Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Книжковий ведмедик 📚🐻 (дитячі книги)
Додано 08 гру 2024

Книжковий ведмедик 📚🐻 (дитячі книги)

@knyzhkovyi_vedmedyk
Кількість підписників: 162
Фото: 2,340
Відео: 2
Посилання: 182
Опис:
Канал про дитячі книги для дошкільнят та книжки про батьківство. Розповіді з власного досвіду. Для питань та співпраці пишіть @Kozihana
Джерело

Книжковий ведмедик 📚🐻 (дитячі книги) | Вчора був другий день фестивалю "Книжкова країна" і мій перший день на...

Логотип телеграм спільноти - Книжковий ведмедик 📚🐻 (дитячі книги) Книжковий ведмедик 📚🐻 (дитячі книги) @knyzhkovyi_vedmedyk
52 Охват/переглядів 2025-04-26 09:56 Повідомлення №1634
Вчора був другий день фестивалю "Книжкова країна" і мій перший день на ньому. Вдень я була на лекції про книжкове блогерство від видавництва Фабула, потім, з перервою на забирання Артема з садочку, була з ним на ляльковій виставі від видавництва "Моя книжкова полиця". Перша подія була цікавою, хоч трохи й не такою як я її уявляла, а от друга - ні. Причому вистава мала бути за книгою, я не знала за якою, але розраховувала, що куплю її по закінченні. Якийсь хлопчик, сказав, що бачив мультик по цій книжці, тож у мене, принаймні, були позитивні очікування. Від першої хвилини мені стало не цікаво, бо це було схоже, радше на слабку імпровізацію, ніж на гру за сценарієм. Я вирішила, що почитаю, якісь новини, коли зауважила, що й Артему не подобається - він не взаємодіяв з акторами-ляльками і сказав мені, що зайчик постійно повторює одне й те саме, тож не цікаво його слухати. На виході був стенд цього видавництва, тож я вирішила подивитись зазначені на виставі книги. Мені вони теж не сподобались (хоча можливо прочитавши їх повністю я дещо б змінила враження, проте наразі воно таке). Книги авторки Стефані Блейк із серії Сімон. Проте сам фестиваль яскравий і цікавий. Вцілому є доволі дитячих заходів, локацій (малювання, лего збирання, конструювання, тощо), до того ж працюють інші цікавості для дітей на території ВДНГ, тож буде не нудно. Ми купили вчора дві книжки сину, могли б і більше, але Артем чомусь був проти. Хто був вже на фестивалі діліться враженнями та своїми покупками