Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Євген Карась ✙
Додано 14 лип 2024

Євген Карась ✙

@karas_evgen
Кількість підписників: 168 027
Фото: 4,900
Відео: 1,800
Посилання: 2,740
Опис:
❤️ РЕКВІЗИТИ ПІДТРИМКУ ПІДРОЗДІЛІВ КАРАСИЗМУ: ❗️ https://t.me/Karas_Chat2/1927012 ☑️ TELEGRAM https://t.me/karas_evgen 📥 ПОШТА [email protected] 📹 YOUTUBE https://youtube.com/c/ЄвгенКарась 🟢 Карась-твіттер: https://twitter.com/Eugen_Karas

👥 Кількість підписників

168 027
Середній/День:: -141
Середній/Тиждень:: -692
Середній/Місяць:: -1281

👁️ Середній перегляд на повідомлення

88 750
Середній/День:: 89,800
Середній/Тиждень:: 73,200
ERR: 52.82%

📊 Кількість повідомлень на день

1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 1

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 101,600 25-02-19 18:52
На відео бої при відступі з Кріпосного. Я згадую в інтерв’ю як врятував «беркута», оцей що лежить. Його ще пару раз буцнули, але не забили. Я кричав у мегафон «давайте поміняємо, не бийте»😁😁😁 Поки я кричав, вже розгромили наші останні ряди, я обертаюсь, а на мене біжать внутрішні війська МВС. Останнім відходив. Це була бійня. Але гірше цього були викрадення і убивства не на полі «бою».Чорний терор тітушок.Іванющенко - генерал тітушок.Сарксіян - начальник штабу.Крисін - комбат.Рядові дегенерати - убивці.Настільки тупі, що випадково убили журналіста Веремія, який тоді працював в медіа антимайдану.Скільки зникло в лісах і були скалічені досі думаю немає точної цифри.Саркісян і його батальйон «Арбат» відзначило чи СБУ, чи розбірки.Труп.Крисіна загнали в тюрму ми аж в 2018-му.Ох це сафарі холодної Дарниці.Цивільне життя, автівки, дівки, вогні неону.В дворах точка збору, висуватися маємо зведеним загоном. Ні це не війна, це на суд. Бо Крисін стягнув усі можливі угрупування аби побити людей під судом.В дворах «пасе» «наружка». Чи «сьома служба» МВС чи бандити?Їх часто не розрізнити.- Увага, їх тільки в парку під судом чоловік 70. По околицях ще - доповідає скаут.Нас чоловік сорок, багато молодих.- Нам п….ць.Але ми не можемо відступати. Це наша країна.- Вперед!Тітушки розрізнені, найманці, це був блеф, в бій не кидаються. Відловлюємо по дворам. Профілактичні бесіди.Суддя боїться бунту. Закидаємо через голови НГУ в суд наших дівчат журналісток. Суддя - СІЗО. Крисін в шоці. Адвокати в шоці. Це вже останній суд.Так і закрили. Іванющенко - досі ховається закордоном. Один з чорних гаманців Януковича. Хтось кинув клич нарешті догнати хоч санкціями.Вальніть:https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7808
👁 81,500 25-02-03 19:25
США пропонують обміняти наші запаси коштовних металів на допомогу Україні. «Ми кажемо Україні, що у вас є цінні рідкоземельні метали, я хочу, щоб Україна дала нам рідкоземельні метали» - сказав Президент США. Нам обіцяли НАТО? Хто? Коли?Нам обіцяли ЄС? Хто? Коли?Ми добровільно віддали ядерну зброю, бо були незрілою дитячою державою.Ми вписали курс на ЄС та НАТО в Конституцію. Але ЄС і НАТО не вписали нас в свій план.Ми прийняли на тіла українців ураган, мегатонни радянського заліза - склади РФ спустошені, особовий склад армії РФ поніс величезні втрати. Союзники ж скинули нам сотні одиниць старої зброї. Та трохи новітнього озброєння, для тестування та бойового випробування. Байден брехав. Політики брехали. Виступали з пустими заявами, за якими були напівміри «ну, щоб ви не померли, ми дамо вам шось».Трамп тепер відкинув усю патетику. Прямі слова, прямі дії, прямі умови.РФ не піде в наступ на Польщу та Балтію. РФ втратила Сирію. РФ втратила суттєві сили для північного полюсу. РФ сточила себе об Україну. Ми захистили Захід. Ми теж дуже побиті.