Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36
Додано 14 лип 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Кількість підписників: 13 069
Фото: 15,100
Відео: 4,330
Посилання: 2,560
Опис:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]

👥 Кількість підписників

13 069
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -30
Середній/Місяць:: -147

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 183
Середній/День:: 1,380
Середній/Тиждень:: 4,329
ERR: 32.01%

📊 Кількість повідомлень на день

4.5
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 4.7
Середнє за день: 4.5

Історія змін лого

Історія змін назви

Хрещатик 36 2024-10-17
Хрещатик 36 Резерв 2024-07-25

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,200 26-02-27 06:15
❗️Ґвалтування історичної спадщини столиці продовжується! На вулиці Завальна, 2-Б, що біля станції метро «Осокорки», зносять найстарішу садибу лівого берега.Ще в грудні 2025 року проект реставрації представив архітектор Микола Віхарєв (який уже «реставрує» «Будинок з хлібною лавкою» на Ярвалу, Лукʼянівську поліцейську дільницю, будинок Рутковського та планує «МакДональдз» біля пам’ятника поруч із Бабиним Яром). За його проектом, замість одноповерхової садиби планують 24-поверховий офісно-житловий комплекс із дворівневим підземним паркінгом. Тоді проект не погодили, однак, на локації вже працює будівельна техніка, яку охороняють тітушки забудовника. Згідно із чинним Генпланом Києва, ділянка розташована в межах пам’ятки історії та ландшафту «Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпро». Відтак будівництво офісних або житлових комплексів заборонене Законом. Селище Осокорки на Лівому березі заснували близько 1799 року. Станом на 1859 рік його населення складало 739 мешканців, тут також було 136 будинків й одна церква. Коли збудували садибу, достеменно невідомо, однак їй точно понад 170 років.@khreschatyk36
👁 10,400 26-02-26 13:47
Так виглядає модульна котельня на 20 МВт.Для заміщення Дарницької ТЕЦ, потрібно десь 40 таких котелень.Для їх розміщення потрібно знайти земельні ділянки між житловими будинками. Бажано на місцях ЦТП, тоді буде доступ до теплових мереж. Якщо там місця нема, треба тягнути нові теплові мережі в районі. Існуючі мережі розраховані на великі тиски, потрібно робити нову гідравлічну модель.Також технічно необхідно підключити їх до газопроводу середнього тиску (а там переважно він низький, для будинків), це прокладка практично нової газової мережі. Її треба запроєктувати та знайти під неї землю, якої, звісно, нема.Треба доєднати котельні до електрики та підвести воду. Це окрема велика проблема.Потім їх потрібно буде обслуговувати виїзними бригадами по місцях локації.Тай ще потрібно виготовляти ж самі котельні, навіть за наявності фінансування, важко прогнозований термін. Бо місто цим зовсім не займалося.Зрозуміло, що для цього треба робити надзвичайно масштабний проект та всі технічні привʼязки. Треба прорахувати всі гідравлічні моделі та вирішити всі земельні питання та питання технічних умов.Встигнути треба до початку нового опалювального сезону, причому одномоментно по всій зоні діяльності Дарницької ТЕЦ, оскільки її ж тоді ніхто не буде відновлювати, і тепла вона не дасть.❗️Тому працювати над цим меру, чиновникам КМДА та депутатам Київради, особливо метросексуалу Саші Бродському потрібно було ще вчора, а не казати, що це неможливо.Все можливо, коли містом управляють професійні та амбітні менеджери, а не мафія та корупціонери.@khreschatyk36
👁 3,600 26-02-20 11:02
