Джерело
ХерсON: Туризм, яхтинг, навчання, історія та волонтерство. | А шоб вам трохи було веселіше і приємніше - давайте ми вам подарунків ...
136 Охват/переглядів
2025-01-23 16:07
Повідомлення №3579
А шоб вам трохи було веселіше і приємніше - давайте ми вам подарунків насипемо. Хочете? Навіть розігрувати не будемо. Просто відправимо вам Новою Поштою, тільки за доставку сплачуєте ви.Кожному, хто на цьому тижні закине на нашу банку https://send.monobank.ua/jar/29Qd8jDwE3 від 300 грн - подаруємо магніт "Кавун" з написом "Херсон". Ці магніти зроблені ще у 2021 році, вони в офісі пережили окупацію в Херсоні. Це прям ... магніти з великими кавунами. Як всі херсонціА тим першим, хто закине 1000 грн на банку - подаруємо м‘які кавунчики "сквіши". Сквіш – це м'яка іграшка або предмет з особливого матеріалу, який при натисканні легко стискається, а потім повільно повертається до своєї початкової форми. Сквіші зазвичай виготовлені з поліуретанової піни або схожих еластичних матеріалів. Для чого вони? Антистрес-іграшка для дорослих (ні, не в сенсі 18+), іграшка для дітей, колекційний предмет, розвиток моторики...Тільки ОБОВ‘ЯЗКОВО напишіть в коментарі до донату реквізити куди відправити: ім‘я прізвище, телефон, місто та № складу НП.Раптом забули вказати реквізити - напишіть потім мені в приватні (інста, телеграм, Фб...). Бо якщо ми не будемо знати кому відправити - ми не зможемо відправити.P.S. Сподіваємось у вас відео нормально ці відображаються. А то інколи телеграм тупить і відео чомусь на боку ))