Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харківобленерго⚡️Новини
Додано 14 лип 2024

Харківобленерго⚡️Новини

@kharkivenergy
Кількість підписників: 75 868
Фото: 1,550
Відео: 91
Посилання: 492
Опис:
Оперативна інформація, актуальні новини та цікаві факти від АТ "Харківобленерго" 👇🏻 Наш офіційний бот для подачі показників: @Kooz2bot

👥 Кількість підписників

75 868
Середній/День:: -57
Середній/Тиждень:: -452
Середній/Місяць:: -1986

👁️ Середній перегляд на повідомлення

45 647
Середній/День:: 63,700
Середній/Тиждень:: 34,071
ERR: 60.17%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

‼️ Увага! Частково будуть знеструмлені Київський та Салтівський райони Харкова⚡️ Шановні споживачі! Нагадуємо вам, що у неділю, 23 березня, з 8:30 до 16:00 для усунення наслідків пошкоджень, пов'язаних з російською агресією, будуть знеструмлені наступні вулиці Київського та Салтівського районів м. Харкова:🔹 вул. Манченківська,🔹 вул. Костельна,🔹 вул. Квітуча: б. 83-107 та 106-136,🔹 вул. Бориса Ромашова,🔹 пров. Семенівський,🔹 вул. Панаса Мирного,🔹 вул. Івана Багмута,🔹 вул. Леся Сердюка: б. 1-47 (непарна сторона), 4, 10, 12, 16.🔹 вул. Бучми: б. 6-24а, 28/64, 30-46в, 50-52 (парна сторона),🔹 пр. Тракторобудівників: буд. 103-107в (непарна  сторона), 158-162е (парна сторона),🔹 вул. Світла: буд. 17-23в, 27-29а, 39-43, 44, 45-49б,🔹 вул. Гвардійців Широнінців: б. 50, 50в, 50/29, 50, 60, 62, 70, 70б, 72а, 73, 73а, 73б, 73в, 73г, 74б, 74г, 77, 79, 79а, 79б, 79в, 79г, 81,🔹 вул. Нескорених: б. 15а, 15б, 17, 17а, 17б, 19, 19а, 19б, 19в, 19г, 21, 21а, 29, 29а, 29б, 29в, 31, 31а, 31б, 33, 33а, 33б, 33в, 33г, 33д, 33е, 37, 37а, 37б, 37в, 37г, 37д, 43, 45, 47, 47а, 47б, 47д, 49,🔹 вул. Академіка Павлова: б. 158а, 158б, 160, 160а, 160б, 160в, 160г, 160д, 162, 162а, 162б, 162в, 162г, 162д, 162е, 162ж.
‼️ Увага! Частково будуть знеструмлені Київський та Салтівський райони Харкова⚡️ Шановні споживачі! Повідомляємо вам, що у неділю, 23 березня, з 8:30 до 16:00 для усунення наслідків пошкоджень, пов'язаних з російською агресією, будуть знеструмлені наступні вулиці Київського та Салтівського районів м. Харкова:🔹 вул. Манченківська,🔹 вул. Костельна,🔹 вул. Квітуча: б. 83-107 та 106-136,🔹 вул. Бориса Ромашова,🔹 пров. Семенівський,🔹 вул. Панаса Мирного,🔹 вул. Івана Багмута,🔹 вул. Леся Сердюка: 1-47 (непарна сторона),🔹 вул. Бучми: б. 6-24а, 28/64, 30-46в, 50-52 (парна сторона),🔹 пр. Тракторобудівників: буд. 103-107в (непарна сторона), 158-162е (парна сторона),🔹 вул. Світла: буд. 17-23в, 27-29а, 39-43, 44, 45-49б,🔹 вул. Гвардійців Широнінців: б. 50, 50в, 50/29, 50, 60, 62, 70, 70б, 72а, 73, 73а, 73б, 73в, 73г, 74б, 74г, 77, 79, 79а, 79б, 79в, 79г, 81,🔹 вул. Нескорених: б. 15а, 15б, 17, 17а, 17б, 19, 19а, 19б, 19в, 19г, 21, 21а, 29, 29а, 29б, 29в, 31, 31а, 31б, 33, 33а, 33б, 33в, 33г, 33д, 33е, 37, 37а, 37б, 37в, 37г, 37д, 43, 45, 47, 47а, 47б, 47д, 49,🔹 вул. Академіка Павлова: б. 158а, 158б, 160, 160а, 160б, 160в, 160г, 160д, 162, 162а, 162б, 162в, 162г, 162д, 162е, 162ж,🔹 вул. Леся Сердюка: буд.4, 10, 12, 16.
Привітання в.о. генерального директора АТ "Харківобленерго" В'ячеслава Кравцова з 8 БерезняШановні любі наші жінки!Зазвичай на початку весни ми вітаємо представниць прекрасної половини людства з їх Міжнародним святом. В цьому є багато символічного — саме зараз розквітає природа, життя отримує нове дихання. А хто як не жінки спонукають нас, чоловіків, до оновлення та руху вперед!На жаль, триває війна, але навіть вона не змогла зламати Вашу стійкість, мужність, Ваш патріотизм. Українські жінки зараз захищають Батьківщину, працюють на підприємствах та зміцнюють обороноздатність країни. Особливо хочу висловити слова подяки жінкам-енергетикам, які на власному прикладі довели свою відданість справі. З нагоди свята хочу побажати, щоб якнайшвидше на українську землю повернувся мир, а нагородою Вам за повсякденну працю були не ордени і медалі, а букети квітів. Щоб життя наповнилося простими людськими радощами та світлими планами на майбутнє! Вірю — все так і буде! Зі святом весни, дорогі наші жінки! 💐
