Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Karabin Income
Додано 06 січ 2025

Karabin Income

@karabinincome
Кількість підписників: 23 564
Фото: 2,650
Відео: 432
Посилання: 1,910
Опис:
Тут не кнопка бабло. Для мене краще без золотих гір і довше, ніж 10 іксів за місяць і всеодно злити Посилання для друзів https://t.me/karabinincome Founder: @KarabinJeka Менеджер: @optar_cpa @Vtlikkjr

👥 Кількість підписників

23 564
Середній/День:: -52
Середній/Тиждень:: -277
Середній/Місяць:: -1052

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 351
Середній/День:: 8,600
Середній/Тиждень:: 3,394
ERR: 18.46%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 2.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,820 26-05-07 12:13
Нагадую про крипто-картку💳Можете розраховуватись криптою без комісій в любому магазиніПростими словами — це крипто-карта, через яку можна витрачати свої USDT як звичайні гроші. Тобто у вас лежить USDT на біржі → перекинули частину на Card Account → оплачуєте покупки карткою.Працює через Visa / Mastercard 🌍 Можна платити майже всюди, де приймають звичайні банківські карти. (Рекомендую VISA)Що цікаво:• карта віртуальна• додається в Apple Pay / Google Pay• можна платити телефоном в магазині• є кешбек до 1% USDT (комісія 1% і кешбек 1% виходить 0 за комсу. Просто маркетинг) • на залишок можуть капати відсотки (~5% APR зараз, але це може мінятись)• немає плати за відкриття карти Як відкрити:1️⃣ Реєструєтесь на Pionex 2️⃣ Проходите KYC 3️⃣ В додатку заходите:Wallet → Card 4️⃣Натискаєте Apply 5️⃣Заповнюєте дані 6️⃣Чекаєте підтвердженняПо суті все 😄 Карта відкривається прямо в додатку біржі. support.pionex.comДля людей в крипті — тема реально зручна. Особливо коли не хочеться постійно ганяти гроші через банк або робити P2P під кожну покупку.
👁 3,670 26-03-26 19:29
Банда, дуже багато пишуть в тіктоці :“Женьок, з чого почати без вкладень?” “Чи реально заробляти в інтернеті?”“Що робити взагалі?”Скажу як є ⬇️Я був тим самим тіпом:курив за школою, пив рево, грав в квадрат,мріяв про успіх… але ніхєра не робив.Гульки, двіж - все😀😀😀Потім я ЦІЛИХ 10 РОКІВ пробував і ніякого вихлопу.Всажував гроші, зливав, помилявся, знову пробував.Руки опускались конкретно.Але не опустивБо я ненавидів працювати на когось.Мене це просто вбивало.І я собі сказав:або я виб’юсь — або нахер таке життя.І важливий момент:в мене ніхто не вірив.Взагалі. Навіть як мене машина збила, лікарі казали буду «додіком» (може воно і так, Але це нічого не міняє😅) 😀😀😀Тому відповідь проста:без вкладень — це не крипта.З 100 баксів ви тут нічого не зробите, тільки досвід.😀😀😀Що реально працює без вкладень:— розвиток себе— медійка— навички— AI— будь-яка ніша😀😀😀Запам’ятайте:на кожного “додіка” знайдеться своя аудиторія.На мене знайшлась — значить і на вас знайдеться.😀😀😀Що роблю я зараз:— розвиваюсь у трейдингу— качаю медійку (TikTok, YouTube і т.д.)— не роблю ідеальноЯ вже поняв - краще 5 простих відео, ніж 1 ідеальне.І вони залетять краще.😀😀😀Так, буде крінж. Та і Похер, раз живем.Тому якщо з нуля і без грошей:роби, пробуй, показуй себе.І не зупиняйся.Я сам ще в процесі.ТА Й ТАКЕ 🍸Дайте якогось шуму) В когось є щось схоже?👇
👁 3,500 26-03-25 18:17
