Джерело
Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | Штат КП «Ладижинська міська лікарня» поповнився молодим фахівцем – лік...
905 Охват/переглядів
2026-03-10 09:38
Повідомлення №6233
Штат КП «Ладижинська міська лікарня» поповнився молодим фахівцем – лікарем-радіологом Михайлом Краснощоком.Михайло родом з міста Щастя Луганської області. З юних років мріяв пов’язати своє життя з медициною. У школі особливо захоплювався хімією та біологією, тому після її закінчення жодних вагань щодо майбутньої професії не було — він вступив до Донецького національного медичного університету, щоб стати лікарем-радіологом.На запитання, чому обрав саме цей фах, Михайло відповів, що його завжди приваблювали візуалізаційні методи дослідження.У 2022 році через окупацію рідного міста Михайло разом із родиною був змушений переїхати до Кропивницького. У 2023 році він успішно завершив навчання у вищому навчальному закладі та проходив інтернатуру на базі Кропивницької обласної лікарні. Після її завершення молодий лікар перебрався до Ладижина, адже саме сюди згодом переїхав його батько, який нині працює на Ладижинській ТЕС.У Ладижинській міській лікарні залюбки прийняли молодого та амбітного спеціаліста. Його наставником став досвідчений лікар-радіолог Олександр Тимошенко, який допомагає освоїтися на новому місці та ділиться професійними тонкощами.Наразі Михайло працює у рентген-кабінеті: проводить дослідження органів грудної клітини та поступово опановує інші напрямки рентгенографії. Серед найближчих професійних цілей — навчитися працювати з комп’ютерною та магнітно-резонансною томографією.«Я був приємно вражений, що колектив так тепло мене прийняв. Люди тут дуже хороші. І місто затишне, з розвиненою інфраструктурою — має все необхідне для комфортного життя», — ділиться враженнями молодий лікар.Привітав Михайла з початком роботи. Під час спілкування поцікавився першими враженнями молодого спеціаліста від роботи, а також розповів про розвиток медичної галузі громади та перспективи лікарні.Ладижинська міська лікарня впевнено рухається шляхом розвитку до набуття статусу кластерної, поступово укомплектовуючи ключові лікарські посади.Бажаю Михайлу Краснощоку професійного зростання, впевненості у своїх силах, нових знань і вдячних пацієнтів. Нехай робота у Ладижині стане успішним стартом для реалізації всіх його професійних планів.