Ми готові до реальних компромісів. Але не до компромісів ціною нашої незалежності та суверенітету. Ми готові говорити про компроміси зі Сполученими Штатами. Але не отримувати знову і знову ультиматуми від росіян. Вони – агресор. Усі це визнали. Це не змінилося. Багато країн, які були посередниками або намагалися бути посередниками із самого початку цієї війни, особливо на Близькому Сході та в Азії, а також інші держави – усі визнають, що Росія є агресором.Саме тому вже нашим компромісом є те, що ми говоримо з агресором про компроміси. «Стоїмо там, де стоїмо» – це великий компроміс. Вони захопили майже 20 % нашої території. І ми готові говорити про мир зараз на основі принципу «стоїмо там, де стоїмо». Це великий компроміс.Що Росія пропонує нам як компроміс? На що вони готові? Вони сказали: «Ми готові не окуповувати ваші інші області». Але це тероризм. Навіть самі ці слова – це тероризм. «Я готовий вас не вбивати – віддайте нам усе». Що це означає? Це не компроміс. Це ультиматум. Саме тому я сказав: «Ми готові до компромісів, які поважають український суверенітет і територіальну цілісність, нашу армію, наших людей і наших дітей. Але ми не готові до ультиматумів». Зі спілкування з Kyodo News (3/3)
👁 3,350 26-02-16 09:08
❄️Уночі дороги столиці прибирали 289 одиниць спецтехніки КК "Київавтодор"Ефективну роботу з очищення дорожньої мережі забезпечували колонами снігоприбиральної техніки у кількості 4-10 одиниць в залежності від ширини проїжджої частини доріг. Особливу увагу приділили прибиранню правої смуги доріг, щоб зранку міський громадський транспорт міг без перешкод працювати.🦺Паралельно 31 бригада у складі 216 робітників проводили ручне прибирання підходів до наземних і підземних пішохідних переходів, тротуарів і зупинок громадського транспорту, які перебувають на утриманні підприємств корпорації. 🌲У парках і скверах доріжки очищають "зеленбудівці": залучено 67 одиниць спеціалізованої техніки та 755 працівників.Наразі комунальники продовжують роботи: триває повторна обробка та прибирання від снігу балансових територій.🌀За прогнозами Укргідрометцентру, сьогодні, 16 лютого, у місті хмарно, місцями невеликий сніг, вітер північно-західний, 7-12 м/с, пориви вітру 15-20 м/с, температура вдень – 7-9° морозу.⚠️На дорогах ожеледиця.🚘Просимо водіїв бути максимально уважними та обережними на дорогах, дотримуватись правил дорожнього руху та не залишати свої авто на тротуарах, крайніх смугах доріг та на узбіччях, аби не заважати роботі спецтехніки.🚶А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.🙏Просимо мешканців столиці не виходити на вулицю без необхідності та, за можливості, не виїжджати на власних авто. Якщо ж цього не уникнути – бути обережними та дотримуватися правил дорожнього руху.
👁 4,230 26-02-07 18:37
Мусимо пройти найближчі кілька діб, що будуть дуже складними для Києва.У столиці знову прогнозують сильні морози, зокрема, вночі. Через вкрай складну ситуацію в енергосистемі України після чергового масованого обстрілу ворога, в більшості регіонів країни тривають аварійні відключення, За повідомленням Міненерго, мешканці столиці отримують електроенергію тільки на півтори-дві години.Доручив главам райдержадміністрацій столиці забезпечити належну роботу пунктів обігріву міста. В них має бути забезпечене тепло, електрика, харчування. Глави районів разом з міськими службами повинні подбати про підключення генераторів у пунктах, пальне до них та інше необхідне. Щоб мешканці Києва могли й прийти погрітися та зарядити пристрої, й попити гарячого чаю та перекусити. Нагадаю, що, зокрема, в Дарницькому, Дніпровському та Деснянському районах столиця раніше облаштувала також опорні пункти, де є можливість для мешканців міста залишитися на ніч. Ворог продовжує робити все, щоб зламати наш дух і волю, посіяти відчай і паніку. Але не буде цього! Тримаймося! Міські служби роблять все для життєзабезпечення столиці в дуже складних кризових умовах. Київ — серце країни. І не раз доводив свою нескореність!
👁 4,730 26-02-07 09:07