Я якщо чесно трохи в шоці з опитування 😅30% в кредитах…Я думав буде більше, якщо чесно.😀😀😀Скажу як думаю.Якщо ви зараз в кредитах —вам не потрібна крипта.Не в плані “не можна”а в плані — це зараз не те, що вам допоможе😀😀😀Я сам там був.І це максимально херовий стан, коли ти постійно в мінусіі воно давить кожен день.😀😀😀Ти навіть не можеш нормально почати щось нове.Бо в голові одразу:“а якщо не вийде?”“а я і так вже в мінусі”“а ще більше влізу…”😀😀😀І ти тупо стоїш на місці.😀😀😀Тому якщо коротко —спочатку треба вилізти з цього стану.Просто база.😀😀😀А тепер інше.20%+ людей з депозитом 1000$+Оце я реально не очікував 🤝Красавці.😀😀😀І от тут вже інша історія.Я не гуру трейдингу і не буду вас вчити життяАле скажу, як роблю зараз я.😀😀😀Я не намагаюсь зробити з 1000$ — 10к$Мені набагато ближче інша логіка:👉 з 10 000$ зробити 500$ в місяцьі при цьому спати спокійно.😀😀😀Без зайвих нервівбез “а ось взлетить”без постійного стресу😀😀😀Мене цей ринок трохи приземлив.І в мене реально змінились пріоритети.Я вже (майже):— не лізу в х*йню— не гонюсь за іксами— стараюсь контролювати себе😀😀😀І це, чесно, дає більше результату, ніж будь-які “розгони”.Плюс паралельно:— щось тестую— десь інвестую по чуть-чуть— набираю позицію в довгуЯкщо чесно, просто було цікаво, в якому положені знаходяться мої чудові люди 😘🔥 — якщо вже щось пробуєш / торгуєш / крутишся 👍 — якщо просто спостерігаєш і поки не лізеш💔 — якщо в кредитах і шукаєш якусь тапалку, щоб закрити кредит
👁 3,530 26-03-20 15:07
🤖Запустив спотового бота по ТОНПояснюю логіку ⬇️Моя основна частина в TON — просто лежить і чекає цілей.Вона не працює.(Так як я вірю в ТОН) то я ще закинув $ у спотовий бот по тону — щоб гроші крутились і я міг мати дохід ВЖЕ ЗАРАЗ а не через пару років, коли тон дійде до моїх цілей. Андестенд?Суть проста:Якщо ринок стоїть або ходить туди-сюди —бот постійно заробляє на цих рухах.❗️Якщо ринок просто полетить вверх без відкатів —Тоді зароблю з тих інвестицій, які просто лежали і чекали цілей. А бот, в цей час, все розпродасть поки ціна дійде до мого діапазону в 5$ і теж заробить. ☄️ДЛЯ НОВАЧКІВ - ЯК ПРАЦЮЄ ГРІД-БОТ ⬇️Бот виставляє сітку ордерів і діапазон ціни в якому бот торгує (наприклад від 1$ до 5$ і в цьому діапазоні торгує:Сітки ордерів— нижче ціни → покупки— вище ціни → продажіЯкщо ціна падає —бот купляє дешевше по рівнях.Якщо ціна трохи відскакує —бот продає дорожче і фіксує прибуток.І так постійно:купив дешевше → продав дорожче.❗️Навіть якщо ти в просадці:Поки ціна ходить нижче —бот все одно заробляє на цих рухах.І коли ціна повертається до твоєї точки входу —ти вже не в нулі, а в плюсі,бо бот весь цей час робив гроші на нижніх рівнях.Андестенд?) СПЕРШУ Реєструйся на біржу ⬅️ отримай кращі знижки на комсуПОТІМ «СКОПІЮВАТИ БОТА»
👁 3,100 26-03-16 17:05
Банда, результати по ботам зараз ось такі 👆Працює 2 грід-боти: Можете їх запустити в один клік⬇️— спотовий по HYPE— ETH лонг-ботТой профіт, який показує 138% або 71%, — Це орієнтовний річний APR. Тобто якщо бот буде далі торгувати в такому ж темпі протягом року, то приблизно на такий результат він і виходить. Що я роблю зараз?Продовжую тестувати ботів, вивчати ринок і збирати депозит далі.Логіка поки така: поки ці боти працюють — вони заробляють, і навіть коли ринок проливається, для грід-ботів це теж робота. У нас немає ліквідації, тому навіть сильні просадки не виглядають для мене як кінець світу. Поки ці боти крутяться, я паралельно збираю новий депозит. Якщо буде жорсткий пролив — просто запускаю інших ботів уже в нижчих діапазонах, щоб дохід далі не стояв. Плюс паралельно проходжу реально сильний курс по трейдингу, щоб ще краще розуміти тренд, точки входу і де саме ботів запускати найрозумніше.Кому потрібен крутий курс по трейдингу без інфоциганщини — можете написати в лс @KarabinJeka. Свого часу брав його дорого, але для своїх зможу зробити хорошу знижку.🤝
