Джерело
ХерсON: Туризм, яхтинг, навчання, історія та волонтерство. | Подяка нашим давнім друзям і партнерам - одеській кав‘ярні і ростерні ...
84 Охват/переглядів
2025-02-03 17:33
Повідомлення №3612
Подяка нашим давнім друзям і партнерам - одеській кав‘ярні і ростерні "Foundation"https://foundation.uaВони в черговий раз допомогли нам і підтримали наших військових доброю порцією гарної кави. Будете в Одесі - завітайте до них на каву, сніданок чи смаколик.Кожен раз, коли військові просять "Якщо буде можливість... це не обов‘язково, але дуже хочеться. Гарної кави під фільтр. А то тут в магазинах лише якась смола продається"... Сам той факт, що наші хлопці та дівчата в тих жахливих умовах продовжують цінувати якість, смак - радує. Як я знаю, то держава забезпечує певною кількістю кави воїнів, і цукром, і чаєм... Але та кава - то робуста. Для багатьох - це норм. А той хто завжди пив хорошу арабіку, зі світлою гарною обжаркою... Йому важко пити ту чорну смолу. Але добре, що кава є.Хочеться згадати, що кава часто була в раціоні солдат в різних арміях світу. І кава, і шоколад та алкоголь - це, до речі, показник певного рівня свідомості та культури нації. А шо там у орків? каву дають? На лопаті чи у відрі?