Тепер настає час використовувати нашу слабкість. До РФ ми вже не доєднаємося, шантажувати цим Захід неможливо. Ми добровільно захистили Захід - без належної підтримки, ціною власних солдатів, власних громадян, власних ресурсів, власної землі.Тепер же у нас ще відторговують додаткові ресурси.Захід і США уміють в прагматику. Повчальний урок.Окрім агентури РФ ви тепер можете інакше поглянути на ціну для України дій західної агентури.Пам’ятаєте усіх цих лібеоальних політиків, грантожерів та візіонерів, які закликали ввести тут іноземців «покерувати Україною»? Які казали, що інтереси США = інтересам України?Надійно зафіксуйте в пам’яті ці імена.Сьогодні Трамп чесно і прямо констатував, що всі, хто був лоббістом та агентурою західних фондів та розвідок - підводив Україну до угоди дешевої кривавої втрати наших ресурсів.Жорстко. Але як є.Обміняємо, звісно. Куди нам діватися. Все ще можна відіграти в майбутньому. Потенціал країни величезний. Але лише за умови, якщо далі курс держави будуть визначати самостійні діячі.Бий московитів. Вішай агентуру. І Україна розквітне. Зрадник - це зрадник інтересів України. На кого б він не працював.
👁 95,300 25-01-20 05:45
Дональд Трамп у перший же день свого президентського терміну оголосить наркокартелі терористичними організаціями, — Fox News…Перед повномасштабною ми робили хрестові походи на Подільський наркокластер у Києві. Більшість читачів про це не чули. І вже точно будуть здивовані, що в 2021 році в Україні була публічна спроба нормалізації всіх видів наркотичної отрути. Я не жартую. Низка нарко- та лгбт-клубів оголосила всі наркотики «клубними речовинами» і право підлітків самим визначати «як розширяти свідомість».…Однією з ідей, що мене надихала. Була повчальна історія розгрому Silk Road. Новий Шовковий Шлях.В сучасному світі було два таких проекти:- Китайський торгівельний мега-маршрут на Європу. Цей масштабний проект розвалився зокрема і через війну в Україні. І…- Інтернет-біржа наркотиків. По всій планеті. Організував ліворадикальний анархіст з США. Загинули тисячі підлітків від наркоти. Президент США Барак Обама зібрав ЦРУ, ФБР та АНБ і наказав знищити цю біржу в будь-який спосіб. В ході зачисток "постраждали" хакери з ЛулзСек, також ліворадикальні антифашисти і анархісти. Але штурм ФБР притону, де сиділи хакери-торчки, які тероризували уряди і корпорації, не одразу вивів на «Шовковий шлях».Організатора взяли пізніше. Жив у Сан-Франциско, в гуртожитку. У нього був светр в якому він ходив десять років. І такої ж новизни джинси. І водночас… на рахунках десятки мільйонів доларів. Не витрачав, а накопичував гроші з продажу наркотиків задля «анархо-революції»…Пізніше якийсь клоун, колишній представник ФБР з відділу по боротьбі з наркотиками ніс ахінею в ефірі.- Наркотики перемогти неможливо, наші зусилля не мають сенсу, треба все повністю легалізувати. Клоун не бачив скільки дітей та молоді загинуло від вживання наркотиків в Україні. Звісно чуму побороти повністю неможливо. Як і війни, педофілію чи епідемії. Але завжди є божевільні, які хочуть смерті людства. І фанатики, які хочуть пробують врятувати життя на планеті.Дідусь Трамп пише історію широкими мазками.…На відео 2021 рік - висадка десанту націоналістів за периметр ментів, які очепили весь квартал, аби перехопити черговий хрестовий похід проти наркокластеру на Подолі. Але ми проникли за периметр, заховавшись у вантажівку. Декого з козаків на відео вже немає в живих. Вантажівка на початку повномасштабки разом з нами полетіла на задачі ССО. Досі служить. Веселі були часи.А настали ще веселіші. …Колись більшість українських політиканів дивилися на мене як на божевільного, коли націоналісти торочили про потребу боротьби з дегенеративною епідемією ідей «наркокультури».Що ж, тепер не ходіть в посольство США, недоумки. «Смішні ідеї Карася» - тепер гасла уряду Сполучених Штатів Америки.
