Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Karabin Income
Додано 06 січ 2025

Karabin Income

@karabinincome
Кількість підписників: 23 564
Фото: 2,650
Відео: 432
Посилання: 1,910
Опис:
Тут не кнопка бабло. Для мене краще без золотих гір і довше, ніж 10 іксів за місяць і всеодно злити Посилання для друзів https://t.me/karabinincome Founder: @KarabinJeka Менеджер: @optar_cpa @Vtlikkjr
Джерело

Karabin Income | Так, друзі! Думаю хтось з вас вже чув за платформу CatapultДуже хочу п...

Логотип телеграм спільноти - Karabin Income Karabin Income @karabinincome
3 740 Охват/переглядів 2025-12-14 09:24 Повідомлення №4024
Так, друзі! Думаю хтось з вас вже чув за платформу CatapultДуже хочу провести ефір по ній і спробувати там поторгувати. Коротко про платформу: - Там ми можемо торгувати різними токенами- Можна створювати свої токени за 1$ і за 10$ і коли торгують вашими токенами, то ви отримуєте ще комісію з трейдерів. Токеном будуть торгувати 100% і це не ваші реферали а люди зі всього світу. - І саме цікаве - монетами ніхто і ніщо не керує🤯 Тобто ніхто не може рагнути монету як на pump fun і ніякий кит не зможе керувати ціною. Всі рівніПоясню:Графік працює на основі математики, а не дій людей.Тут використовується модель GBM або “provably fair” — це коли результат можна перевірити, і він не залежить від покупок чи продажів.Тому графік може рухатись у будь-яку сторону навіть під час паніки на ринку або негативних новин. Це чисто алгоритм, а не ринковий вплив. Короче, це щось нове для мене, тому я одразу буду пробувати на реальні гроші. Все покажу, розкажу. Реєстрація на платформу - https://catapult.trade/invite/KARABININCOMEЕфір проведу завтра! Думаю буде прикольно🤞