❗️Керівні кадри Подільської РДА настільки нестабільні, що там за^бались регулярно вносити персоніфіковані зміни до штатного розпорядження про Розподіл обов'язків між головою, першим заступником голови, заступниками голови та керівником апарату РДА і в крайній версії відповідного розпорядження затвердили уніфіковану версію документу.Такі розпорядження про Розподіл обов'язків між головою, першим заступником голови, заступниками голови та керівником апарату є обовʼязковими штатними документами в усіх РДА столиці, які регламентують виконання тих чи інших обовʼязків між керівниками на час відсутності на роботі когось з них (у звʼязку з відпусткою, лікарняним, відрядженням, відстороненням на час кримінального розслідування тощо).І такі розпорядження зазвичай є персоніфікованими, тобто з обовʼязковим зазначенням не тільки посади, а й ПІБ осіб, які ці посади займають.До прикладу на другому фото таке ж розпорядження (додаток до нього) з Соломʼянської РДА.Але мабуть розуміючи, що на Поділ Андрєєв призначає дег^нератів, голова Колобок вирішив підписати розпорядження про Розподіл обов'язків між головою, першим заступником голови, заступниками голови та керівником апарату Подільської РДА без зазначення ПІБ осіб, щоб після чергових звільнень педофілів, хабарників і рекртирів не вносити до нього змін.@khreschatyk36
👁 3,170 26-02-06 08:14
❗️Корупція в КМДА.На хабарі за сприяння в отриманні фірмою тендеру погорів директор комунального підприємства «Освітня агенція Києва» КМДА Микита Бугайлов - його затримали на отриманні хабаря в 1,2 млн гривень.Відкриту закупівлю, оголошену комунальним некомерційним підприємством виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) КНП «Освітня агенція міста Києва» виграла приватна компанія.Предметом тендеру була закупівля навчального обладнання на 8,29 млн грн.Процедура відбулась публічно.А далі те, що бізнес добре знає, але про що рідко говорять вголос. Після визначення переможця директор комунального підприємства ініціював особисту зустріч із представниками компанії. Не для обговорення умов поставки. Не для уточнення технічних деталей. Під час цієї зустрічі прозвучала пряма вимога: за підписання контракту та відсутність штучних перешкод у розрахунках необхідно передати 10-15% від суми договору. У грошах - 1 198 000 гривень.Факти вимагання зафіксовані матеріалами негласних слідчих дій.Бугайлова затримано під час отримання цієї суми. Вирішується питання обрання запобіжного заходу. Корупція сьогодні часто виглядає не як «конверт на старті», а як тиск після чесно виграного тендеру. Коли підприємцю дають зрозуміти: або ти платиш, або система створить тобі проблеми. Чиновник не має права торгувати підписом і розрахунками. Якщо бізнес обирає працювати чесно - держава зобов’язана захистити його вибір, - Генпрокурор Руслан Кравченко. @khreschatyk36
👁 5,630 26-02-04 11:51
❗️Один з лідерів проросійської партії Пальчевського, яку фінансував Столар, працює заступником голови Подільської РДА!Знайомтесь - це Шурік АЛЕКСАНДРОВ, якого п^сюн Андрєєв призначив за підписом начальника КМВА Тимура Ткаченка, заступником до Колобка Наконечного.Александров - кандидат в депутати Київради у 2020 році по списках «Перемоги Пальчевського», де фактично був одним з лідерів цієї відверто проросійської політсили.Також він один з лідерів молодіжки Євросолідарності та великий друг партії УДАР.Крім того, він абсолютно лояльний до Артура Палатного - головного мафіозі Києва, ліпшого друга дитинства мера Кличка і власника партії УДАР.Дружина цього кента, Маша Александрова, також заступник голови, тільки в Соломʼянській РДА, куди її нещодавно так само призначив столарівський х^єсос Андрєєв. До цього вона була директором в ТОВ «Д9», власником якої є діючий корупційний заступник голови Деснянської РДА Саша Циба, якого також призначив додіку Бахматову радник начальника КМВА Андрєєв. До речі, Циба також повʼязаний зі Столаром та імперією Молчанової.🤬 Тимур Ткаченко і Андрєєв підсунули заступником Колобку (який зовсім тупий для топ-чиновника) - столарівця, порохобота, ударівця, палчевківця і явного корупціонера, тепер вже з «сімʼї» топ-чиновників столичних РДА. Враховуючи, що інша заступник голови Колобка Лєнка Єріна є людиною Березенка/Прокопіва, а ще один заступник також від Андрєєва (деталі згодом), виходить, що президентська вертикаль втратила контроль над Подолом.