👁 77,500 25-01-13 15:54
Десь шість моїх сторінок в Фейсбук знесли.Десятки наших організаційних, в тому числі освітні чи історичні проекти.В 2015-2017 роках це були сторінки на 30-40 тисяч. Тоді це було дуже багато.Таким чином відбувалося корегування суспільної свідомості.Право голосу мали лише ліваки і ліберасти, або звичайні українці. Націоналістів тримали в цифровій ізоляції спрямованими репресіями.Тепер при Трампу всі ліваки напудили в штанці та різко змінили «політику цензури».Багато хто перевзувся в цей час і став персонажем чорного дзеркала. Називав чорне білим лише тому що так диктувало цифрове стадо і потреби існування.Деякий час я жартував що за сам факт «на цьому комп’ютері сидить Карась ліваки будуть відрубати прилад від інтернету».Але час все розставляє на свої місця.Я зараз на службі, не наймаю робітників вести соцмережі, не веду їх планово, не пишу зручні речі, не намагаюсь сподобатись.І у мене аудиторія в десятки разів більша аніж в напомажених ліберальчиків та лівачків, які мріють в палітіку і дупутати.Бо я - справжній.І реальність справжня.Реальність бʼє по @балу.Верещіть, клоуни. Ваша пліснява епоха минула.Буде весело.Буде зашибісь.Дух, що не протух.Спорт, здоров’я, націоналізм.Мілітаризація, а не деградація.Нація, а не виродження.HELL YEAH, BABY…Поставте смішнявий смайлик та свічечку сьогодні на спогад про тих, хто на відміну від Карася перефарбувався, прогнувся, перевзувся, був у мєйнстрімє, був толєратний, формував авдиторії, а тепер Боженька вернув шлях історії до норми.І задонатьте на «Рейд», бо в бою ми, а слимаки-ліваки:🫶 https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast6
👁 48,800 25-01-09 21:57
Антикорупційна громадська рада при Міністерстві оборони. Вітаю переможців. Ми не пройшли. Було кілька потужних блоків по 15 осіб, а також наше військово-націоналістичне представництво.Наше неповне, лише з 5 кандидатів, бо більше на скору руку й не зібрали - всі на війні. Наші козаки та козачки зібрали від 15 до 19 тисяч ваших голосів, друзі. Це дуже крепко. Нормально кампанію агітаційну не проводили і не готували. Тож кавалерійським наскоком завдяки вашій небайдужості набули дуже гідної підтримки.Я дякую всім вам, а перш за все десяткам військових груп та колективів за підтримку. Ми не підведемо. Бо рада не рада - будемо діяти далі всіма методами за участі тих, хто комісований, або лишився в тилу. …Для тих, хто обрався, чи буде будь-коли обиратися.Є порада. Пропозиція. І вимога як громадянина країни нової ери.Проходити поліграф. Одразу після обрання, а потім одразу опісля.Це корисно і всім керівникам організацій та партій - знати, що твої люди «рильце» в пушку не замажуть. І народну підтримку не розміняють на кулуарні махінації. Можу допомогти з оплатою або кількома бюро тестувань. …Дякую всім за підтримку наших делегатів.І дякую самим козакам і козачкам, що погодилися ризикнути та увірватися в боротьбу при ГАР МОУ, що зайняло би багато часу, поту, нервів і крові. https://youtu.be/2Aw9bx72ess?si=ejoYvwPdQGL6GO1j
👁 66,500 25-01-04 12:37
