Джерело
Київська міська профспілка працівників охорони здоров'я | Вшановуємо тих, чиє покликання — рятувати життя щодня.Напередодні Дня ...
497 Охват/переглядів
2025-07-25 11:40
Повідомлення №3538
Вшановуємо тих, чиє покликання — рятувати життя щодня.Напередодні Дня медичних працівників на території Київської міської клінічної лікарні №4 відбувся урочистий захід, під час якого були відзначені кращі медики з усієї України - як цивільної, так і військової медицини.Медичних працівників із професійним святом привітали: голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, перший заступник голови парламенту Олександр Корнієнко, заступниця голови Офісу президента Ірина Верещук, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, командувач Медичних сил ЗСУ Анатолій Казмірчук та інші гості. У заході взяв участь Голова Ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я Сергій Кубанський.Під час заходу медичні працівники отримали почесні грамоти та подяки за професіоналізм, відданість своїй справі та щоденну боротьбу за життя пацієнтів. Учасники заходу також вшанували пам’ять загиблих медиків біля меморіального знаку на честь тих, хто віддав своє життя, рятуючи людей під час пандемії COVID-19 та в умовах війни.