Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кiт Порох
Додано 14 лип 2024

Кiт Порох

@kitpatron1
Кількість підписників: 287
Фото: 4,830
Відео: 1,840
Посилання: 531
Опис:
⚡️💪🇺🇦 Кіт Порох публікує свої приватні думки та нецензурні новини для архіву цього йобнутого періоду історії.
Джерело

Кiт Порох | Я тричі перечитав те, що написано на сторінці депутата ВР, Миколи Княж...

Логотип телеграм спільноти - Кiт Порох Кiт Порох @kitpatron1
116 Охват/переглядів 2025-09-25 19:32 Повідомлення №6996
Я тричі перечитав те, що написано на сторінці депутата ВР, Миколи Княжицького. Потім вдихнув, видихнув і знов декілька разів перечитав. Мало лі? Може здалося? Ні, не здалося… Виявляється, що деякі депутати ОПЗЖ разом із Слугами народу, (хоча іноді можна припустити, що це одне і теж), вирішили, що ЗСУ обійдеться без допомоги від Петра Порошенка.Я спробую пояснити нормальною мовою. Максимально нормальною, хоча зізнаюсь, що хочеться послати Яременко і всю цю ЗЕлену кодлу так далеко, що «русский военный корабль», вдруге втопиться від заздрощів. Але я все ж таки спробую.Отже. Максимально просто. На простих прикладах..✔️ Дрони «Посейдон» від Петро Порошенко. Велике розвідувальне крило дальньої дії. БПЛА полетів, побачив скупчення техніки, (або особового складу), Хаймарс навівся та уразив ціль. Як результат певна частина техніки БМП, БТР, БМД і частина окупантів вже ніколи не доїдуть до передової. Тобто, «Посейдони» рятують життя наших воїнів. Не було би їх в підрозділах, ну ви зрозуміли, да?✔️ Дрони fpv. Майже рік тому, Олексійович почав возити їх на фронт. Тисячами штук. Варто зауважити, що мова йде саме про якісні дрони, які не треба «обробляти напильником». Виліт. Ураження. Виліт. Знищення. Жива сила ворога. Техніка. Від мотоциклів до танків та САУ. Все до чого можуть дотягнутись розлючені «шалені бджілки». Немає дронів, немає ураження. Відповідно окупанти відчувають себе спокійно. І так же спокійно йдуть на штурм… Продовжувати? Скільки було вражено техніки та особового складу ворога завдяки ФПВ-дронам, які Порох привіз на фронт і скільки відповідно це врятувало життів українських воїнів, на це питання відповідь знайдіть самі?!✔️ Про користь від нічних Мавіків, зарядних станцій, комплексів РЕБ, (зокрема Ай-Петрі), вантажівок і так далі розповідати? Скільки все це прямо, або опосередковано врятувало життів українських воїнів РОЗПОВІДАТИ? Я можу, мені не важко…І мʼяко кажучи мені не дивно, що Слуги народу разом із своїми кентами з ОПЗЖ вирішили, що ЗСУ обійдеться без допомоги Петра Порошенка??? Дійсно, а про що ще можуть думати і головне мріяти ті, хто останні роки живуть мантрою, «чим гірше війську тим краще їм та їх господарям»! Як командир підрозділу ударних БПЛА, скажу дві речі. «Дякую, Петро Олексійовичу за врятовані життя українських воїнів». І друге… «Дайте війську ще дронів. Тисячі. Тих самих якісних дронів, які ви завжди привозили, бо без них важко знищувати окупантів тим самим прикривати піхоту, а іноді і неможливо». (Друзі. Буду вдячний за репост)