Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Євген Карась ✙
Додано 14 лип 2024

Євген Карась ✙

@karas_evgen
Кількість підписників: 168 027
Фото: 4,900
Відео: 1,800
Посилання: 2,740
Опис:
❤️ РЕКВІЗИТИ ПІДТРИМКУ ПІДРОЗДІЛІВ КАРАСИЗМУ: ❗️ https://t.me/Karas_Chat2/1927012 ☑️ TELEGRAM https://t.me/karas_evgen 📥 ПОШТА [email protected] 📹 YOUTUBE https://youtube.com/c/ЄвгенКарась 🟢 Карась-твіттер: https://twitter.com/Eugen_Karas

👥 Кількість підписників

168 027
Середній/День:: -141
Середній/Тиждень:: -692
Середній/Місяць:: -1281

👁️ Середній перегляд на повідомлення

88 750
Середній/День:: 89,800
Середній/Тиждень:: 73,200
ERR: 52.82%

📊 Кількість повідомлень на день

1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.7
Середнє за день: 1

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 83,700 25-12-17 12:05
🇺🇦 Певні факти, які озвучені в цьому інтерв’ю ви більше ніде не почуєте. Багато про міжнародку, цивілізаційний злам.Час і місце тебе в цій епохальній колотнечі. Сергій Іванов - незмінно найкращий в апокаліптичних неквапливих бесідах. 00:00 Початок00:40 Що Карась робив у Лондоні08:00 Армії європейських країн не будуть боєготові до 2027 року24:30 Де наш антикорупційний полк?28:15 На Заході так само висока корупція у сфері оборони30:44 Чи сприймає західний істеблішмент Україну як корумповану країну? 33:00 росія - імперія лайна35:00 які рішення могли допомогти уникнути війни38:00 комплекс меншовартості перед Заходом 48:40 Мета путіна - принизити Захід52:52 Захід не допустить повної окупації України1:03:00 Зброї дохріна, дронів дохріна1:09:10 Найстрашніше з того, що скоїли окупанти1:11:00 Покровськ зараз1:19:20 путін уже дєдушка йому скоро помирати1:24:45 Цікаві факти про Мадяра1:29:28 Нам Єрмак должен мільйон1:32:50 інформаційні кампанії проти Зеленського 1:41:00 Ми потрапили в лігу топових націй цієї планети1:43:40 Джерело національної ідентичності1:46:20 Якщо ліві прийдуть до влади, вони продадуть країну1:49:45 Любий, хто агітує за ввезення мігрантів - путінець1:55:20 Релігія як інструмент політичного контролю1:59:34 в окупованому Маріуполі немає гендерного питання2:04:14 Мені складно будувати сім’ю, але я буду це робитиНайкраще що ви можете зробити серед воплєй, слюней та соплєй - це поширювати вогняно очисний здоровий бойовий глузд. Ставте вподобайку. Пишіть безглуздо прекрасний коментар з чотирнадцяти слів.Фоєр:🗣https://youtu.be/qfl1kEL5Wpc?si=E5tf_pjPkP5whIot
👁 213,000 25-11-14 19:24
«Люфтганза» розбудила як іменинника, назбирали шоколадки з всіх заначок літака, вручили цілий мішок маленьких шоколадок. Я як шоколадний святий Миколай тепер. Пригощаю усіх офіцерів. Але більше Євген Карась ідентифікує себе з вічно-молодим, веселим, бадьорим фруктом. Я ваш кавун крізь снігопад. І ваше манго у блекаут. Я думав, це ви в мене припаяли цю роль волі, сміху й стійкості.Ніхера. Я таким і був. Я переглянув, що я казав і до чого закликав у часи Януковича, раннього/пізнього та потім в часи АТО/ООС. Я завжди закликав жити це життя, ніколи не схиляти голову перед бидлом, ставити високі цілі та добиватися мети. Не будь святим - будь веселим і затятим.Дай змогу ангелам на воротах Раю перекурити читаючи твою біографічну довідку.Дякую всім за привітання. Я не мріяв стати командиром полка, власне навіть ніколи не стояла така мета. Всі регалії - функції.Дій, доки дієздатний.Хто не ходить в атаку - буде ходити в ярмі.Росіян мільйони? А нас - рать. Зрештою потім буде ще війна. І нові виклики і пригоди.Роби те що маєш. І буде те що має статися. Памʼятайте поки ми дивимося серед вечора в мигаючий екран, там в полях, норах і схронах бійці 413 полка мерзнуть, ловлять бомби, але не спускають очей з окупантів.Вони мають здохнути, а ми квітнути. Зараз ви маєте привітати Карася і задонатити на банку «Рейду»:https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast65375 4112 1015 9641ДЯКУЮ БУБОЧКИ