👁 3,070 26-03-12 10:14
Тримаю в курсі по ботах. 🤖Ринок у нас зараз майже стоїть на місці, але боти все одно потрохи фіксують прибуток. І це не просто так.Коротко поясню чому.У ботах стоять сітки — наприклад 30, 45 або навіть 90 рівнів.На кожному рівні бот робить свою дію:якщо ціна падає — докупляє,якщо росте — продає.І так може робити десятки або навіть сотні угод.Тому навіть коли ринок просто ходить туди-сюди або стоїть у боковику —бот все одно фіксує маленькі прибутки. Неважливо, що іноді є просадка по позиції —зафіксований grid-прибуток все одно накопичується.Поки що залишаю два бота:• спотовий• лонговий по ETHШорт-бота поки не даю.По простій причині: якщо ринок різко піде вверх, шорт може тягнутися до тих пір, поки не дійде до ліквідації.А з лонгом ситуація більш контрольована.Навіть якщо ETH сильно просяде — умовно до 800–1000$, це все одно не критично для довгострокового бота.Тому поки дивимось більше в сторону лонгів.І ще важливий момент.Зараз проходжу серйозний курс по трейдингу (не інфо-циганщина).Моя задача — краще розуміти ринок, бачити тренди і знаходити більш точні моменти для запуску ботів, щоб вони працювали в максимально вигідних позиціях.Щоб боти заробляли, а не я сидів біля графіків.⚡️Якщо комусь цікаво подивитись або пройти його дешевше — напишіть мені в особисті, підкажу.Залишаю готові налаштування ботів.Просто переходите по посиланню,копіюєте бота і запускаєте в один клік.👇Спотовий grid bot по монеті Hypehttps://share.pionex.com/a/2kujhayh?l=ruФьючерсний grid bot по ETH https://share.pionex.com/s/c7tte42h?l=ruЗаходьте на мінімалку, щоб не труситись за кожну просадку)
👁 3,370 26-03-10 10:26
Підсумки другого потоку по P2P арбітражуВзяв у роботу 5 людей.Чесно як є:2 людини взагалі не почали і не виходять на зв’язок. Але це нормально — так буває завжди. У будь-якому навчанні частина людей просто не доходить до діла, бо або зайняті, або на потім залишили. Інші учасники вже вийшли в плюс і відбили свої вкладення.Один за 3 місяці відбив вкладення 300$ (за курс 200$ і 100$ прогрів аккаунта) і чистими в нього 450$, при тому, що в нього є основна робота і підробіток, тому багато часу на р2р не було. А ще один, посадив працівника і той йому крутить за %Хто як хоче так і дро**е🤭 А тепер скажу головне, щоб у вас не було ілюзій:P2P арбітраж — це не кнопка “бабло”.Це робота, як і будь-який інший спосіб заробітку.Є свої нюанси: • робота з банківськими картами • багато переказів • іноді питання від банків • час від часу потрібно щось пояснювати або вирішуватиЦе не відбувається щодня, але такі моменти бувають.Але при цьому є плюс, через який я взагалі показую людям P2P.Це знання, яке залишається з вами назавжди.По суті ви просто знаєте:де купити валюту дешевше →і де продати її дорожче.Реально робити близько 1000$ - $2000 на місяць, якщо працювати регулярно.Масштабувати теж можна — але краще вже командою, а не самому.Тому я і ставлю нормальний прайс я— $200.За $200 ви просто купуєте знання,де в будь-який момент можете провернути кілька угод і заробити свою копійку. Якщо ви думаєте, в когось є курс за 500$, то значить там ви заробите більше, то ні. Р2Р воно і в Африці Р2Р)))
👁 3,520 26-03-06 17:17
