Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кірич 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Кірич 🇺🇦

@kirychplay
Кількість підписників: 6 117
Фото: 9,930
Відео: 3,180
Посилання: 7,640
Опис:
Українське ґік-ком'юніті. Слава Україні! 🎮 Підтримати - https://donatello.to/kirych 📺 Тікіток - www.tiktok.com/@kirychplay 💵 Співпраця - @Kapitan_dopomoga Правила: https://t.me/kirychplay/3648
Джерело

Кірич 🇺🇦 | Трохи про світосприйняттяБеремо думку пересічного громадянина, який чи...

Логотип телеграм спільноти - Кірич грає 🇺🇦 Кірич 🇺🇦 @kirychplay
2 200 Охват/переглядів 2025-02-04 09:03 Повідомлення №13099
Трохи про світосприйняттяБеремо думку пересічного громадянина, який читає інфо-вкиди та не дотичний до армії напряму. З одного боку, він штурмується телемарафоном, «бусифікованим кумом» із учебки в Десні та іншими людьми, далекими від лінії боєвого зіткнення, але такими, що знаходяться в одній інфобульбашці.З іншого боку — російським ІПСО про ТЦК, розстріли полонених, всемогутність рашки та безглуздість спротиву.Подивіться на ці дві світлини.Про що можна сказати в першому та другому випадку?Перша світлина:Все пропало, катастрофа, росіяни забрали близько 20% території України, червоні плями скрізь.Друга світлина:Крим та ОРДЛО були захоплені ще до 2022 року. Зелені плями — це те, що відвоювала українська армія. На фото навіть не видно Київської та Чернігівської агломерацій. Так, втрати є, але вони не катастрофічні.Шановні, ми понесли ці втрати, воюючи проти армії у 2 млн осіб із найбільшими запасами техніки та авіації в Європі. Ми воюємо три роки. Так, це три тяжкі роки, але здебільшого є світло в домівках, є їжа та вода, є свята та посиденьки в кафе, а також поїздки на відпочинок.Це не Сталінград зразка 1942 року.ВисновокСвітосприйняття будується на перевіреній та критично виваженій інформації, яка надходить у ваш мозок. Фільтруйте її. Не спілкуйтеся в токсичному колі людей і не читайте інфо-помийки, що ретранслюють зраду.Підтримуйте армію. Якщо самі не долучаєтеся, то хоча б закривайте рота зрадофілам і показуйте їм цей пост.А якщо і це не допоможе — лупцюйте ногами по обличчю. Я вам усе сказав.Підписка:https://t.me/+WQe8kDmifAyasL4h