Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Kito San news
Додано 06 гру 2025

Kito San news

@kito_news
Кількість підписників: 1 989
Фото: 529
Відео: 195
Посилання: 135
Опис:
Паблік про те що мені цікаво, тобто про науку, фантастику та програмування. Але зараз війна, я в армії, тому й пишу про війну. Назва каналу - похідна від позивного.
Джерело

Kito San news | Винесу в окремий допис чудовий комент мого близького друга. Про країну...

Логотип телеграм спільноти - Kito San news Kito San news @kito_news
2 560 Охват/переглядів 2026-01-21 07:57 Повідомлення №2030
Винесу в окремий допис чудовий комент мого близького друга. Про країну, про нас, про війну. Я б не сказав би краще.Мені Україна дала європейське місто, красивих дівчат, низькі податки, дуже дешеві ціни, нормальну інфраструктуру, дешеву якісну медицину за смішні по світовим міркам гроші. Змогу мати певну свободу дій теж за відносно невеликі кошти. Ну типу в більшості Європи якщо б я поїхав вночі по дорозі загального користування 300 км/год на Мото без номера, в мене б забрали права і можливо на другий раз закрили. В Україні поліція при розмові питає скільки їде і жере і чи не страшно :) Все що потрібно це як і всюди навчитися заробляти якісь середні хоча б гроші. Я в батьків з дитинства нічого не брав. Все життя після армії працював на різних посадах і в різних галузях. Україна дала мені багато друзів, багато яскравих і сміливих людей поруч. Частина з них не роздумуючи обрала шлях боротьби, частина віддала життя або здоровʼя, частина бореться досі. Є величезна кількість людей які не мають ні характеру ні фізичної змоги воювати в окопах, вони допомагають війську і свому народу. Маю честь бути знайомим особисто з кількома заслуженими бойовими хлопцями які стали Героями України. Я свідомо сюди повернувся і ніколи не жалкував про те що обрав цю країну своїм домом не просто тому що тут народився, а в свідомому віці. Тому якісь скиглії які ниють що їм нічого не дали мене взагалі ніяк не вражають. Ілюзії щодо якогось міфічного справедливого закордону де держава тобі все дасть і нічого взамін не попросить і ти зможеш бути вільним в діях і висловлюваннях як тут, ну це смішно і інфантильно, але бажаю їм це пройти :) Ніякі порушення якогось окремого бидлоєда з ТЦК чи там бєспрєдєл мєнта чи ряха корумпованого чиновника не змусить мене перекреслити моє оточення моїх людей, зрадити всіх і тікати як побитий пес волоцюга поневірятися мігрантіком. Але кожному своє. Вражає лише що ці скиглії які цей закордон бачили в кіно або тур поїздці на два тижні, на мнєнії по глобальним перевагам Польщі над Україною і надзвичайної генетично етнічної цінності власної персони, с хуя лі ? Риторичне питання.Україна до вторгнення це була максимально комфортна країна для життя таких людей як я. З загальними заробітками в 5к$ на місяць ти тут міг жити просто чудово. І таких місць залишилось одиниці в цивілізованій частині світу. Але нехай кожен пройде свій шлях.