Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов
Додано 14 лип 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Кількість підписників: 3 343
Фото: 5,700
Відео: 586
Посилання: 3,420
Опис:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Джерело

Харків для Людей | Павло Храмов | Охорона в саду Шевченка знов забороняє вуличних музикантів. Точніше — ...

Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
1 280 Охват/переглядів 2026-01-02 14:58 Повідомлення №7449
Охорона в саду Шевченка знов забороняє вуличних музикантів. Точніше — щедрування. Нібито в саду заборонено заробляти гроші.І тут у мене пригорає! Бо претензія начебто трішечки справедлива, але… По-перше, гроші не заробляють, а збирають на захист Харкова. Оці чоловіки — представники влади, яка уникає розмови про роль допомоги Харкова збройним силам. Але вони самі не роблять та іншим не дають! Це така ганьба. Та й ви хочете сказати, що наймані вами музиканти на минулі святі — не заробляли гроші? По-друге, щедрування — це традиційна річ для України. Це сором, що усіляку попсу з колонок можна, а наше рідне — ні. По-третє, аргумент про заробляння грошей був би хоча б трохи валідним, якби у нас були прозорі правила щодо кожного охочого заробити. А коли вони повсюди встановлюють свої кіоски, на яких місто не заробляє, а вимагають, щоб інші просто зникли, то ні, вони не мають морального права забороняти заробляти. Тоді вони — просто бандюки, які захищають мафію, а не охорона. Було смішно чути, як він каже «хто це регламентує?». Трагедія яка, ніхто не регламентує вуличних музикантів…Тут доречно буде нагадати історію про прокат самокатів, з яким активно боролись у 2021 році, бо в парках прокат хотіли тільки свій дозволити, а тут усілякі приїжджають з вулиці…І четверте. Дістало це ставлення до парку як до стерильного простору, де все має бути лише за дозволом. Навіть кататись на гірках без дозволу не можна… І знов — яка музика в колонках може бути кращою за живий спів? Ви головою вдарились?Авторка відео більше розповідає на своїй сторінці. Але я з нею в одному не погоджуюсь — це не охорона в парку «типове бидло». Ці охоронці — це представники міської політики. Це на камеру показують чемних політиків. Насправді вони і є обличчям тих, хто очолює місто. Саме такі цінності: все українське — це щось чуже, західне, а нам ваші демократії не потрібні, бо ми й самі краще знаємо, що в парку можна, а що ні. І так в більшості тем.Ганьба! Цього року Харків на новорічні свята асоціюється лише зі скандалами. Суцільний сором.🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#право_на_місто ㅤ