Старічькі, всі памʼятають Grass? 🌱Давайте коротко нагадаю, що зараз по цьому проєкту.Зараз іде 17-та епоха фарму, і проєкт продовжує розширювати свою мережу нод.Grass будує децентралізовану мережу, де люди по всьому світу діляться частиною свого не використаного інтернету.Що робить GrassІдея дуже проста.Ми всі платимо за інтернет кожен місяць, але велика частина трафіку просто не використовується.Grass використовує цю вільну частину інтернету і перетворює її у винагороду для користувачів.Цей інтернет використовується для:• збору відкритих даних з сайтів• аналізу ринку• перевірки реклами• навчання AIТобто замість дорогих серверів вони створюють глобальну мережу з реальних людей. ⸻Для новачківНода — це просто ваш компʼютер, підключений до мережі проєкту.☄️Що потрібно зробити:1️⃣ встановити програму Grass по посиланню https://app.grass.io/register?referralCode=_M1aLb92rQEdbx92️⃣ залишити її працювати у фоні3️⃣ вона використовує невелику частину інтернетуЗа це проєкт нараховує points (поінти).Як тут заробляютьМи просто фармимо поінти .Коли проєкт запустить свій токен і вийде на біржі , ці поінти можуть конвертуватися у токени, які можна буде продати.За скільки — ніхто не знає .Але попередній сезон Grass дав шикарний airdrop активним користувачам , тому багато людей продовжують фармити. По факту це просто фарм без вкладень.Програма працює у фоні, тому якщо компʼютер і так включений — можна паралельно збирати поінти
👁 3,770 26-03-03 16:27
👨‍💻Зараз тестую грід-ботів по золоту і сріблу на біржі Pionex.Простими словами, що таке грід?Уявіть актив, наприклад TON, він не стоїть на місці а завжди коливається в ціні:$1.50 → $1.80 → $1.60 → $2 → $1.70Ми ставимо діапазон, наприклад:від $1.40 до $2.10І всередині цього коридору бот розставляє сітку ордерів.Ціна падає — бот купує.Ціна підростає — бот продає.Він просто на кожному мікрорухові збирає по трохи $.Я налаштовую все так, щоб у мене не було ціни ліквідації.Тобто я не хочу сидіти і паритись.Єдиний реальний ризик — це очікування.Якщо ринок піде в один бік без відкатів — бот може зависнути в позиції. Тому заходжу на мінімальні суми.Умовно $300 — окремий тест.Якщо ринок повністю “наїбнеться” —це мінімалка, я не переживаю.І в мене буде чим усереднитись або зайти по ще кращій ціні.Плюс давайте чесно — золото і срібло це максимально ліквідні інструменти.Вони не “зискамляться”.І з урахуванням того, що зараз відбувається у світі, попит на них нікуди не зникне.Я поки тестую.Кому цікаво — можете поклацати біржу, там багато готових ботів.Ось посилання ТИЦЬ 👈 по ньому ви отримаєте знижку на комісіїДалі покажу статистику.
👁 4,080 26-03-02 14:16
Банда, забираємо халявні гроші на біржі Pionex!!!Які основні умови:1️⃣ Реєструємось на біржі PIONEXСаме по цьому посиланню ⬅️(Тільки для нових користувачів)2️⃣ Обовʼязкова верифікація KYC23️⃣ Потрібно поповнити рахунокТи заводиш свої гроші (будь-яку суму з доступних варіантів акції).Ці гроші треба потримати мінімум 7 днів.Важливо:➡️ Твої гроші ніхто не забирає.➡️ Після тижня можеш їх вивести, якщо хочеш.4️⃣ Бонус — це окремі кошти для ботівБонус не можна одразу вивести.Його можна використати тільки для запуску ф’ючерсного грід-бота.5️⃣ Прибуток з бонусу — твійВсе, що бот заробить з бонусних коштів — це реальні USDT.Їх уже можна витрачати. Можете розраховуватись картою PionexПро карту писав ТУТ6️⃣ Нарахування бонусуБонус падає на акаунт по пʼятницях (після виконання умов).- на рівному місці заробили пару $- запустили бота і хоч побачили що воно таке і скільки приносить. 📣 Так, це біржа робить для залучення користувачів, але бляха, це безпрограшна тема, де ви нічого не втрачаєте. Чому б ні?