КОШМАР! Просто піздєц…ТЦК ПОГЛЯДОМ ОЧЕВИДЦЯ«ТЦК: розвінчання міфів Ч.1До нового року два тижні працював рекрутером від бригади в ТЦК, в обов'язки входило відбирати та агітувати військовозобов'язаних пасажирів білих бусів вступати до лав бригади. Побачив багато інтересного про що дуже кортить розповісти. Отже перший пост про міфи навколо ТЦКМіф 1: Всі військові в ТЦК це поранені військовослужбовці - НІ, там дійсно багато обмежено-придатних або хворих бійців (зі слів самих військових десь приблизно 80%) але не всі.Міф 2: В ТЦК лупцюють всіх, хто туди потрапляє - НІ, особисто я не бачив фактів насилля навіть по відношенню до тих військовозобов'язаних, хто з боєм намагався ухилитися від виконання військового обов'язку. АЛЕ один раз я чув переказ того, як один хлоп начебто отримав ляпаса, коли назвав ухилянтом військового на милицях, хоча по совісті за таке міг би отримати і палкою. З того ж пересказа пересказаних слів сторони обійшлися взаємними вибаченнями.Міф 3: В ТЦК відправляють до війська навіть тих в кого є бронювання - НІ, нормальне бронювання підтягується до Резерву+ і в такому випадку неможливо виписати на бійця так званий поіменний список, по факту Витяг з Реєстру. Але до війська відправляють тих, хто на підприємстві отримав липове бронювання - це коли папірець є, а в реєстрі інфа відсутня.Міф 4: Всі, хто попадає в ТЦК насильно це потенційні дезертири - НІ, теоретично кожного військового можна таким вважати, але я отбирав людей в бойову бригаду, всім чоловікам, з якими спілкувався відверто розказував про важкість служби та можливість і вірогідність потрапляння на фронт, в підсумку, по моїм прикидкам, десь половина з них виказували добровільну та обізнану згоду потрапити саме до мене в бойовий підрозділ. Міф 5: З ТЦК на передок відправляють наркоманів, інвалідів, судимих та дідів - НІ, ТЦК взагалі нікого не відправляють на фронт, вони лише готують військовозобовязаним документи для мобілізації і направляють з цими документами до учбових центрів. Якісний відбір військовозобов'язаних до частини відбувається на багатьох етапах: в ТЦК такими рекрутерами як був я, кадровими співробітниками підрозділу, співробітниками учбових центрів і на всіх цих етапах проблемних людей відсіюють. Чув, що бувають випадки коли таких претендентів возили до 5 разів в різні учебки з яких їх повертали. Але буває і по іншому, бо все в цьому житті буває - таке життя!Міф 6: ТЦК призиває тільки бідних чоловіків, а з багатих беруть гроші і відпускають - НІ, але це лише частина правди бо за власними спостереженнями при мені в ТЦК дійсно потрапляло мало відверто заможних людей (я бачив тільки одного) але це лише тому, що ці люди за якимось дивним співпадінням мають відстрочки чи бронювання, підстави для яких вони отримують не в ТЦК. Міф 7: робота в ТЦК це легка та прибуткова справа - НІ, особисто я окрім доволі смачних обідів та втрачених нервів нічого не заробив (доречі, врахуйте те, що я за фахом вмію піклуватися про власну психіку, тому це як би натяк на те, яка нервова там робота). Більшість бійців в ТЦК це придані чи прикомандировані люди, якщо хтось вважає, що в такому випадку вони сидять на фінансових потоках, то він як мінімум дуже наївний. Здебільше ТЦК це тяжка та невдячна праця, яку більшість прикомандированих військових з радістю би змінили на охорону якого-небудь мосту чи яку небудь браму з гербом.Про міфи наче написав все що згадав. Друга частина буде про цікаві факти чи історії в “катівнях ТЦК” свідком яких я був особисто.»ІГОР БУТ
👁 88,500 24-11-02 10:45