Політичні спекуляції послаблюють позиції України в діалозі з партнерами щодо підтримки зруйнованої ворогом енергетичної галузі Заява державних енергетичних компаній Групи «УРМ»__________________________________________________________Третій рік ворог продовжує атакувати і знищувати енергетичну інфраструктуру України. Впродовж 2024 року енергетична галузь зазнала 13 наймасштабніших атак. Російські терористи випустили по об’єктам енергетики більше 2000 ракет і дронів. Опалювальний сезон, який зараз проходить Україна є найтяжчим за всю історію існування Об’єднаного енергетичного комплексу України. Щохвилини енергетики борються за збереження Об’єднаної енергосистеми країни, стабільність якої не один раз була «на межі», яка пережила і продовжує переживати виклики, які ще не бачив світ.І те, що попри всі жахіття енергія в країні продовжує генеруватись і є світло в домівках українців – в цьому є заслуга, в першу чергу,кожного окремого енергетика і, безумовно,галузевої інституції - Міністерства енергетики України – органу виконавчої влади, який формує та реалізовує державну політику в галузі.З першого дня обстрілів енергетичної інфраструктури, по всьому світу здійснюєтьсяпошук необхідного обладнання для відновлення генерації електроенергії, були прокладені найкоротші логістичні маршрути для його доставки в Україну, нон-стоп проходять перемовини з міжнародними партнерами для спільної реалізації технологічних рішень, які б підтримали Об’єднану енергосистему України в робочому стані і ще сотні невидимих рішень профільного міністерства задля захисту та відновлення втрачених потужностей. Ця важка праця гідна поваги та пошани!Неприпустимо, щоб під час війни, коли енергетики роблять все можливе для відновлення функціонування енергетичної системи, працюють як єдиний механізм та виступають єдиним фронтом в боротьбі за кожен кіловат, - енергетична галузь стала об’єктом політичних спекуляцій з боку народних депутатів в залі Верховної Ради України. Політики-демагоги, які живляться на енергетичній тематиці, їх деструктивніінформаційні впливи та запуск міфів – дискредитують керівництво галузі та знищують повагу до праці енергетиків, які в час війни стоять щитом на захисті світла для мільйонів українців, які залишились жити в своїй країні. Війна всіх проти всіх у власній країні, бо хтось хоче проведення виборів – знищить країну без ракет і дронів.Втім найгірше, що це призведе до послаблення позиції України в діалозі з партнерами щодо підтримки зруйнованої ворогом енергетичної галузі.Схаменіться, подумайте, які цінності і які свободи стоять на кону…
‼️ До уваги споживачів! ⚡️ У неділю буде знеструмлено частину Холодногірського району: адреси🛠 У зв'язку із проведенням ремонтних робіт у неділю, 12 січня, з 06:00 до 23:59 буде знеструмлено частину споживачів Холодногірського району м. Харкова, а саме наступний периметр:☑️ Афанасіївська вул., вул. Ашхабадська, пров. Ашхабадський, пров. Бориславський, пров. Валківський, пров. Варениківський, вул. Варсавинська, пров. Василівський, вул. Вербна, пров. Верховинський, Верхньогиївська вул., пров. Вівсяний, пров. Володимира Усенка, вул. Волонтерська, вул. Гарнізонна, вул. Гірська, пр-зд Гірський, Гранітна вул., пров. Гречаний, пр-зд Грунтовий, вул. Гулака-Артемовського, пров. Гуцульський, пров. Дитячий, вул. Дмитра Вишневецького, пров. Дмитра Вишневецького, вул. Добродецького, вул. Докучаєва, вул. Дрогобицька, пров. Дрогобицький, вул. Житня, вул. Залютинська, пров. Залютинський, вул. Земовська, пров. Земовський, вул. Злагоди, Золотарівський пров., вул. Золочівська, пров. 1-й Золочівський, пров. 2-й Золочівський, вул. Ініціативна, вул. Ігоря Муратова, пров. Ігоря Муратова 1-й, пров. Ігоря Муратова 