Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кiт Порох
Додано 14 лип 2024

Кiт Порох

@kitpatron1
Кількість підписників: 287
Фото: 4,830
Відео: 1,840
Посилання: 531
Опис:
⚡️💪🇺🇦 Кіт Порох публікує свої приватні думки та нецензурні новини для архіву цього йобнутого періоду історії.

👥 Кількість підписників

287
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -9

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 406 25-11-05 05:44
Уявіть собі зараз лице Єрмака, який в ці хвилини точно читає цей документ. ЄС йому пише, що Генпрокурор має обиратись на конкурсі а сам Єрмак повинен бути включений до підслідності НАБУ. Уявили? ☝🏻щойно зʼявився документ з ЄС, за який Офіс вже звітує, що їх хвалить Єврокомісія. ☝🏻Насправді Єрмак енд ко або не вміють читати між рядків або вдають, що не вміють.Бо в Звіті Єврокомісії, який ми чекали рік, Зеленському прямо пишуть, що вся його правоохоронна політична ручна свита більше не влаштовує ЄС:1️⃣ Генпрокурор і привіт Зеленському 📍 ЄС пише - ваш Генпрокурор - політизований та треба конкурси для прокурорів. Щоб зменшити ризик політизації, процедури відбору та звільнення Генерального прокурора мають бути більш об’єктивними та прозорими.📍ЄС має на увазі - що ручний Генпрокурор Зеленського Кравченко повністю виконує його вказівки політичного переслідування - то підозрою підпише сам детективу НАБУ - то законопроект напише 12414, який має зруйнувати антикор розслідування друзів Зеленського.2️⃣ привіт Єрмаку📍ЄС пише, що треба розширити юрисдикцію НАБУ і тепер на посаду Голови Офісу Президента.📍ЄС уже прямим текстом каже, що їх не задовольняє така централізація влади в руках Єрмака з корупційними ризиками, які не може розслідувати незалежна антикор інституція.3️⃣ ДБР 📍ЄС пише - ваш ДБР потребує прозорих конкурсів для керівників в Києві, і в регіонах з міжнародними незалежними експертами в конкурсних комісіях.📍ЄС розуміє, що Банкова використовує залежне від них ДБР для тиску на всіх, хто не подобається Офісу - він детективів НАБУ - до антикор активістів.4️⃣ Нацпол 📍ЄС пише - ваш Нацпол теж потребує прозорих конкурсів для керівників в Києві, і в регіонах з міжнародними незалежними експертами в конкурсних комісіях.📍ЄС розуміє, що поліція ніколи насправді не була реформована і поки вони відповідають за розслідування 70 % корупційних злочинів, коли самі погрязли в корупції - то це цирк. 5️⃣ тиск на активістів 📍ЄС пише, що знають про тиск на антикор активістів і те що фінансові розслідування часто базуються на матеріалах громадськості. ЄС вбачає ризики у закритті реєстрів.Тут привіт нардепу Фрісу. Вашу «роботу» в ВРУ зацінили в Єврокомісі, молодець, сідайте, 2 😐6️⃣ тиск на антикорів📍ЄС пише - тиск на антикор інституції їх турбує. Перевірка правоохоронців, яку проводить СБУ до змін, ухвалених у липні 2025, не містять запобіжників проти зловживань.📍ЄС прямо каже, що бояться, що залежне від Офісу СБУ буде тиснути на НАБУ через «перевірки», бо в липні не вдалось їх знищити через Парламент.P.S. Ну що, хлопці, молодці 🤦🏻‍♀️ відзначилисьВам вже прямим текстом усім написали, що більше ручна правоохоронна свита Зеленського не влаштовує ЄС тепер вже офіційно.Вітаю принагідно усіх нас, хто ці роки незалежно на тиск і обливання брудом виборював реформу правооохронних органів і говорив про це в ЄС.Iryna Boguslavets
👁 205 25-10-27 13:36
"Рабство починається з мовчання"Сергій ПараджановСвітлана Кащенко:Та звісно, Зеленський не працює на Кремль — просто виконує їхню роботу замість них, правда?➤ Роззброїв армію, розмінував кордони, злив оборонку, розгромив військові проекти — але ж «він за мир».➤ Збрехав, що «Путін не нападе», поклав у землю сотні тисяч наших — але ж «він не винен, то все обставини».➤ Розвів таку корупцію під час війни, що навіть рашисти дивуються, як легко можна нищити країну зсередини — але ж «він патріот».Ваша наївність — це співучасть.Бо коли ворог сидить у Кремлі — це війна.А коли ворог сидить на Банковій — це катастрофа.І головне — не треба казати «та ні, він не працює на Кремль».Бо з такими «не працює», ми маємо результат такий, що Кремлю і не снилось мати кращого союзника....Країну знищують не лише вороги — її знищують наші мовчазні спостерігачі.Ті, хто закриває очі, коли влада краде — не нейтральні.Вони стають частиною механізму руйнування: крадіжки під час війни — це підживлення ворога, це зрадництво в формі бюрократії.