Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36
Додано 14 лип 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Кількість підписників: 13 069
Фото: 15,100
Відео: 4,330
Посилання: 2,560
Опис:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]
Джерело

Хрещатик 36 | Так виглядає модульна котельня на 20 МВт.Для заміщення Дарницької ТЕЦ,...

Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36 Хрещатик 36 @khreschatyk36
10 400 Охват/переглядів 2026-02-26 13:47 Повідомлення №22673
Так виглядає модульна котельня на 20 МВт.Для заміщення Дарницької ТЕЦ, потрібно десь 40 таких котелень.Для їх розміщення потрібно знайти земельні ділянки між житловими будинками. Бажано на місцях ЦТП, тоді буде доступ до теплових мереж. Якщо там місця нема, треба тягнути нові теплові мережі в районі. Існуючі мережі розраховані на великі тиски, потрібно робити нову гідравлічну модель.Також технічно необхідно підключити їх до газопроводу середнього тиску (а там переважно він низький, для будинків), це прокладка практично нової газової мережі. Її треба запроєктувати та знайти під неї землю, якої, звісно, нема.Треба доєднати котельні до електрики та підвести воду. Це окрема велика проблема.Потім їх потрібно буде обслуговувати виїзними бригадами по місцях локації.Тай ще потрібно виготовляти ж самі котельні, навіть за наявності фінансування, важко прогнозований термін. Бо місто цим зовсім не займалося.Зрозуміло, що для цього треба робити надзвичайно масштабний проект та всі технічні привʼязки. Треба прорахувати всі гідравлічні моделі та вирішити всі земельні питання та питання технічних умов.Встигнути треба до початку нового опалювального сезону, причому одномоментно по всій зоні діяльності Дарницької ТЕЦ, оскільки її ж тоді ніхто не буде відновлювати, і тепла вона не дасть.❗️Тому працювати над цим меру, чиновникам КМДА та депутатам Київради, особливо метросексуалу Саші Бродському потрібно було ще вчора, а не казати, що це неможливо.Все можливо, коли містом управляють професійні та амбітні менеджери, а не мафія та корупціонери.@khreschatyk36