Статистика telegram каналу - @kalushterob

ТерОборона Калуського району

Subscribers: 359
Photos: 421  Videos: 40  Links: 225 
Інформаційний канал територіальної оборони Калуського району Інструкцію з приєднання до чату шукайте за #Чат
2021-11-06

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-03-30
2024-03-29
2024-03-12

Історія змін назви

ТерОборона Калуського району
2024-03-30
Telegram: Contact @KalushTerOb
2024-03-29
ТерОборона Калуського району
2024-03-12

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-03-30
Акаунт Telegram
2024-03-29
Публічна группа чи канал
2024-03-12

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
Сьогодні із професійним святом вітаю сержантів Збройних сил України🇺🇦
В умовах повномасштабної війни з російськими окупантами сержантський корпус є надважливою складовою українського війська, опорою для командирів усіх рівнів і зразком у виконанні поставлених завдань для всього особового складу.

Як беззаперечні лідери солдатських колективів, ви відіграєте одну з ключових ролей у навчанні українських воїнів, їх підготовці до виконання завдань та управлінні ними в бою.

Висловлюю вам подяку за героїчне виконання військового обов’язку, мужність і рішучість, які ви демонструєте в боях з окупантами.

Схиляю голову у скорботі перед героями, які віддали своє життя за Україну. Завжди пам’ятатимемо їхній подвиг.

Бажаю всьому сержантському складу українського війська незламності духу у відстоюванні незалежності та територіальної цілісності України і нових перемог у боях з російськими окупантами.
Все буде Україна!..🇺🇦
Дорогі побратими та посестри!
Командування Сил територіальної оборони ЗСУ проводить донабір кандидатів на посаду РЕКРУТЕРІВ.

🔶Ми шукаємо кандидатів:

🔹з числа військовослужбовців Сил ТрО ЗСУ;
🔹які вміють та люблять спілкуватись з людьми;
🔹готові навчатись та відкриті для нового досвіду;
🔹мають базові вміння працювати з електронними таблицями (Excel, Google);
🔹відповідальні та організовані.

Досвід в пошуку та підбору персоналу та/або комплектації особового складу буде перевагою.

Місце служби: м. Київ. Місце служби/проживання на теперішній час значення не має.

🤝Якщо ти є солдатом, сержантом, офіцером Сил територіальної оборони і вважаєш, що твої знання, вміння чи досвід можуть допомогти у комплектуванні підрозділів Сил ТрО ЗСУ, то просимо надіслати своє резюме (із вказанням «РЕКРУТЕР» в темі листа) за цією адресою: to_info@post.mil.gov.ua

#Вакансії
У бою за рідну землю загинули Віталій Москаль та Андрій Голосний

Українські воїни – це справжня армія незламних і нескорених бійців-патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти російських окупантів. Знову трагічна звістка прийшла до нас. Війна забирає найкращих синів та дочок України.

Ми втратили ще двох захисників, які поповнять лави Небесного війська.
Мешканці міста Долина, військовослужбовці Москаль Віталій Миколайович, 1977 р. н., і Голосний Андрій Геннадійович, 1981 р. н.

🇺🇦Солдат Віталій Москаль у ЗСУ служив механіком-водієм механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини. Загинув 2 листопада 2023 року на Донеччині під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини.

🇺🇦Солдат Андрій Голосний у Збройних силах служив водієм-стрільцем штурмового відділення штурмового взводу штурмової роти військової частини. Загинув 11 листопада 2023 року на Донеччині під час мінометно-артилерійського обстрілу на полі бою з військовими формуваннями рф. Смерть пов’язана із захистом Батьківщини.

Висловлюю щирі співчуття рідним, близьким та побратимам славних Героїв. Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за волю і незалежність України. Спочивайте з Богом, Герої!
Яким буде оборонний бюджет у 2024 році?

Верховна Рада ухвалила Закон України «Про Державний бюджет України на 2024 рік».

Видатки Міністерства оборони складатимуть 1 трильйон 164 мільярди 48 мільйонів 728 тисяч 400 гривень.

🔸 862 мільярди або 74,1% – на утримання військовослужбовців Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту. Ці гроші підуть на виплату грошового забезпечення та заробітної плати, харчування, придбання форми, амуніції та засобів індивідуального захисту у вітчизняних виробників.
🔸 265,4 мільярда або 22,8% – на закупівлю зброї, техніки, БПЛА та боєприпасів, а також відновлення пошкодженої під час бойових дій техніки.
🔸 36 мільярдів або 3,1% – на експлуатаційні витрати та відновлення інфраструктури ЗСУ.
🔸 663,7 мільйона або 0,06% - на забезпечення роботи апарату Міністерства оборони.