👁 76,600 25-10-26 16:40
«Партизани ГУЛАГу» авторства депутата Європарламенту з Литви Паулюса СаударґасаДата: ЗАВТРА, 27 жовтня 2025 року Час: 18:00 Місце: КИЇВ, Креативний простір «Peremoga» (вул. Ярославів Вал, 15)27 жовтня Київ прийматиме особливого гостя — Паулюса Саударґаса, депутата Європарламенту, архітектора українського лобі в литовському та європейському політикумі, вірного друга України з перших днів великої війни. Він особисто презентує свою фундаментальну роботу, яка щойно вийшла українською мовою.Це не просто історичне видання, це — гімн героїзму, спільна історія боротьби українського та литовського народів проти тоталітарного зла.Книга «Партизани ГУЛАГу», створена Паулюсом Саударґасом та Годою Крукаускєне, є результатом масштабних експедицій «шляхами пам’яті» до місць заслання у Сибіру та Казахстані. Вона наочно демонструє: в Україні та Литві немає родини, яка б не постраждала від московського режиму, і лише боротьба – це шлях до виживання.Вас очікує особиста Зустріч із Паулюсом Саударґасом.На зустрічі ви почуєте з перших уст:Чому саме зараз, в умовах повномасштабної агресії РФ, досвід героїчного опору в ГУЛАГу набуває критичного значення для нашої спільної перемоги.Як литовсько-українська дружба, загартована десятиліттями боротьби проти спільного ворога, стала яскравим прикладом міжнародної єдності.Особисту мотивацію європейського політика, який привіз це свідчення мужності литовського та українського народів до Києва.Вхід вільний. …Паулюс регулярно і неодноразово відвідував Україну. Постійно допомагав організувати підтримку родин біженців та ЗСУ. Постійну співпрацю України та Литви десятки років організовує Ігор Гузь. Будівля на лінії фронту в якій ми бачилися в 2024-му тепер вже зруйнована. Це живий, розумний, європейський націоналіст. Про справи, а не про звіздьож ліберашек. Раджу прийти на цікаву бесіду.
👁 93,800 25-10-16 09:14
👇Ціна вибору: Яким батьком ти будеш для своїх дітей?Це не просто про втечу через Тису чи "відморожену ногу в Карпатах". Це про те, яку історію ти розповіси своїм дітям про цей час.Ухилянти знають, хто вони. Ми знаємо, хто вони. І насправді, найбільша їхня травма — це не фізична небезпека, а душевна травма, з якою доведеться жити десятки років.Як це буде, коли твоя дитина запитає: "Тату, що ти робив, коли була війна?"Ти скажеш: "Я ледь не захлинувся в річці, тікаючи з країни"?Чи ти зможеш сказати: "Я був водієм маршрутки в Херсоні під обстрілами, працював в ДСНС, або просто ходив на роботу, і мене поранило... але я був тут, і я робив щось"?Наслідки вибору ухилянтів будуть відчутні через покоління. Їхні діти дізнаються правду, і, на жаль, багато хто з них зробить висновок: "Мій батько був... (ви самі знаєте ким). Я таким не буду!"І це єдина "добра" новина: нове покоління може захотіти стати противагою та робити достойні вчинки.Сьогодні твій вибір — це завтрашня історія твоєї родини.➡️ Якщо ти готовий бути частиною історії, якою пишатиметься родина, дізнайся більше про можливості приєднатися до гідних:👇👇👇👇👇ПРИЄДНУЙСЯ
👁 80,100 25-10-09 15:56
Рада проголосувала закон, який визначає 50 тисяч гривень щомісячно на лікування нашим військовим, які повернулись з полону і потребують тривалого стаціонару.Ініціювала, просувала, дотисла - Анна Пуртова. Навіть не питайте чому таке дотискати. В лабіринтах бюрократії та хитросплетіння інтересів «а чому хорошим будеш ти, а не я?» - навіть такі питання треба дотискати. Поки одні тільки вміють говорити про любов до армії у фейсбуках, Пуртова постійно займається конкретикою. Вона роками допомагає тим, хто вернувся з полону, і тим, хто воює зараз. І це не фотосесії, а робота — законопроєкти, зустрічі з родинами, пошук ресурсів.Відтепер військовослужбовці, які після звільнення з полону потребують понад 30 днів лікування, отримуватимуть щомісячно 50 тис. грн.Я прочитав цю новину як буденну «ну хтось нарешті робить рутинну необхідну роботу». І в принципі ніхто і дякую не скаже, бо «це і так треба було».Але потім задумався про інше.Нам ще багато чого треба.Якщо у вас є план доброї справи, якщо ви готові витратити на неї хоча би 2 години на добу, якщо ви готові мотивувати підняти зад і включитися хоча би 1 свого друга - все можливо.Пишіть Анні Пуртовій - https://www.facebook.com/aa.purtova