︎ Мовчання перед безчинством — це не безпечна стриманість, це співучасть.︎ Коли ти закриваєш рот тому, хто говорить правду — ти прикриваєш ворога.︎ Правду говорити завжди було гордо й почесно.︎ Прикривати крадіїв — низько й ницо.Хто не каже «стоп» корупції і марнотратству — хто ви тепер?Посібники тих, хто підриває наш тил.Не чекай, поки чужі руки поцуплять останнє — піднімай голос, викривай, вимагай відповідальності.Інакше завтра нам доведеться дивитися на своїх дітей і говорити: ми бачили — і мовчали..Найстрашніше не ті, хто голосував — а ті, хто промовчав.Ті 11 мільйонів байдужих, яким «усі однакові», «і без мене вирішать», «мені політика нецікава».Ви не просто не прийшли — ви здали країну мовчки.Ви дали право вирішувати долю України тим, хто обирав не розумом, а телевізором.Третина народу натиснула кнопку «знищити», а ви стояли поруч і мовчки спостерігали.І тепер — маємо не випадковість, а наслідок вашої тиші.Бо іноді зрада — це не дія, а саме бездіяльність.
👁 116 25-09-25 19:32
Я тричі перечитав те, що написано на сторінці депутата ВР, Миколи Княжицького. Потім вдихнув, видихнув і знов декілька разів перечитав. Мало лі? Може здалося? Ні, не здалося… Виявляється, що деякі депутати ОПЗЖ разом із Слугами народу, (хоча іноді можна припустити, що це одне і теж), вирішили, що ЗСУ обійдеться без допомоги від Петра Порошенка.Я спробую пояснити нормальною мовою. Максимально нормальною, хоча зізнаюсь, що хочеться послати Яременко і всю цю ЗЕлену кодлу так далеко, що «русский военный корабль», вдруге втопиться від заздрощів. Але я все ж таки спробую.Отже. Максимально просто. На простих прикладах..✔️ Дрони «Посейдон» від Петро Порошенко. Велике розвідувальне крило дальньої дії. БПЛА полетів, побачив скупчення техніки, (або особового складу), Хаймарс навівся та уразив ціль. Як результат певна частина техніки БМП, БТР, БМД і частина окупантів вже ніколи не доїдуть до передової. Тобто, «Посейдони» рятують життя наших воїнів. Не було би їх в підрозділах, ну ви зрозуміли, да?✔️ Дрони fpv. Майже рік тому, Олексійович почав возити їх на фронт. Тисячами штук. Варто зауважити, що мова йде саме про якісні дрони, які не треба «обробляти напильником». Виліт. Ураження. Виліт. Знищення. Жива сила ворога. Техніка. Від мотоциклів до танків та САУ. Все до чого можуть дотягнутись розлючені «шалені бджілки». Немає дронів, немає ураження. Відповідно окупанти відчувають себе спокійно. І так же спокійно йдуть на штурм… Продовжувати? Скільки було вражено техніки та особового складу ворога завдяки ФПВ-дронам, які Порох привіз на фронт і скільки відповідно це врятувало життів українських воїнів, на це питання відповідь знайдіть самі?!✔️ Про користь від нічних Мавіків, зарядних станцій, комплексів РЕБ, (зокрема Ай-Петрі), вантажівок і так далі розповідати? Скільки все це прямо, або опосередковано врятувало життів українських воїнів РОЗПОВІДАТИ? Я можу, мені не важко…І мʼяко кажучи мені не дивно, що Слуги народу разом із своїми кентами з ОПЗЖ вирішили, що ЗСУ обійдеться без допомоги Петра Порошенка??? Дійсно, а про що ще можуть думати і головне мріяти ті, хто останні роки живуть мантрою, «чим гірше війську тим краще їм та їх господарям»! Як командир підрозділу ударних БПЛА, скажу дві речі. «Дякую, Петро Олексійовичу за врятовані життя українських воїнів». І друге… «Дайте війську ще дронів. Тисячі. Тих самих якісних дронів, які ви завжди привозили, бо без них важко знищувати окупантів тим самим прикривати піхоту, а іноді і неможливо». (Друзі. Буду вдячний за репост)
👁 134 25-09-21 18:06
Насправді ще Швейцарія 85 років тому продемонструвала, що потрібно робити з літаками, які порушують її повітряний простірРаптом ви не знали, але Адольф Гітлер мав серйозні плани щодо вторгнення у Швейцарію, які ввійшли в історію під назвою "Операція Танненбаум"10 травня 1940 року, під час вторгнення у Францію, Німеччина вирішила перевірити на дурника Швейцарію. Німецький бомбардувальник Dornier Do 17 порушив її повітряний простір. Швейцарські винищувачі Messerschmitt Bf 109 (так, німецького виробництва) відкрили вогонь по бомбардувальнику. У результаті останній був змушений сісти на швейцарський аеродром Альтенрайн і здатисяНімеччина на цьому не зупинилася. Вже 1 червня група з 36 (!) бомбардувальників Heinkel He 111, прямуючи до Франції, вирішила зрізати шлях і полетіти через повітряний простір Швейцарії. Результат - шість знищених літаків Німеччини4 червня