Добрі новини. Те, що противник так протискає наші позиції дається йому дуже великою ціною. І наближається момент виснаження, оскільки противник хоче досягнути максимального результату в короткі терміни, очікуючи довгу паузу. Можливо це під вибори в США. І боязнь форсованого примусу до замирення «стаєте всі, тас де стоїте» з боку нової влади США. В будь-якому разі скорочення темпів підготовки до 14-18 діб, перевод снайперів, дронщиків, кулеметників в стрільці, залучення корейців (чи в бої, чи більш вірогідно в бої вкрай обмежено, а загалом на тилові задачі охорони - аби вивільнити росіян) - означує важке виснаження противника.Також додається внутрішня проблема РФ - вивільнення економіки від чоловічого населення примушує до задіянні мігрантів. Міграція в РФ неконтрольована і автоматично додає галопуючий притік нелегальних мігрантів. «Економічний Крокус-Сіті». Це не знімає з нас тяжкість ситуації, але додає надію - важка виснаженість сторін дозволяє будь-якому новому масштабному фактору сильно змінити розклад сил.Навскидку, з свого рівня гадання - я би взагалі припустив, аби зараз поступили далекобійні ракети на Ф-16 і ми відігнали носіїв КАБів - уже би лінія «стала», а не ми відкочувалися. Втім, чуда від союзників не очікуєм намарне. Але є інші можливості. Листопад стає піком напруження змагання сторін.
👁 193,500 24-10-27 05:45
ЄС програли в Грузії.ЄС програли в Молдові.Сербія думає про БРІКС.Туреччина грає на два табори.В Африці французи програють росіянам, бо українці завʼязані війною з РФ. В цей час Китай та Росія спільно переганяють по впливу на багатому ресурсами чорному континенті весь Захід. Ще в часи коли я не народився правилом гарного тону було миттєво висадити полк рейнджерів США в Гренаді. Аби прибомбити неправильних політиків до демократії. Згодом віра в права людини міцніла, коли для висадки з HALO спецназу достатньо потреби розгорнути військово-логістичну базу в Афганістані.За пару років для торжества демократії вистачало хоч запаху нафти в Басрі, Багдаді та Рамалі. Для тріумфу гуманізму треба лише трішки прибрехунькати про хімічну зброю Хуссейна. Правда потім на демократичних виборах в Іраку виграла вибори і сформувала уряд політсила, яку як виявилося очолював чи то кум, чи то родич генерала спецслужб Ірану Сулеймані, ворога США. Обама оголосив Близький Схід «зоною племінного трайбалізму», сказав чао-какао, «Обама out!»Але там нафтова демократія Заходу тривала кілька десятків років. Хай і завершилася виходом.Українці ні на кого не нападали. Ми віддали ядерну зброю, здали арсенал протипіхотних мін, останні ОТРК «Ельбрус» - якийсь десяток років тому. Ми навіть просто стратегічні бомбардувальники порізали. У нас провели підар-парад, ввели ґендер в дитячі підручники, наркотики оголосили «клубними речовинами», знімали серіали про весілля з африканцями, ми чіпляли на державні установи прапори ЄС, де нас нема. Нашим полоненим почали різати геніталії в прямому ефірі, трупи згвалтованих дівчат скидати з моста в Херсоні, по сховищу дітей в Маріуполі бити авіабомбами, грабувати майно регулярними військами РФ, взірвали дамбу та водосховище, били крилатими ракетами тупо по дитячих лікарнях.Ні один Голівудський фільм не показував того масштабу зла, яке у нас творилося онлайн і наяву.Але це не стало ані причиною масових поставок нової зброї, ані миротворчого контингенту, ані проксі-війни проти РФ в іншій точці(щоб відтягнути сили від України).