#Важливе
За волю українського народу загинув Сергій Данилюк

Велика ціна свободи українського народу жити у своїй незалежній державі. За неї відають своє життя найкращі сини і дочки нашої Батьківщини. Оця свята жертовність передається з покоління до покоління впродовж багатьох століть.

Серед славних синів українського народу боровся за свободу нашої держави і мешканець села Якубів Долинської громади, військовослужбовець Данилюк Сергій Іванович, 1989 р. н.

У ЗСУ 🇺🇦молодший сержант Сергій Данилюк служив розвідником відділення коригування артилерійського вогню батареї управління та артилерійської розвідки військової частини.

6 листопада 2023 року загинув під час виконання службових обов’язків внаслідок авіаудару у Донецькій області.

Відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконав свій військовий обов’язок. Він поклав своє життя на вівтар свободи рідної країни.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким, друзям і бойовим побратимам. Сумую разом з вами в цей час скорботи.
Вічна пам’ять і Слава Героєві.
Електронна черга на ВЛК вже доступна для всіх військовослужбовців у військових поліклініках. Не потрібно приїздити до поліклініки на 8 ранку та цілий день чекати на прийом до потрібного лікаря.

👉Навесні Міністерство оборони впровадило у військових поліклініках послугу електронної черги. Записатися на проходження комісії ВЛК та до профільних спеціалістів на конкретну дату і час через електронну чергу можна як у реєстратурі медичного закладу, так і віддалено у начальника медичної служби військової частини (у начмеда).

Протягом останнього місяця майже половина пацієнтів військових поліклінік записалися для проходження ВЛК віддалено і заздалегідь.

Наразі сервіс розгорнутий у всіх військових поліклініках, де можна пройти амбулаторне ВЛК (без госпіталізації), а найактивніше єЧергою користуються у Києві, Одесі, Дніпрі та Вінниці. Міноборони ставить за мету залучити всіх начальників медичних служб військових частин до користування сервісом для завчасного запису на ВЛК.

На основі записів та проходження військово-лікарської комісії представники закладів аналізують дані щодо завантаженості та дефіциту спеціалістів. І в разі потреби шукають додаткових профільних спеціалістів як серед мобілізованих медиків, так і серед цивільних спеціалістів.

Доступ до єЧерги відкрито для всіх начальників медичних частин.

Для того, аби військовослужбовці отримали можливість записуватися через єЧергу, начальник медичної служби має звернутися до закладу охорони здоровʼя, у зоні підпорядкування якого перебуває підрозділ, та отримати від поліклініки інструкцію для подальшої реєстрації. Після цього для нього відкривається кабінет, через який він зможе записувати військовослужбовців на ВЛК та на прийом до лікарів.

#Важливе
1 листопада – 105-та річниця створення ЗУНР

Сьогодні ми відзначаємо видатну подію в історії української державності – 105-ту річницю створення Західноукраїнської Народної Республіки.

1 листопада 1918 року у Львові відбулося збройне повстання, відоме як Листопадовий чин, результатом якого стало проголошення на теренах етнічних українських земель Галичини, Буковини та Закарпаття національної Української Держави. Проголошення ЗУНР стало важливим етапом державотворчого процесу, який завершився проголошенням Злуки УНР і ЗУНР у єдину соборну державу 22 січня 1919 року на Софійському майдані у Києві.

1 листопада – це дещо більше, ніж просто пам’ятна дата. Цей день на довгі роки став одним із символів державотворчих традицій та боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Українці завжди мали високий дух, волю до боротьби, прагнення до свободи та створення своєї незалежної держави. Героїзм січового стрілецтва продемонстрував, що омріяну свободу і власну державу можна вибороти.

В цей день ми вшановуємо наших Героїв, згадуємо їх із вдячністю та молитвою. Пам’ятаймо про тих, хто наближав день, коли у світі постала суверенна Українська держава, і про тих, хто відстоює її Незалежність у наш час.

Вічна слава і шана героям національно-визвольної боротьби, які віддали своє життя за Українську державність! Вони боролись, щоб ми перемогли!

Ми вистоїмо і переможемо! А Україна стане ще сильнішою і успішнішою!
Слава Україні! Героям слава!
Бійці Сил ТрО ЗСУ та їхні рідні зможуть впродовж години поспілкуватися з Командувачем Сил територіальної оборони ЗСУ генерал-майором Анатолієм Владиславовичем Баргилевичем.

