Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Karabin Income
Додано 06 січ 2025

Karabin Income

@karabinincome
Кількість підписників: 23 564
Фото: 2,650
Відео: 432
Посилання: 1,910
Опис:
Тут не кнопка бабло. Для мене краще без золотих гір і довше, ніж 10 іксів за місяць і всеодно злити Посилання для друзів https://t.me/karabinincome Founder: @KarabinJeka Менеджер: @optar_cpa @Vtlikkjr
Джерело

Karabin Income | Банда, поділюсь своїми думками.Більшість приходить в крипту з бажанням...

Логотип телеграм спільноти - Karabin Income Karabin Income @karabinincome
3 060 Охват/переглядів 2026-01-11 16:05 Повідомлення №4116
Банда, поділюсь своїми думками.Більшість приходить в крипту з бажаннямзробити з $200 — $2000, зловити ікс, пощастить — не пощастить.Я теж це інколи роблю, тож прекрасно розумію🍸Але я все більше і більше доходжу до простої речі:Якщо я хочу, більш-менш, стабільно отримувати 300$-500$ то і депозит повинен бути $5к-$10к Так, з меншої суми теж можна зробити ці ж $100 - $300Але це вже інший рівень ризикуі точно не на довгу дистанцію.Тому зараз я більше дивлюсь у бікменших відсотків і більшого депозиту.Без постійного сидіння в угодах,без гонки за х2 і х300 І ЦЕ АВТОМАТИЗОВАНА ТОРГІВЛЯ - БОТИПросто прикинем: От у нас є $20 000.$10 000 — закидаємо в одного бота.Працює обережно, без ціни ліквідації.Ризик по факту один:або повний скам ринку, або дуже довга просадка.І ще $10 000 — це резерв.Не лежить мертвим грузом,Ці 10к це для резервного бота, якого запустимо при великій просадці і поки перший бот очікує розвороту ціни, другий бот вже працює на просадці. У результаті:Дохід не простоює.А тепер уявіть $50 000.Це вже не один і не два боти,а 4–5 різних,з різними налаштуваннями і входами.Немає ліквідацій.Є диверсифікація.Є менші ризики.Якось так) Бо з $200 і бажанням +100% — це казік.А з капіталом і системою — це вже робота на дистанцію Логіку трохи уловили? )