З цього можна впевнено заявити, що в Києві при Тумурі Ткаченку утворилася нова політично-кланова «сімʼя» імені Андрєєва-Столара.❗️Ми перевірили декларації родини чиновників Шуріка Александрова та його дружини Маши, і побачили там купу підстав для відкриття кримінальної справи Подільською прокуратурою щодо недостовірного декларування. Там в межах 2023-2025 років - не змінна сума заощаджень, і незрозумілі доходи від підприємництва і купівля Audi e-tron та Tesla Model 3 за ціною у 1,5-2 рази нижче ринку, і купівля нового спорткару BMW iX3M Sport з салону «Баварія» за майже 2 млн грн під час віни, і купівля паркомісця та земельної ділянки, є навіть позика в 400к грн від в.о. директора Навчально-методичного центру з питань якості освіти Саши Лозицького, де по сумісництву працює дружина Александрова… А ще й їсти за щось треба. Тому, або родина чиновників Александрових, зі столичних РДА, приховує свої реальні доходи, або віджали печеру зі скарбами у Алі-Баби, оскільки їх збереження і доходи зовсім не відповідають витратам!@khreschatyk36
👁 5,070 26-02-01 11:22
Сьогодні, 1 лютого, ― важливий для мене і для кожного вихідця зі спецпідрозділів воєнної розвідки день ― День Департаменту активних дій ГУР МО України! Вітаю, побратими! Спецпідрозділи ГУР ― школа справжнього життя, і я пишаюсь причетністю до нашого бойового братерства. Для кожного з нас це дуже багато значить. Це відчуття ― назавжди з нами, бо хто б де не був ― ми завжди будемо разом, і попереду багато складної та важливої роботи для країни.Зараз воїни Департаменту активних дій ГУР ― нове покоління спецпризначенців, яке володіє унікальним досвідом ведення сучасної війни: загартовані в боях за волю української нації, найкраще вишколені та оснащені, а головне ― цілковито віддані ідеї нашої визвольної боротьби, віддані Україні. Весь світ бачить ваші професіоналізм, хоробрість та результативність під час війни з російським агресором на землі, на воді й у повітрі. Бажаю міцного здоров’я, сил і удачі на бойовому шляху! Слово пошани спецпризначенцям Департаменту активних дій ГУР МО України, полеглим за волю і гідність української нації ― вічна слава справжнім героям! Повага і вдячність усім воїнам, хто нині виконує бойові завдання! Честь!
👁 2,900 26-01-28 07:27
❗️❗️Олігарха столичного масштабу, мафіозі, власника сотень приватизованих комунальних приміщень, десятків гектарів столичної землі, патрона десятків діючих депутатів і чиновників міста, співвласника «Київхліб», «Росинка» та партії «Єдність», екс-нардепа, екс-депутата Київради наздогнали правоохоронці!❗️Донедавна недоторканний Саша Супруненко отримав підозру у самовільному зайнятті земельних ділянок біля Дніпра та незаконному будівництві на них будинку.Начебто дрібниці, але і Аль Капоне взяли за несплату податків, а не сотні інших серйозних злочинів.Прокурорами і поліцією було встановлено, що підозрюваний Супруненко є власником земельної ділянки площею 0,1 га на Воскресенських садах у Дніпровському районі Києва. Через жадібність, він вирішив збільшити площу своїх володінь та самовільно зайняв прилеглі земельні ділянки, що перебувають у комунальній власності та розташовані в межах прибережної захисної смуги Дніпра.Без жодних дозволів олігарх Супруненко приєднав до своєї ділянки та огородив парканом землі площею 0,3 га, обмеживши іншим людям доступ до води. Надалі, не маючи жодних дозвільних документів, колишній народний депутат незаконно збудував там одноповерховий будинок площею 103 кв.м.Самовільно захоплені земельні ділянки розташовані в межах 100-метрової прибережної захисної смуги великої річки, де будь-яке будівництво та встановлення огорож заборонене законом.Взагалі-то клан Супруненків (два брати Саша і Слава) є основною частиною клану Черновецьких, до якого фактично входить і злочинне угрупування Комарницького.🙏 Це дуже гарна новина. Правоохоронці фактично оголосили війну найбільшому мафіозному клану столиці! Честь маємо🫡@khreschatyk36