👁 89,800 25-08-24 20:45
Були жовті поля, синє небо. Івасик-Телесик, кобзар і глечик.Гопачок на партзібраннях КПСС.«Незальожность Украіни» як кривляв мій колишній рускій друг дитинства. І малював на стінах Києва «русским - города, хохлам - села».Але тепер.Червона кров. Чорна земля.Випалена.Вогонь перетворює залізо на сталь.Незалежність - це вже не про політичну субʼєктність держави.Це про сенс.Навіщо ми на цій землі? Навіщо ця нація на планеті?Боженька не шукав простих шляхів. Ми зупиняємо абсолют зла. В епоху штучного інтелекту та вилікування раку, на захід іде орда зеків та викрадачів унітазів. Ні-ні, це не «вас не просілі защіщать Запад», «нам ніцого ні вінна Еуропа». Ворог сам зводить це в абсолют. «Ми воюєм с НАТА», «Украіна слуга Госдепа», «Роісся і Кетай борют Запад».Ми спалили вщент нескінченні запаси радянського заліза. Навіть до стратегічної авіації, фантастично потужної зброї добралися. Добралися до генералів, які давали наказ на застосування хімічної зброї.Українці учать дикунів культурі. Бо лише удар по рилу змушує хама стати чемним. Ми тепер справді козацька нація.Той, хто рубиться, коли всі бояться.Той хто умудряється наступати, коли вся планета перелякано шукає шляхи відступу.Навіть під Покровськом зараз. Це ж чудо. Вдуматися тільки. Ідентичності у дурня не буде. Самоусвідомлення, гідність - ознака розуму.Розум є.Силу ми довели. Крутий коктейль, вибухова суміш, запорука успіху в стрімкому конфліктному майбутньому.З чим я всіх і вітаю.Важка робота, складна справа. Але там, в майбутньому - наша слава.На «Рейд» в майбутнє:https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast6Прямий номер банки:5375 4112 1015 9641
👁 86,200 25-08-05 20:04
5 серпня - річниця створення «Рейду».А вже в ніч на 6 серпня почалася Курська операція.Наперекір обставинам, розрізаючи «стратегическое наступление РФ», сіючи паніку та хаос, плюючи на «ядерную триаду» та всі страхи сучасної історії «хіба можна?»Залізні легіони «государства 404» змусили всю «империю» обмочити порткі. Барін в Кремлі мовчав багато місяців. Тупо не мав що сказати.А нам тепер завжди буде що згадати.Ще одна безумовно історична подія. Спадщина Курського наступу закарбується у воєнній історії.Головком Сирський тоді справді обʼїжджав бригади та особисто переконував бійців та офіцерів на своєрідну авантюру. Коли довкола зневіра - наступати. Ворог перелякано перекидав війська. З маршу в бій. Та під «Хаймарс». Сотні полонених. Приголомшене піднесення Заходу та розгубленість Росії.Вимушено дістали з-за пазухи кремляді козир. Так в бій по землі пішли свіжі північно-корейські комуністи.Потім було багато помилок, ми знову в обороні, знову ниття та втома. З тих, хто творив Курське диво - багато полягло. Втім, така є війна. Жодна тактична, чи оперативна перемога не вічна. Поле бою рухається, противник розвивається, ми стомлюємось, ми маємо творити нове.Наші бійці провели участь в Курському рейді від початку і до кінця. «Рейд» - це про відвагу, концентрацію, перелам духу противника, пошук слабких місць, масштабування своїх переваг. В конкретному місці. В конкретний час. За цей рік ми зробили дуже багато нового та величного. І зробимо ще більше.Технологічна зоря сталевим холодом гріє гарячі серця. До нових звершень, до нових вторгнень, до нових зламів лінії подій.Пишаюсь кожним хто в строю.Не сидіти, а творити.Бити, а не нити. …Закиньте на баночку козацтву. Ми окупаємося стократно. https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast6І готуйтесь до нас, скоро буде багато місць.