2-й, вул. Іжевська, пров. Ізумрудний, вул. Кандаурова, пров. Лаврентіївський, пров. Лазуровий, пров. Леопольдівський, пров. Листяний, пров. Михайличенківський, Морозівський пров., вул. Мукачівська, вул. Нарвська, вул. Небоженка, Небоженка 1-й тупик, Небоженка 2-й тупик, вул. Новий Побут, пров. Ногайський, вул. Озерянська, пров. Озерянський, вул. Олександра Чуба, вул. Петра Болбочана, вул. Петра Тронька, вул. Підлісна, вул. Полтавський Шлях 179-Б, 181-А, 188/12, вул. Праці, пров. Праці, вул. Прогреса, в-зд Путивльський, пров. Путивльський, пров. Пушкарівський, вул. Рельєфна, вул. Рівненська, вул. Родини Кенігів, в-зд Родючий, вул. Самодіяльна, вул. Сватівська, вул. Січеславська, вул. Синевирська, просп. Слави, пров. Сливовий, вул. Старопрудна, пр-зд Старопрудний, 10, вул. Таборова, вул. Татькова, вул. Ташкентська, вул. Терихівська, вул. Тинякова, пров. Томахівський, вул. Тропініна, вул. Трускавецька, вул. Холодногірська, пров. Шпаківський, вул. Щаслива, пров. Щасливий, вул. Юннатів.
‼️ Нагадуємо про необхідність дотримуватися правил електробезпеки в осінньо-зимовий період🔹 ретельно слідкуйте за справністю електричних мереж, у разі необхідності вчасно виконуйте ремонт;🔹 не залишайте ввімкнені електричні прилади без нагляду;🔹 не використовуйте для обігріву житла несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади. Краще купувати обігрівачі, які оснащені функцією автоматичного відключення;🔹 не користуйтеся пошкодженими розетками, кабелями, проводами, електроприладами;🔹 не пропускайте провід від обігрівача під килимом – це може призвести до його перегрівання та перетирання;🔹 потужність більшості сучасних електрообігрівачів – кілька тисяч Вт, тому підключення електрообігрівача через трійник або подовжувач не допускається;🔹 розташовуйте обігрівач на відстань не ближче метра до меблів, штор і т.д.📌 До уваги батьків! Подбайте про обмеження доступу дітей до нагрівальних приладів, поясніть їм основні правила електробезпеки та як діяти у випадку пожежі.Детальніше - за посиланням
⚡️ Компанії групи "УРМ" працюють над стратегією оперативного реагування на випадок масованих атак ворога на енергетичну інфраструктуру УкраїниСьогодні, 3 жовтня, в місті Харків державні компанії - Оператори системи розподілу, які входять до АТ "Українські розподільні мережі" проводять робоче засідання, де опрацьовують стратегію спільного оперативного реагування у випадку масованих атак ворога на енергетичну інфраструктуру України в період проходження опалювального періоду 2024-2025 років. Захід проходить на виконання доручення міністра енергетики України Германа Галущенка про підготовку до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років та надання екстреної допомоги регіонам, які страждають від щоденних обстрілів енергетичної інфраструктури.📌 Участь у заході беруть керівники та технічні фахівці державних Операторів системи розподілу: АТ "Миколаївобленерго", ПАТ "Запоріжжяобленерго", ВАТ "Тернопільобленерго", ПАТ "Черкасиобленерго", АТ "Харківобленерго", АТ "Хмельницькобленерго".Детальніше - за посиланням
‼️ Шановні споживачі! Ми розуміємо, що у вас виникає багато запитань щодо недотримання графіків погодинних відключень, особливо зараз, під час аномальної спеки. Спробуємо роз'яснити, чому так відбувається.⚡️ Внаслідок ворожих атак та пошкодження об'єктів розподілу та генерації не тільки в Харківській області, а і в інших регіонах країни, Об'єднана енергосистема України відчуває значний дефіцит електроенергії та вимушена застосовувати графіки погодинних відключень, щоб втримати баланс в енергомережі. Більше того, для стабілізації енергосистеми майже щодня Україна імпортує електроенергію із сусідніх країн. Аномальна спека, яка встановилася зараз на території нашої держави, значно ускладнила і так непросту ситуацію в українській енергетиці: навантаження на енергооб'єкти зростає з кожним днем, що призводить до нових аварій та виведення електрообладнання з ладу. Енергетикам потрібен час, щоб виконати ремонтні роботи, а це у свою чергу потребує більших обсягів відключень споживачів. Під час кожного такого випадку до диспетчерської служби обленерго надходить розпорядження від регіональної диспетчерської щодо екстренного введення додаткових обмежень. Протягом декількох хвилин диспетчери обленерго зобов'язані виконати команду і вимкнути певну кількість споживачів на цю вимогу. 