- Віддайте території і поживіть трошки довше. - кажуть самі радикальні войовничі американські політики. Демократи, більш кволі, то взагалі просто «обіцяють» і плавно ведуть до миру, як і трампісти. Ми ні на кого не нападали, ми обеззброювалися і йшли в ЄС. Тільки ЄС до нас не йшов.Курська операція приголомшила росіян, навіть в дуже скрутний 2024-й. І зараз тільки й балачок «треба було напасти на Росію в 2023-му, коли мали більше сил».Оце й весь урок.Нехер сподіватися, чаруватися, вірити і миритися.Не нити, а бити.Якщо вже вмирати, то наступати.А там виявиться, що і ворог не такий сильний. І десь є та тріщинка, яка різко обвалить фундамент.З тої тріщинки випорхне на горизонт історії чорний лебідь.Нестача людей, снарядів, підтримки. Тож інвестуємо в дрони. Хоч з цим ми уміємо найкраще на планеті.Мої козаки вже в бою. Робим це добре. Хочу аби боєготовими стали всі взводи.Підтримай мій бат безпілотних систем «Рейд» - https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast6Ми дамо їм п…зди. Цьом.
👁 49,200 24-10-15 10:01
Хто винен і що робити далі?Оцей чувачок вчора здійснив справжній дебош в одній з кавʼярень на Оболоні. Без вагомої на то причини він кидався солодкою водою, пив воду з вази для квітів, намагався викрасти товар, а потім ще й перелякав дівчину-бариста, намагаючись її вдарити. Звісно, виклик на 102 і через доволі короткий проміжок за ярким описом його було затримано патрульною поліцією. Зʼясувалося, що він з Південної Африки і неясно яким макаром і нащо взагалі опинився в Україні. На ньому за подібні дії вже не одна заява до поліції. Не зовсім адекватний. І взагалі - він мав бути депортований міграційною службою ще хз коли. Проте, як все у нас - є нюанс. Оскільки повітряний простір закрито - його не можна просто посадити на літак і відправити. На кордоні, наші «милі союзники» з Молдови та Польщі, його теж не пропускають, бо «нащо він нам тут треба». І ніби як дійсно - нащо їм неадекватний нахлібник?Ну і корочє - він знову на волі. Знову вештає Києвом. І прикиньте, дожилися - тепер в Україні треба боятися африканців, бо ніхто нічого йому зробити не може. Знаємо, що ви це любите, тож:1. Хто винний?2. Що робити далі?Підписатися | Запропонувати новину | Реклама | Автострахування
👁 115,700 24-10-09 20:57
Дезертира лівака, засновника ГО «ЛГБТ військові» Серґея Гнєзділова захищає Алєксандр Щадрін - адвокат сепаратистки Нелі Штепи та убивці Катерини Гандзюк.В 2014-му році Щадрін вважав, що харківські ультрас, які рятували місто від росіян (в Харкові в 2014 році зокрема приймав участь у вуличних боях «Моторола») - «вооруженные банды».Під час Майдану Щедрін вважав, що постраждали не студенти, а «конспіративні агенти СБУ».В 2020-му ми трохи дали по носу одному із ватажків тітушок-убивць «Топазу». Щадрін взявся захищати чортового покидька. Під час повномасштабки Щадрін затих на певний час, але вже в 2023-му знову почав підвякувати в соцмережах.Він власне і зараз не Олександр. Алєксандр Щадрин, так титрує себе на предметах в офісі. Адвокати - окрема стихія. Більшість адвокатів захищають і хороших людей, і поганих.Але не Щадрін. Цьому подобається захищати саме російських убивць, терористів та сепаратистів. А тепер він гордий захисник лівака, ґея-дезертира Гнезділова.Співпадіння? Чи оплата верескливого дезертира Гнезділова з того ж російського «Альфа-банку» біля якого ми прибили «Топаза»?…