Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36
Додано 14 лип 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Кількість підписників: 13 069
Фото: 15,100
Відео: 4,330
Посилання: 2,560
Опис:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]
Джерело

Хрещатик 36 | Вітаємо з Днюхою депутата Київради Мішу Присяжнюка!Він встиг спробуват...

Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36 Хрещатик 36 @khreschatyk36
5 150 Охват/переглядів 2025-08-03 12:01 Повідомлення №20017
🎉 Вітаємо з Днюхою депутата Київради Мішу Присяжнюка!Він встиг спробувати себе серед усіх - Порошенка, Столара, Пальчевського, Кличка, Зеленського, опзж і лібералів…Але зупинився на відданості Ісусу Хресту, бо бачить схожість свого ліку з Всевишнім.Міша любить і чує тільки себе, себе як Бога!У кожного свій хрест. Хочеш ти чи не хочеш, а все одно маєш його нести. В когось він легший, в когось важчий… В мене він так само є. Коли стає зовсім важко, я згадую хрест ІІСУСА, якій важив приблизно 100 кілограмів! ВІН мав нести його після знущань та катувань, під принизливі крики натовпу..Але все одно найважчий тягар, який поніс СПАСИТЕЛЬ - наші гріхи! ВІН змив їх своєю кровʼю! Сьогодні кожен з нас несе хрест клятої війни і найважче нашим військовим! Кожного дня я намагаюся бути гідним великої жертви СПАСИТЕЛЯ та найсміливішого подвигу наших захисників! Дякую ГОСПОДЬ за 43 роки життя! За всі випробування! За кожен подих! За те, що навчив мене по-справжньому вірити, а ще боятись ТЕБЕ і любити! З Днюхою Мішаня, бажаємо тобі позбутися тягаря душі - склавши мандат депутата Київради, який наче пороки диявола намагається вивести тебе на шлях Іуди, та нарешті обрати шлях виключно віри православної, з дотриманням канонів і законів Біблійних🙏За твоє здоровʼя з нас келих червоного сухого кагору! Амінь!@khreschatyk36