Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЖИТИ - ЛЮБИТИ - РОСТИ
Додано 06 січ 2025

ЖИТИ - ЛЮБИТИ - РОСТИ

@kanal_rostu
Кількість підписників: 2 425
Фото: 257
Відео: 60
Посилання: 72
Опис:
Спільнота для тих, хто: -хоче більше, ніж має -готовий робити більше, ніж очікує -ставати краще, ніж учора ВСЕ МОЖЛИВО 🙏
Джерело

ЖИТИ - ЛЮБИТИ - РОСТИ | Поверніть Оксану, бо ця зламалась ☺️Мабуть ця назва допису найбільш пі...

Логотип телеграм спільноти - ЖИТИ - ЛЮБИТИ - РОСТИ ЖИТИ - ЛЮБИТИ - РОСТИ @kanal_rostu
1 780 Охват/переглядів 2026-02-27 12:25 Повідомлення №696
Поверніть Оксану, бо ця зламалась ☺️Мабуть ця назва допису найбільш підходить під все, що відбувається🐥, бо мій рік почався дуже дивно, і це дуже мʼяко кажучи …За два місяці одна за одною хвороби: на новий рік- диагноз хронічної депресії, потім майже відразу цистит, за ним поспішив геморой, а 24 лютого (три дні назад) мне забирає швидка з гострим отруєнням, по дорозі я майже втратила свідомість.. хоча мала в цей час виїзжати на потрібне навчання в Карпати…Два місяці я не працюю, абсолютно все стоїть на паузі… і мені байдуже … начебто є переживання, але я не супротивляюсь, не намагаюсь щось міняти та негайно вирішувати.. Звісно, я багато чого думала, аналізувала - і всі дороги думок ведуть до однієї: нарешті подбати про себе … Так цікаво… я була впевнена, що дбаю про себе… але того було зовсім недостатньо. Фух… трохи соромно було зізнаватись, що я у такому стані … соромно, що не завершую на ноті, що все буде добре… але в той же час і спокійно…. бо це моє і від цього не втечеш 🤗За два місяці почитала 7 книг по 500-600 сторінок, залюбила своїх кицьок, передивилась купу серіалів 😀І мій фаворит - четвертий сезон Бріджертонів 🥰 оооххх стільки там пристрасті, порушень правил суспільства, жаги до любові… Я знаю одне: якщо Всесвіту потрібно - все станеться само собою, я знову запалаю… якщо потрібно інше, значить буду в тиші .. я визнала, що я не тільки сильна, а і вразлива також … і це основне… обіймаю