Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - kavehfinallyhere
Додано 06 січ 2025

kavehfinallyhere

@kavehfinallyhere
Кількість підписників: 1 845
Фото: 1,770
Відео: 217
Посилання: 444
Опис:
Ця людина робить щось по геншину, хср та вуві Тт: https://www.tiktok.com/@kavehfinallyhere?_t=ZM-8yRAyuRjawY&_r=1 Аккаунт: @ChrisManko Список правил для коментарів та чату: https://telegra.ph/Zagaln%D1%96-pravila-chatu-06-27

👥 Кількість підписників

1 845
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -14

📊 Кількість повідомлень на день

1.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 1.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,120 26-04-19 07:53
Сьогодні під ранок помер мій татоПо загальному враженню від експірієнсу — це пиздець. Ще у вівторок він вставав і був най і дуже знесилений, але відносно ситуації, непоганий. З середи він не вставав, коли я приїхала в пʼятницю — він ще говорив, але ледве ледве, в пʼятницю ввечері заснув, поки ми з сестрою разом сиділи. Більше він не прокидався… Лежав, дихав дуже тяжко, але стан щось по типу коми був. І сука, ми сиділи разом з Аню біля нього вчора весь день і розуміли, що все, дядько казав викликати швидку, але толку…Чи є мені про що жаліти? Не впевнена, адже хоча ми так і не поговорили нормально весь цей час, але тут в опитуванні is it better to speak or to die я виберу останнє, бо говорити я не могла буквально фізично. Тато був емоційно достатньо відстороненою людиною, тому ще з років 8-9 я звикла ховати будь-які емоції при ньому і зараз щось вичавити з себе було нереально…Але. Тато часто ходив зі мною гуляти, поки я була маленька ще, навчив вирізняти по салону механіка чи автомат машина, грав зі мною в слова і дозволяв мухлювати при цьому , придумуючи якісь нісенітниці. Тато поки були сили до останнього бігав о 5 ранку тричі на тиждень і снідав близько сьомої. А ще він завше возив мене на машині під саму школу і постійно казав їсти суп) Останні роки самопочуття в нього було не дуже, ми жили, по факту, вдвох і він навчався говорити про проблеми на роботі, або що йому погано. Як і більша кількість наших батьків, він перепрошував або проявляв турботу через їжу — питаючи, чи їла вже я, або шо мені купити, кожного разу, як йшов кудись пройтися. В храмі постійно просив десь натирить запивки, бо без неї йому просфорки не заходили, а як ми їхали додому, дозволяв врубати мої «депресивні завивання» (це термін для остів хойомікс ахахх)Бляха, та багато шо ще я можу сказати, та і ні про що я не жалкую, єдине що, намучався він дуже сильно, і за останні пару років паркінсону, і за останні півроку з визначення діагнозу і намагання щось зробити. Та і останні тижні теж… найважче було дивитися як йому стає все гірше і гірше, як він худне стрімко, як не може встати і говорити…Коротше, та й таке, трошки виплеснула вам, бо комусь поруч це все сказати мені важко…
👁 1,610 25-12-08 16:20
Так як останній час я по продуктивності та ще лінива дупа, а мудрувати з лором разраби не перестають, то хочу нагадати вам про канал, який вже одного разу рекомендувала🫧Holdup... Let them cook.🌟На зв'язку канал “Казки Сайрін” — осередок лору Honkai: Star Rail!🌟Ми — канал про всесвіт ХСР, який цікавиться неочевидною стороною гри — тим, що розробники залишили між рядків!🌟Якщо Вам незручно розбиратися у правилах всесвіту ХСР англійською, ліньки читати всі ті нещасні записки у сумці сміттєвого єнота Першовідкривача, ви відкладаєте обов'язок прочитати, що ж там було “на потім” , а це “потім” ніколи не настає — то ласкаво просимо! 🌟 У нас ви знайдете: 🌟Короткі фан-факти! (а іноді й не дуже фан...)🌟Пояснення певних незрозумілих моментів історії;🌟Адаптацію змісту гри українською — переклади і трактування складних концептів;🌟Приховані деталі, які ви могли пропустити, проходячи сюжет;🌟Теорії та спостереження, що змінять ваш погляд! 🌟Історичні, релігійні а іноді й метафізичні посилання, які хойо вклали в образи своїх персонажів! Справді, ви не уявляєте, скільки там квантової фізики... 🌟Якщо ви з тих людей, що грають заради сюжету, захоплено вишукують посилання у своїх улюблених героях, живуть натхненням від символіки й атмосфери на шляху Освоєння, і для вас любов — це не про ме‌ту, яка стрибає від патча до патча, — то Вам до нас!🌟Чекаємо на кожного з вас тут!
👁 1,310 25-11-05 13:08
Що ж, відео по Кірені не буде, зробила наполовину і зрозуміла шо я тупо зла, роздратована і без сил🐻Тому, підсумок буде тут для всіх, кому цікаво😉Кірена не сказати щоб погана, але на е0 вона около ніяка — не погана, й не хороша. Сигни не супер потребує, можна ставити конус з віртуалки, головне — набити 180 швидкості, якщо ви вже зовсім прєісполнілісь — 200🐱Накопичення стаків ульти в її сигна пачці з рожевих дівчаток відчувається не самим довгим, в найліпших випадках можна встигнути під кінець нульового циклу (якщо швидкості 200, ага)🐱В інших пачках від 3 спадкоємців все теж нормально, але як тільки ми йдемо від них — починається пекло, та🐱По персонажам👾🩷з Кас👩‍🦰 стоїть добре, шо ше додати то🩷з Фае🧑 атвратна, Неділя буде краще, допоки вона настакає ульт, то бій завершиться, бо нагадую, як тільки спаситель входить в ульт, то кидай метеор до посиніння — це тільки 1 стак для ульти Кірени🩷для Мідея🧑 хороший варіант з Гіациною та Керідрою, прям приємно відчувається🩷Анакса🧑 посилюється, але розганяється така команда повільно, плюс прораховувати дії просуваторів і Кірени одночасно — те ще задоволення🩷Аглая👩‍🦰 відчувається добре, але команди з е1 Трібі чи Робін взагалі не гірше🩷доти з Гісиленс👩‍🦰 — щось по типу можна пограти, але не сказати, щоб з задоволеннямНу і все це про е0 Кірену, якщо перс подобається і є на е2 — отут ви не пожалкуєте🫡 П.С. Лоханулася і написала про ульту в «найгіршому» випадку за цикл, вже поправила, якщо наберете за цикл — то повезло☺️