Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Цілую, Катя
Додано 06 гру 2025

Цілую, Катя

@kisses_katya
Кількість підписників: 303
Фото: 1,060
Відео: 164
Посилання: 198
Опис:
Про внутрішні трансформації, життя, роботу, факапи, пошук балансу. З вами https://www.instagram.com/nibyto_kateryna?igsh=OWs2OHowOHJyaTF5&utm_source=qr
Джерело

Цілую, Катя | Цей рік у мене, виходить, присвячений роботі з мисленням.Я колись вам ...

Логотип телеграм спільноти - Цілую, Катя Цілую, Катя @kisses_katya
84 Охват/переглядів 2026-05-07 07:55 Повідомлення №2297
Цей рік у мене, виходить, присвячений роботі з мисленням.Я колись вам казала, що цього року не купуватиму навчання з маркетингу. Ну… майже вийшло 😅Єдине, що взяла — два воркшопи по AI, бо, чесно, це неможливо ігнорувати цілий рік.Але все інше, що я зараз купую — взагалі не про навички.У мене зараз на черзі три навчання:• про гроші й грошове мислення• про обмежуючі переконання• про роботу з тіннюЗнаєте, коли до мене дійшла думка, що дуже багато в нашому житті впирається в мислення, підсвідомість і внутрішні установки — у мене стався маленький ерор.Я сиділа і думала: «А який сенс вчити людей веденню блогу, якщо їм спочатку треба до психолога?»А потім згадала себе. До певного етапу життя я взагалі не думала про психологію.Я просто вчилась професійним навичкам. Тим, які були потрібні мені для роботи, кар’єри, розвитку.Вот саме на роботі я уперлась у стелю і зіштовхнулась з цим: Вигорання.Внутрішній критик.Синдром самозванця.Невміння казати «ні».Постійне напруження.Синдром відмінниці.Перфекціонізм.Відчуття, що ти ніби можеш більше, але щось тебе тримає.І от тоді я зрозуміла, що самих навичок вже недостатньо.Тому зараз у мене такий етап, де я вже маю певну базу навичок і тепер хочу прибрати те, що заважає мені йти далі.Тепер мені здається, що немає однієї правильної відповіді, з чого треба починати.• Комусь спочатку потрібна професія й опора в реальному світі. • Комусь — терапія й робота з собою.• А хтось робить це паралельно [це найкращий варіант, мені здається]У мене сталося ось так.Фух, закругляюсь, бо то мене тут не було, то вже понесло на повну. Дозрівали, бачте, ці думки, щоб зараз вилитись назовні. Сподіваюсь, вам було корисно!Цілую, Катя💋