Джерело
Харків для Людей | Павло Храмов | Як добре, що у Харкові такого ніколи не буває!Вранці дружина поїхала п...
1 310 Охват/переглядів
2026-02-04 11:16
Повідомлення №7595
Як добре, що у Харкові такого ніколи не буває!Вранці дружина поїхала перекладати одного іноземця, який прибув на пару днів у наше місто з щільним графіком. Телефонує мені хвилин через 10 — я застрягла та не можу виїхати тепер ніяк. Одягаюсь, беру криголам, бо знаю нашу дорогу і місця, де можна сісти, адже сніг тут не чистять, як в славетному місті Харків, який мені показують різні блогери. Та ситуація виявилась ще драматичнішою. Вона застрягла в калюжі довжиною метрів 100 — не менше. Я не жартую! Ця калюжа там існує майже перманентно. Будь-який дощ і вся вода в цьому місці. Калюжа настільки відома, що я її фото бачив навіть в міських пабліках. Власне нічого особливого в самому факті існування цього «моря» я не побачив.Одначе цього разу ситуація інша — поруч прорвало водопровід. Вже декілька днів накопичується вода. Її настільки багато, що вона почала підіймати кригу, по якій їздять авто, які все це трощать. Вся ця суміш зі шматків криги та води створює ідеальні умови для пастки. Водії заїжджають в калюжу, сподіваючись, що на швидкості вистрибнуть, але вільний тільки вхід. Виїхати майже неможливо навіть на позашляховику через велику товщину криги, яку ще не розтрощили. До того ж під водою на дні також крига. Тому при мені за пів годинки декілька водіїв ось так застрягло. Коли я прийшов, то один водій вже викликав евакуатор. Ще декількох ми врятували, бо дали пораду навіть не пробувати заїжджати.Дружина поїхала на метро, бо її чекає ціла група людей. Запізнилась, звісно.Я витратив понад 40 хвилин, щоб витягнути своє авто з клятої слизької пастки! Допоміг в результаті лише трактор. Приїхали комунальники ремонтувати воду. На морозі -14° вони будуть героїчно рятувати ситуацію. Та про це не напишуть в новинах нашого міста. У Львові чи Києві прорвало — про це навіть ТСН розкаже. А про десятки проривів у нашому місті — навіть мешканці цього міста мовчать. Звична вже справа.Власне в нашому місті ОФІЦІЙНО втрати води в мережах — 47%. Це один з найвищих показників в країні. Точніше — найвищий серед великих міст, по якім я знайшов інформацію. Одначе фокус в тому, що є якась сліпота стосовно проблем нашого міста. Не тільки серед звичайних мешканців. Навіть медійні особи не помічають проблеми та хвалять мера за те, що у нас «рили та копали, поки в Києві незрозуміло чим займались». Цифри трохи про інше кажуть…Можливо, я живу в якійсь альтернативній реальності. Можливо, це я упереджений. Але чомусь саме моя дружина та я маємо запізнюватись та міняти плани через якісь елементарні речі. І що мені пропонують? Просто повірити, що у нас проблем майже немає.А в цей час я сиджу вдома без води з побитими до крові пальцями, бо зранку попрацював криголамом під машиною, та думаю, де замовити нову деталь на бампер, яка відпала від гідроудару водою, за яку я переплачую як користувач. Ні, я не скаржусь на ці проблеми. Це лише побутові дрібниці. Я просто не хочу, щоб ми прославляли брехню про наше місто!Харкову потрібна правда. З неї все починається.P.S. Раптом, якщо хтось не зрозумів сарказм, то на фото Харків. Якщо трохи пригледітись, то на фоні навіть можна побачити нагірний центр. 🚴🏻♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#най #найкращі_дороги