Джерело
Кірич 🇺🇦 | Так, вийшло трохи непорозуміння загалом, давайте так, головна ідея пос...
2 100 Охват/переглядів
2025-02-06 09:14
Повідомлення №13125
Так, вийшло трохи непорозуміння загалом, давайте так, головна ідея поста в тому, що мене зайобує кожен раз читати: "от і нахуй ти розказуєш, шо це русня, всі і так знають, а так це додаткова реклама до гри, і Я ОТ НЕ ЗНАВ, А ТЕПЕР ЗНАЮ! ДЯКУЮ КІРИЧ ЗА РЕКЛАМУ".Іноді треба не бути егоїстом, та попробувати взути чужі чоботи (або талани) та подивитись на ситуацію збоку. Ви знаєте, що гра руснява, молодці, ось вам грамота. З іншого боку є людина яка не знає, але завдяки тому, що ми, спільнотою блогерів висвітлюємо це і про це говоримо, інші люди можуть дізнатись про те, що гра руснява та не грати в неї.Ті кому похуй - їм буде похуй і так, про них мови ніякої нема ВЗАГАЛІ.Дед не грав би, якби знав, а так, йому подарували, і він дізнався про русняве походження лишень після 30 годин, про що чесно сказав і, є велика ймовірність, що відмовив ще декількох людей від купівлі.Тому врешті, до Діда нуль дойобу чи провокації, перепрошую, якщо сприйнялось інакше. Пост був про тих, про кого йдеться в першому та другому абзацах.Всім міцного🤝