Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Записки ментора по збільшенню доходу і прибутку..
Додано 06 гру 2025

Записки ментора по збільшенню доходу і прибутку..

@keruu_uvagou
Кількість підписників: 251
Фото: 158
Відео: 2
Посилання: 169
Опис:
Про те як успішно монетизувати одну з 5 навичок, яка приносить дійсно непогані гроші. Про навичку конвертувати увагу людей в дані і дохід. Щоб вони вкладали час і гроші в ваші продукти. Подробиці в пості закрепі - https://t.me/keruu_uvagou/759
Джерело

Записки ментора по збільшенню доходу і прибутку.. | Мій дід казав: «Кожен має щось залишити по собі. Сина, або книгу, або ...

Логотип телеграм спільноти - Записки Дійсного таємного радника власників бізнесу. Записки ментора по збільшенню доходу і прибутку.. @keruu_uvagou
120 Охват/переглядів 2026-03-06 06:18 Повідомлення №773
Мій дід казав: «Кожен має щось залишити по собі. Сина, або книгу, або картину, збудований тобою будинок, або хоча б зведену з цегли стіну, або пошитий тобою пару черевиків, або сад, посаджений твоїми руками. Щось, чого за життя торкалися твої пальці, у чому після смерті знайде притулок твоя душа. Люди дивитимуться на вирощене тобою дерево чи квітку, і цієї хвилини ти будеш живий». Мій дід казав: «Не важливо, що саме ти робиш, важливо, щоб усе, до чого ти торкаєшся, змінювало форму, ставало не таким, як раніше, щоб у ньому залишалася частка тебе самого. У цьому різниця між людиною, що просто стригне траву на галявині, і справжнім садівником, — казав мені дід. — Перший пройде, і його як не було, але садівник житиме не одне покоління».Рей Бредбері, 451 градус за Фаренгейтом Я колись розкажу, що робив мій дідусь.Як його першого привезли літаком в Харків після визволення під час Другої світової війни.І він керував відбудовою електростанції.Як він на Слобожанщині побудував найпотужнішу ТЕЦ. Він багато що зробив, щоб залишити тепло і світло людям.Пішов і я полагоджу електрику.Щоб було і тепло і світ. І щоб було красиво.