збивають вже один Messerschmitt Bf 110 - німецький винищувач-бомбардувальник. Після цього Берлін підняв ставки і вже 8 червня повітряний простір Швейцарії порушує група Heinkel He 111 і Messerschmitt Bf 110. Результат - п'ять збитих Messerschmitt Bf 110Особливо гнів Гітлера викликав факт того, що Швейцарія знищує німецькі літаки такими ж німецькими літаками. Далі були дипломатичні ноти, гнівні заяви та інші подібні заходи, але бажання в Німеччини порушувати повітряний простір Швейцарії зниклоВласне рішучість швейцарського командування у питанні відсічі німецькій авіації сприяли тому, що в Берліні все ж передумали розпочинати Операцію Танненбаум. Бо, повірте, аргументів на підтримку даного плану було багатоНа фото - швейцарські Messerschmitt Bf 109 (с) Андрій Рудюк
👁 91 25-05-27 08:21
The Economist. Стаття дає прогнози без прикрас. Уривки:…Масовані атаки підштовхують українську систему ППО до точки перенасичення. 298 безпілотників за ніч + 69 ракет – це рекорд. …Україна крокує в невідомість. Якщо ідея припинення вогню провалиться, то росія донищить міста й критично важливу промисловість.…Підрозділам ППО доведеться дозувати свої перехоплювачі, бо перехопити всі дрони й ракети неможливо.…Росія зробила ставку на балістичні ракети Північної Кореї + модернізовані, більш смертоносні дрони.…Ракети важко зупинити через їхню швидкість. Це може зробити лише Patriot, а Україна має лише 8, в основному навколо Києва.…Америка виробляє 650 ракет до Patriot. Це на 100 менше, ніж росія виготовлятиме ракет.…Зараз Кремль має запас у 500 ракет. Для перехоплення 1 ракети потрібні 2 ракети-перехоплювачі. …Шахеди мають уже шосту модифікацію й оснащені паливно-повітряною боєголовкою. Падіння одного дрону вибиває вікна на відстані 300 м навколо. Інші шахеди начинені касетними боєприпасами сповільненої дії.…Росія збільшує виробництво безпілотників до 500 на день. Це означає, що рої в 1000 одиниць стануть реальністю. Збити їх буде неможливо.…Найновіші моделі не піддаються впливу радіоелектронної боротьби. Вони не покладаються на GPS, не піддається глушінню, керуються штучним інтелектом і використовують мобільний інтернет-зв'язок. …Раніше безпілотники збивали дешевими кулеметами, ракетами з плеча та артилерією ближнього радіусу. Тепер це не діє. Дрон спочатку летить низько, щоб уникнути виявлення, а потім різко піднімається до 2000 м, коли наближаються до міст, що перевищує поріг чутності для малокаліберних гармат. …Найкращий спосіб збити – гелікоптери і винищувачі F-16. …Стабілізація лінії фронту на сході взагалі не має стосунку до захисту неба.…Навколо Києва збивають 95% безпілотників. Ті 5%, які падають, завдають руйнівної шкоди. Що буде, коли падатимуть не 5%, а 25%?
👁 85 25-01-11 17:58
Ось така інформація спливла!США змусили ЗСУ дозволити спокійно відступити з Херсона 30-ти тисячному угрупованню РФ, стверджує Боб Вудворд після спілкування з чиновниками США у книзі «Війна».Автор пише, що коли українська армія восени 2022 року звільняла Херсон, американська розвідка попередила, що ризик ядерного удару підвищиться, якщо росіяни втратить основні сили під час відступу з міста.Згідно з планом української армії, ЗСУ мали переслідувати росіян, що відступають, і завдати масованих ударів, але цього не сталося. Росіяни відступили майже без значних втрат.Виявилося, що перед відходом російського ворога американці попередили президента Джо Байдена, що обстріл ЗСУ по РФ може призвести до 50% ймовірності ядерного удару Путіна.Американці зателефонували начальнику генштабу ЗС РФ Валерію Герасимову, який пообіцяв голові Комітету начальників штабів ЗС США Марку Міллі, що у разі великих втрат при відступі з Херсона буде застосовано ядерну зброю.Після цього росіяни отримали гарантію безпеки та вийшли на лівий берег, переправивши всю свою техніку та особовий склад.Страх американців перед ядерною зброєю змусив ЗСУ утриматися від атак.«Договорняки» дозволили росіянам зберегти сили, перегрупуватися та захопити великі території України.Боб Вудвард тоді оприлюднив тут важливий документ, який отримала 🇺🇸розвідка.Це був докладний графік відведення російського угруповання, який планувався у кілька етапів із 21 жовтня по 7 листопада.Також був і графік переправ понад 6 тисяч одиниць озброєння, військової та спеціальної техніки.Якщо ЗСУ знало, де вони знаходяться, чому не завдало ударів?Нарешті, все стало на свої місця. Амери - ссикуни.