Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов
Додано 14 лип 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Кількість підписників: 3 343
Фото: 5,700
Відео: 586
Посилання: 3,420
Опис:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Джерело

Харків для Людей | Павло Храмов | Такий крок є цілком очікуваним. Про це вже давно говорять у фаховому с...

Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
1 130 Охват/переглядів 2026-03-31 05:59 Повідомлення №7885
Такий крок є цілком очікуваним. Про це вже давно говорять у фаховому середовищі та деякі міста вже давно запровадили різноманітні норми щодо кількості велопарковок. У 2024 році ЄС випустили директиву, яка вимагає імплементувати закони:• У нових житлових будинках: мінімум 2 місця для велосипедів на одну квартиру • Для будівель після капремонту — аналогічно (з деякими винятками)• Для офісів/комерції: приблизно 10–15% від кількості користувачів Зафіксуємо цей зсув в парадигмі — раніше панувала ідея, що треба від будівельних девелоперів вимагати, щоб вони забезпечували «необхідну» кількість паркомісць для кожної квартири. Але згодом з'ясувалося, що це лише посилює автомобілізацію та залежність від авто. Щобільше, дефіцит паркомісць дуже непогано закриває бізнес, якщо паркування платне. Просто поруч будуєш паркінг та заробляєш. Деякі міста почали обмежувати кількість паркомісць для різних зон, щоб зменшити авто в них. Але обмеження гірші, ніж заохочення. Тому напротивагу автомобілізації треба посилити більш ергономічні види мобільності. Окрім велодоріжок потрібні парковки — в тому числі там, де живеш. Вимога забезпечувати паркомісцями є цілком логічною та виправданою. Так само як і вимога робити тротуари у дворі.Ну, а ми, на жаль, поки що існуємо в парадигмі навіть не вчорашній, а позавчорашній — все ще думаємо, що просто треба побудувати парковки, щоб всім вистачало місця. При чому це має робити чомусь громада, а не власники авто.🚴🏻‍♂️ Читати 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#вело #простір #парковка #двір