Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Цілую, Катя
Додано 06 гру 2025

Цілую, Катя

@kisses_katya
Кількість підписників: 303
Фото: 1,060
Відео: 164
Посилання: 198
Опис:
Про внутрішні трансформації, життя, роботу, факапи, пошук балансу. З вами https://www.instagram.com/nibyto_kateryna?igsh=OWs2OHowOHJyaTF5&utm_source=qr
Джерело

Цілую, Катя | Я зрозуміла також, що кардинально і швидко своє життя можна змінити ті...

Логотип телеграм спільноти - Цілую, Катя Цілую, Катя @kisses_katya
82 Охват/переглядів 2026-05-12 08:39 Повідомлення №2316
Я зрозуміла також, що кардинально і швидко своє життя можна змінити тільки тоді, коли ти з собою стаєш максимально відвертим і чесним, а на це здатні не всі.Більшість із нас вчили пригнічувати негативні емоції: «треба бути хорошим і слухняним, щоб люди погано не сказали і не подумали»У результаті ми виростаємо не тільки з подавленими негативними емоціями, а й з глибоким відчуттям сорому за них!Тобто багатьом соромно зізнатися навіть собі в тому, що ми можемо відчувати заздрість, егоїзм, нарцисизм, меркантильність тощо. Бо це «погано», а треба бути хорошим. А сором вважається однією з найгірших емоцій, бо він б’є прямо по нашому «Я». Це відчуття, що з тобою «щось не так», змушує тебе буквально з’їдати себе зсередини: ти перестаєш проявлятися, боїшся сказати зайве слово і постійно носиш маску, щоб ніхто не помітив твою справжню суть. «У результаті замість того, щоб жити на повну, людина сама себе блокує, ставить на собі хрест і руйнує свою особистість, просто тому що не може витримати власної «неідеальності» перед очима інших». Отут і криється відповідь на запитання, чому нам не вдається досягнути кращих умов життя, більшого заробітку чи ще що ми там хочемо... Та тому що весь ресурс іде на підтримку образу, на заперечення своїх темних сторін і боротьбу з ними, а не на досягнення цілі!!!Єбаааааа, ну як я раніше без цих усвідомлень жила!?😱😱😱😱Звідси і з’являються хейтери, які не можуть собі зізнатися в своїй нікчемності, в своїх проблемах, тому вони ідуть виражати свої емоції на інших. Всередині них і так сидить глибоке відчуття сорому, яке вони просто можуть не витримати, якщо визнають щось негативне про себе чи своє життя. Мдааа, недарма мені саме зараз трапився курс про роботу з тінню. Мабуть, курс про грошові переконання знову переривається на тому самому місці😂 і я пройду в першу чергу навчання про тініАле переконання про гроші я все-таки добʼю! Тицьніть реакцію, якщо вірите в мене😁🫶