Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - kavehfinallyhere
Додано 06 січ 2025

kavehfinallyhere

@kavehfinallyhere
Кількість підписників: 1 845
Фото: 1,770
Відео: 217
Посилання: 444
Опис:
Ця людина робить щось по геншину, хср та вуві Тт: https://www.tiktok.com/@kavehfinallyhere?_t=ZM-8yRAyuRjawY&_r=1 Аккаунт: @ChrisManko Список правил для коментарів та чату: https://telegra.ph/Zagaln%D1%96-pravila-chatu-06-27
Джерело

kavehfinallyhere | Що ж, відео по Кірені не буде, зробила наполовину і зрозуміла шо я туп...

Логотип телеграм спільноти - kavehfinallyhere kavehfinallyhere @kavehfinallyhere
1 310 Охват/переглядів 2025-11-05 13:08 Повідомлення №2189
Що ж, відео по Кірені не буде, зробила наполовину і зрозуміла шо я тупо зла, роздратована і без сил🐻Тому, підсумок буде тут для всіх, кому цікаво😉Кірена не сказати щоб погана, але на е0 вона около ніяка — не погана, й не хороша. Сигни не супер потребує, можна ставити конус з віртуалки, головне — набити 180 швидкості, якщо ви вже зовсім прєісполнілісь — 200🐱Накопичення стаків ульти в її сигна пачці з рожевих дівчаток відчувається не самим довгим, в найліпших випадках можна встигнути під кінець нульового циклу (якщо швидкості 200, ага)🐱В інших пачках від 3 спадкоємців все теж нормально, але як тільки ми йдемо від них — починається пекло, та🐱По персонажам👾🩷з Кас👩‍🦰 стоїть добре, шо ше додати то🩷з Фае🧑 атвратна, Неділя буде краще, допоки вона настакає ульт, то бій завершиться, бо нагадую, як тільки спаситель входить в ульт, то кидай метеор до посиніння — це тільки 1 стак для ульти Кірени🩷для Мідея🧑 хороший варіант з Гіациною та Керідрою, прям приємно відчувається🩷Анакса🧑 посилюється, але розганяється така команда повільно, плюс прораховувати дії просуваторів і Кірени одночасно — те ще задоволення🩷Аглая👩‍🦰 відчувається добре, але команди з е1 Трібі чи Робін взагалі не гірше🩷доти з Гісиленс👩‍🦰 — щось по типу можна пограти, але не сказати, щоб з задоволеннямНу і все це про е0 Кірену, якщо перс подобається і є на е2 — отут ви не пожалкуєте🫡 П.С. Лоханулася і написала про ульту в «найгіршому» випадку за цикл, вже поправила, якщо наберете за цикл — то повезло☺️