Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кіт і Лампа
Додано 30 чер 2021

Кіт і Лампа

@kitilampa
Кількість підписників: 2 704
Фото: 143
Відео: 13
Посилання: 467
Опис:
Теплий ламповий авторський канал. Про всяке-різне - без цензури і з котиками. Автор каналу: Володимир Федоричак, звʼязок: @kitilampa_bot | Без реклами і ВП
Джерело

Кіт і Лампа | Привіт, дякую за блог) Питання про продуктивність. Що думаєш щодо ідеї...

Логотип телеграм спільноти - Кіт і Лампа Кіт і Лампа @kitilampa
1 310 Охват/переглядів 2025-09-26 09:10 Повідомлення №1133
Привіт, дякую за блог) Питання про продуктивність. Що думаєш щодо ідеї розтягнути робочий тиждень на всі 7 днів, але працювати лише в години пікової продуктивності (3-4 години)? Тобто вихідні та будні не відрізняються між собою. В мене вільний графік, який дозволяє це робити. Які плюси-мінуси порівняно з класичною п'ятиденкою, чи тестував такий режим на собі? ДякуюНемає тут ніяких плюсів, насправді. Більше часу на друзів в тебе не стане, бо вони ж то працюють за стандартним графіком. І навряд чи хтось, навіть за бажання, буде зустрічатися з тобою о 15:00 в робочий день.Але основний мінус в тому, що ти позбавляєш себе часу на психологічне перезавантаження. Хоча б один вільний від роботи день повинен бути (в мене це неділя), бо навіть якщо на роботу відведена година в день, цей день все одно буде відчуватися "робочим".Я пробував багато різних варіантів робочого графіку, і врешті дійшов до того, що краще більше накидати годин в будні, ніж навпаки – перекидати їх і на вихідні.Тоді в тебе щотижня з'являється декілька повністю вільних днів для себе, сім'ї, друзів чи власних проектів. А це вкрай цінна можливість у наш час постійної суєти.#мені_пишуть@kitilampaP. S. Задати своє питання можна анонімно через бота 👉 @kitilampa_bot