🛠 Хочемо зазначити, що аварійна ситуація може трапитися будь-де і у будь-який момент (передбачити це неможливо). До того ж, вона може статися не обов'язково в Харківській області. Ми є частиною Об'єднаної енергосистеми України, тому аварія у сусідньому регіоні також з великою вірогідністю може вплинути на обсяг, час та тривалість відключень у нас.📢 Окрім того, відхилення у графіках можуть виникати і через загрозу обстрілів, адже персоналу заборонено перебувати на енергооб'єктах під час повітряної тривоги. Якщо у цей період має відбутися увімкнення певної групи споживачів, воно може затягнутися на невизначений час.Хочемо ще раз наголосити: в умовах війни, після масштабних ворожих атак на українську енергетику, а також під час аномальних погодних умов забезпечити чітке виконання графіків погодинних відключень практично неможливо. Енергетики у свою чергу роблять все необхідне для утримання балансу в енергосистемі, щоб запобігти більш масштабним аваріям та блекаутам.Також нагадуємо вам, що диспетчери, електромонтери, інженери, водії та всі інші працівники енергетичних підприємств так само є споживачами електроенергії, як і ви. І в їхніх домівках також вимикають світло - і за графіком, і поза ним. Тому закликаємо вас, шановні споживачі, набратися терпіння та з розумінням поставитися до поточної ситуації. На жаль, поки триває війна і ворог атакує енергетичні об'єкти України, питання постійних відключень електроенергії залишатиметься актуальним. Якщо це є для вас критичним, розгляньте, будь ласка, можливість використання у побуті доступних допоміжних засобів: павербанків, портативних газових плиток, ліхтариків, ламп із вбудованими акумуляторами тощо. Також у випадках, коли саме у вашому будинку довго немає світла, ви можете домовитися з родичами, сусідами або друзями, які мають електроенергію, про візит, щоб приготувати їжу або підзарядити гаджети. Ми впевнені, що разом обов’язково все витримаємо і подолаємо темряву! Все буде Україна! 🇺🇦
#СтанЕнергозабезпечення_липень#РістСпоживання_аномальнаСпека#Імпорт_та_аварійнаДопомога ◾️ Ключові чинники збільшення вимкнень споживачів; ◾️ Зростання показників споживання е/е та зростання дефіциту в ОЕС; ◾️ Імпорт чи експорт, чому споживачі дезінформовані?; ◾️ Чи можлива економія електроенергії за аномальної спеки та графіків вимкнень?Про це говорив в ефірі "Ми Україна" СЕО АТ "УРМ" Артем Мартинюк : 🔸 Рекордні температурні показники, які переживає сьогодні Україна значно підвищили споживання електроенергії. Таким чином збільшився дефіцит венергосистемі. 11 липня споживання на максимумі на 7% перевищує налогічний показник 10 липня 2024 р..🔹Зруйновано більше 9 ГВт енергогенерації (це половина пікового споживання минулої зими). Є великий дефіцит і діють відключення світла. Але, попри це енергосистема залишається цілісною, немає блекаутів.🔸Вкотре спростовуємо ворожі вкиди! Україна не експортує електроенергію, коли в енергосистемі існує дефіцит. Експорту наразі немає. Для компенсації існуючого дефіциту Україна навпаки активно залучає імпорт електроенергії та аварійну допомогу з Європи. Минулої доби залучалась аварійна допомога з Польщі. 🔹Щодо прогнозів вимкнень споживачів, зменшення дефіциту в ОЕС України. Ми сподіваємось, що на кінець наступного тижня вимкнень споживачів буде менше. Але підступність ворога ми не виключаємо.🔸Порада від енергетика: "В той час, коли з’являється світло, не вмикатиодразу всі потужні електроприбори – тому що відбувається значне навантаження на енергетичне обладнання системи".https://youtube.com/watch?v=6FaWL0AcPS4