👁 104,000 25-07-12 13:58
Шабунін. Трагедія людини і системи.«Годзілла» навалив дуже по суті.Якщо ти розносиш косяки системи, але при цьому сам визискуєш її «халяву», то вона прийде по тебе.Якщо це стосується війни, то все ще складніше.Якщо ти в армії - воюй, служи. Всі ці скандали і наздоганялки різних кланів і політиків один одного - бʼють рикошетом по армії, по авторитету служби, по кожному «мужику з містечка у формі».І про них будуть казати «а ти може теж отак воював як оті?»Я знаю сотні, це не метафора, це десятки і десятки осіб, хто був далеко не у фаворі - влади політичної, чи міністрів оборони, чи ГШ - мали різні проблеми, але лишалися при своїй думці та висловлювали її.Але я перевіряв - так, воюють. Або як мінімум тоді, в пеклі 22-го, точно воювали. ПТРК, мавік, міномет, чи штурм. Мають гостру думку, озвучують її, «получають» за це, але воюють. Віталій Шабунін відразу пішов іншим шляхом. З одного боку ніби служить, з іншого боку відразу «заховався» за рахунок підвʼязів та впливу грантової тусовки, і почав «боротися з системою». Ніколи не відстежував з ким він боровся, де по ділу, а де ні. Але «відкомандирування» в «центр протидії корупції» боротися з корупцією і зарплата й від ГОшки, й від держави - гротескно. Зараз повсюдно схиляють до співчуття - я співчуваю усім у формі, але хто одягає її для важкої роботи. Навіть якщо ти штабіст і умираєш від ломоти в спині - ти робиш цю роботу, а не «старший астролог центру гендерних наук», «спеціальний агент антикорупційної розвідки в Мюнхені» і «магістр поїдання іноземної валюти на болюче-суспільні теми».
👁 89,800 25-07-05 10:14
ТОП українських каналів, які допомагають ЗСУ, ТрО, волонтерам та чинять опір на інформаційному фронті. Обирайте канали, які вам до вподоби і долучайтеся до поширення. Разом переможемо.Радикальня ♆. - — зломи кацапських соцмереж, дзвінки та багато палаючих руснявих пердаківЄвген Карась ✙. - останній оптиміст епохи Кінця Світу. Майор, командир 413 ОББС «Рейд»🫡Оперативний ЗСУ - мілітарний ресурс №1. Не хайпом, а ділом!👉 Біла Церква - БЕЗ ТАБУ — найбільший канал новин міста Біла Церква та Київщини.🍉 Український Наступ – палим русню з 2014. Не зупиняємось.🕵🏻‍♀️ Анатолій Штефан "Штірліц" – полковник Збройних Cил України, журналіст та військовий блогер.Новини Збройних сил – нищимо ворога разом.🟥 KAPVEY – тикай вату мордою у факти.🔞 Майор Чорнобаєв — дзвінки кацапам від яких вони волають.😈 Хуйовий Харків — той самий, з матюками і русофобією. Іронічно-злісні новини Харкова, області, України та світу.🦾 Фашик Донецький – тут роспропаганду помножують на нуль🍉Андрій ГАВ ("У шоломі") - З мотоблогера до піхоти. 93 ОМБр "Холодний Яр", 47 ОМБр "Маґура"🍾 Дыбилятко.ua — знущання над руснею в усіх проявах.👌ДрукАрмія — надрукуй перемогу🔞Брати Яковлеви - один військовий добре, а два військових – ще краще
👁 93,000 25-07-02 09:52
«Закликаю ветеранів війни йти працювати до прокуратури! Вчора був оголошений конкурс на 230 посад прокурорів окружних прокуратур. Можна довго сперечатись та казати, що в системі є велика кількість гідних професіоналів, але цифри довіри до прокуратури говорять самі за себе. Щось йде не так і прокуратура потребує змін та свіжої крові! І хіба можливо уявити кращих кандидатів, ніж ветерани війни, які готові віддати буквально найцінніше, що в них є заради майбутнього цієї країни? Які пройшли крізь пекло та довели, що їх не зламати. Скиньте цей допис другу-ветерану з юридичною освітою та переконайте взяти участь в доборі. Деталі на сайті Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.»Саня «Вінні» Вінницький. Кілька років працював в генеральній прокуратурі. Ми відмовляли, бо козак на своєму місці, але він все-одно мобілізувався на військову службу, втомився від паперів та кабінетної роботи.Але Вінні правий - треба користатися можливістю покращувати систему. 👇👇👇ДЕТАЛІ НАБОРУ В ПРОКУРАТУРУ:https://kdkp.gov.ua/news/declaration/618