Джерело
Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | Сьогодні Ладижинська громада отримала довгоочікувану новину - додому п...
1 070 Охват/переглядів
2026-03-06 15:36
Повідомлення №6225
Сьогодні Ладижинська громада отримала довгоочікувану новину - додому повертається з полону наш земляк Павло Шишкін.Павло — військовослужбовець 36-ї окремої бригади морської піхоти (в/ч А-2802). Його шлях у війську почався ще задовго до повномасштабної війни: він закінчив морське училище в Одесі, а у 2021 році пішов на строкову службу до Миколаєва. У кінці грудня 2021 року підписав контракт із ЗСУ та став морським піхотинцем.З початком повномасштабного вторгнення його підрозділ перекинули на оборону Маріуполя. Коли місто опинилося в оточенні, Павло разом із побратимами намагався прорватися до своїх. 18 днів поранені, виснажені, вони пробиралися вперед, крок за кроком, тримаючись один за одного і за віру в Україну. Але 28 квітня 2022 року, у селі Сміле Запорізької області, Павло потрапив у полон.Майже чотири роки болю, очікування, безсонних ночей і молитв. Чотири роки невпинних пошуків, поїздок на обміни і боротьби за його визволення. І ось сьогодні пролунав той дзвінок, на який так чекали його близькі: з Офісу Омбудсмена повідомили — Павло вже в Україні. Він повернувся. Скоро він сам зателефонує…Попереду у Павла відновлення, лікування і час, щоб повернути сили після всього пережитого. Але вже зовсім скоро Ладижин зустріне свого захисника. З квітами, прапорами, сльозами радості і обіймами.