Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжкове буття | Катеринка Ільчук
Додано 14 лип 2024

Книжкове буття | Катеринка Ільчук

@knyzkove_zhyttya
Кількість підписників: 9 770
Фото: 8,450
Відео: 713
Посилання: 1,850
Опис:
Про книжки, літературу і навколо @knyzkove_zhyttya Контакти: @katrinka_ilchuk Бажанки: https://rewish.io/f-IAAA Приємності, книжки і смаколики можна сюди: Володимир, 3 відділення, Ільчук Катерина, 0987890371
Джерело

Книжкове буття | Катеринка Ільчук | трохи просвітництва вранці. Ні, електронні книжки не йдуть видавництва...

Логотип телеграм спільноти - Книжкове буття Книжкове буття | Катеринка Ільчук @knyzkove_zhyttya
5 700 Охват/переглядів 2024-12-31 07:38 Повідомлення №6196
трохи просвітництва вранці. Ні, електронні книжки не йдуть видавництвам як бонус. Коли купуються права, то треба одразу узгоджувати і прописувати у договорах, на які формати ви купуєте права. І якщо права купили лише на паперову версію, то потім можуть піти роки, щоб докупити права ще на електронну або аудіо версію. Від формату залежить і роялті (те, що отримує автор і за що живе — його зарплата). І так склалося, що роялті на книжки в е-форматі і аудіо вищі, ніж роялті на паперовий формат. На електронний формат має бути зовсім інша верстка. І якщо читачі хочуть, щоб кожна книжка була одразу у кількох форматах, то мають розуміти, що цим має хтось займатися. Якась хтося, яка має слідкувати за тим, коли закінчуються права саме на е-книжки і коли слід їх поновити, коли мають бути виплати, комунікувати із усіма платформами, де є офіційні електронні книжки. Тобто менеджер / менеджерка у штаті видавництва, яка займається лише книжками в е-форматі. А коли цих книжок в каталозі стає дуже багато, то, може, й не одна, бо хтось має займатися акціями (окрім всього). А ще, якщо читачі хочуть акцій і новинок в е-форматі одразу із виходом паперових книжок, то мають бути хтосі, які ці електронні книжки промотують: купують рекламу у блогерів, налаштовують таргет саме на е-книжки, комунікують про акції, створюють контент саме про е-формати. І я впевнена, що щось в цьому ланцюжку ще пропустила. Ні, бонусом нічого нікому не йде. Але у нас так люблять знецінювати чужу роботу, що аж у чергу за цим стають.