Джерело
Харківобленерго⚡️Новини | ️ Компанії групи "УРМ" працюють над стратегією оперативного реагування...
23 600 Охват/переглядів
2024-10-03 10:58
Повідомлення №688
⚡️ Компанії групи "УРМ" працюють над стратегією оперативного реагування на випадок масованих атак ворога на енергетичну інфраструктуру УкраїниСьогодні, 3 жовтня, в місті Харків державні компанії - Оператори системи розподілу, які входять до АТ "Українські розподільні мережі" проводять робоче засідання, де опрацьовують стратегію спільного оперативного реагування у випадку масованих атак ворога на енергетичну інфраструктуру України в період проходження опалювального періоду 2024-2025 років. Захід проходить на виконання доручення міністра енергетики України Германа Галущенка про підготовку до осінньо-зимового періоду 2024-2025 років та надання екстреної допомоги регіонам, які страждають від щоденних обстрілів енергетичної інфраструктури.📌 Участь у заході беруть керівники та технічні фахівці державних Операторів системи розподілу: АТ "Миколаївобленерго", ПАТ "Запоріжжяобленерго", ВАТ "Тернопільобленерго", ПАТ "Черкасиобленерго", АТ "Харківобленерго", АТ "Хмельницькобленерго".Детальніше - за посиланням