Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36
Додано 14 лип 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Кількість підписників: 13 069
Фото: 15,100
Відео: 4,330
Посилання: 2,560
Опис:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]
Джерело

Хрещатик 36 | Єбать… Яке ж воно кончене…Пане Президенте, пане Керівнику ОП, пане нач...

Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36 Хрещатик 36 @khreschatyk36
2 480 Охват/переглядів 2025-07-24 17:26 Повідомлення №19815
🤯 Єбать… Яке ж воно кончене…Пане Президенте, пане Керівнику ОП, пане начальнику КМВА та всі, хто має вплив на голів районів Києва, звертаємось до Вас🙏Хтось може пояснити цьому додіку, який зніс трьох торгашів на Троєщині і один МАФ та просить тепер скинутися громаді йому на ОСОБИСТУ ОХОРОНУ!!!! що все це 2% його роботи, за яку охорона не потрібна. Ми це знаємо, повірте, бо самі не раз чинили супротив беззаконню.Ми знаємо десятки активістів, депутатів, чиновників, прокурорів, журналістів, які через хребет ламають справжні мафіозні клани, горе забудовників, парковщиків, торгашів, офісників, агентів росіян - І НЕ МАЮТЬ ОХОРОНИ, І НЕ ПРОСЯТЬ ЇЇ.А тут бовдур, мільйонер, якого випадково призначили головою Деснянського району зніс ОДИН кіоск та намагається навести лад на ОДНОМУ ринку і вже збирає гроші на охорону… Реально, ЗБИРАЄ 2,4 МЛН ГРН ГРОШІ З ЛЮДЕЙ СОБІ НА ОХОРОНУ… ❗️ЦЕ ПЕРЕВИЩЕННЯ СЛУЖБОВИХ ПОВНОВАЖЕНЬ!Аферист Бахматов ганьбить всю вертикаль влади! Припеніть це! Навіщо вам Майдан на Трої?@khreschatyk36