загибель нашого земляка, який мешкав в районі вулиці Кооперативної, старшого лейтенанта Панченко Романа (1982 рік народження).Він загинув при виконанні службових обов’язків під Черніговом 25.04.26…І сьогодні стало відомо про ще одну болючу втрату нашої громади!!!….Під час виконання службових обов’язків героїчно загинув ще один наш земляк, який мешкав в мікрорайоні КВРЗ (вул. Д. Вишневецького), Богдан Прихожай (1996 року народження)…Служив в артилеристах…Загинув на Харківщині 25 квітня 2026 року. Загинув не зрадивши Україну.Всі хлопці билися до кінця!Не ховалися на «жіночих посадах» в Жилдорбатах…Неймовірна біль читати про це все…Їм ще жити і жити…Співчуття сімʼям і близьким!москва паде!👉 Артем Семеніхін
🫡 ❤️Друзі, викладаємо звіт та подяку від бійців за попередній збір який проходив 23 березня.До нас зверталися бійці які працюють на Запорізькому напрямку ми закупити та передали дрон DJI Mavic 3T, бійцям він вкрай був необхідний бо це очі в небі, хлопці вам дуже вдячні, подяка на відео.Також перед вами звітують бійці морські піхотинці, хлопці просили закупити їм 2 генератори, тепер в бійців є можливість тримати зв’язок на позиціях, заряджати рації, дрони, тепловізори та інше обладнання, без якого виконання бойових завдань значно ускладнюється, подяка від хлопців на відео. Також перед вами звітують бійці, які стоять на захисті нашого неба, хлопці щодня знищують ракети, «шахеди» та інші БпЛА. Для виконання завдань їм був вкрай необхідний позашляховик для перевезення обладнання та швидкого пересування між позиціями.Завдяки вам ми змогли його придбати та повністю обслужити, хлопці дуже вдячні вам, подяка на відео.Також перед вами звітують бійці Сумської 117 бригади, які виконують бойові завдання на Лиманському напрямку.Хлопцям була вкрай необхідна допомога в ремонті авто. Завдяки вам його вдалося відновити і воно вже працює на позиціях, автівка підвозить БК та провізію туди, куди це можливо, подяка від бійців на відео.Друзі, дякуємо за кожну гривню яка пішла на збір, дякую, що завжди допомагаєте нашим захисникам і підтримуєте збори на каналі. ❤️Збір був разом з каналом: https://t.me/sumyregion, також всім дякую дружнім телеграм каналам хто доєднався та зробив репост.
❗️рф планує продовжувати війну проти України мінімум до 2028 року: три можливі сценарії, які має кремль, публікує голова ЦПД Коваленко. ▪️Сценарій 1 – продовження війни мінімум до 2028 року. Зараз рф робить ставку на весняно-літню спробу штурмів. Цей сценарій не є реальним без мобілізації в рф у майбутньому;▪️Сценарій 2 – «дрейф» до припинення вогню та заморожування війни. Для цього на росії вже формують наратив, за яким путін був погано проінформований про ситуацію на фронті, а війна «зайшла в тупик через дії генералів, які брехали»;▪️Сценарій 3 – продовження війни проти України з паралельним переходом до гібридної війни з НАТО ближче до 2028 року. Це можуть бути агресивні дії проти країн Балтії. В рф проштовхують закон, який дозволяє використовувати армію в інших країнах для «захисту громадян рф»;▪️У випадку з країнами Балтії кремль може піти на атаки дронами та залучення ДРГ по 20 осіб, які проникатимуть на території цих держав. Також інформаційно вже піднімається тема воєнних заводів в країнах НАТО, які «становлять загрозу рф».
Розіграш від OnTaxi