👉Гаряча лінія з Командувачем Сил ТРО відбудеться у четвер, 2 листопада, з 13.00 до 14.00 за номером 📱 0 800 507 028.

Наша гаряча лінія працює з початку лютого 2022 року. За цей час було прийнято понад сто тисяч дзвінків. Ми намагаємось вирішити кожне питання, із яким до нас звертаються. Для нас дуже важливо підтримати кожного нашого бійця.

Щоб отримати консультацію, телефонувати можна щодня з 8.00 до 20.00
Вічна пам’ять воїнам Вікторові Василіву і Дмитрові Паньківу
Наші мужні воїни продовжують боронити рідний край, святу Українську землю. На жаль, знову і знову чорний птах пролітає над нашими хоробрими захисниками і сповіщає про чергову смерть…

🇺🇦Солдат Паньків Дмитро Орестович, мешканець міста Долина, 1980 р. н.

У ЗСУ служив стрільцем-помічником гранатометника єгерського відділення єгерського взводу єгерської роти єгерського батальйону.

25 жовтня 2023 року помер на Харківщині.

🇺🇦Солдат Василів Віктор Васильович, мешканець села Кадобна Брошнів-Осадської громади, 1976 р. н.

У ЗСУ служив командиром піхотного відділення піхотного взводу піхотної роти військової частини. 27 жовтня 2023 року помер на Рівненщині.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким, друзям і бойовим побратимам. Сумую разом з вами в цей час скорботи.
Вічна пам’ять українським захисникам.🕯
❗️❗️❗️Цієї ночі у кількох областях України вирувала негода💨, яка наробила чимало збитків, подекуди призвела до жертв.

Не оминула стихія і Прикарпаття.
Через шквалисті пориви вітру у кількох районах області, а саме: Надвірнянському, Косівському, Верховинському та Івано-Франківському було пошкоджено лінії електропередач⚡️, через що досі
▫️частково без електропостачання 11 населених пунктів
▫️ 1 населений пункт повністю знеструмлений
▫️ не працюють на окремих ділянках 8 ліній електропередач
▫️3 - повністю знеструмлені
▫️відключені 45 трансформаторних підстанцій.

До проведення робіт із ліквідації наслідків стихії було залучено 12 одиниць техніки та 45 рятувальників.

Наразі з проїжджої частини автодоріг прибрано повалені дерева.

Постраждалих немає.

Усі відповідні служби продовжують працювати над ліквідацією наслідків негоди.
Вічна слава захисникам Сергієві Локатиру та Ігореві Валіхновському
Війна забирає цвіт нації: у Вічність ідуть найкращі захисники України. Скільки горя та втрат несе українському народові боротьба за свою Незалежність! Проте ми непохитні у своєму прагненні – якнайшвидше здобути справедливий мир на нашій землі.

І знову трагічна звістка прийшла до нашого району.

🇺🇦Військовослужбовець Локатир Сергій Богданович, житель села Сваричів Рожнятівської громади, 1984 р. н.

Захищаючи нашу державу, Сергій Локатир служив номером обслуги гранатометного відділення взводу вогневої підтримки роти морської піхоти військової частини.

21 жовтня 2023 року загинув під час виконання бойових завдань в районі проведення бойових дій у Херсонській області.

🇺🇦Сержант Валіхновський Ігор Михайлович, мешканець села Довпотів Войнилівської територіальної громади, 1978 р. н.

У ЗСУ служив старшим механіком-водієм танкового взводу танкової роти танкового батальйону військової частини.

23 жовтня 2023 року помер у зв’язку з хворобою у Донецькій області, за місцем розташування підрозділу.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким, друзям і бойовим побратимам. Сумую разом з вами в цей час скорботи.
Сергій Локатир та Ігор Валіхновський назавжди залишаться у нашій пам’яті як мужні і вірні сини українського народу та відважні воїни. Для усіх нас вони є прикладом патріотизму і самопожертви. Не забудемо їхній подвиг!
Вічна пам’ять і слава нашим захисникам!🇺🇦
Іван Барнич віддав життя за волю України
Наш мужній народ виростив тисячі славних Героїв, які захищають її. Вільні по духу люди, щирі патріоти і незламні бійці та офіцери продовжують гинути за незалежність нашої держави...

Серед славних синів Українського народу і наш краянин – уродженець с. Кропивник Калуської громади, мешканець села Підмихайля Новицької громади, 🇺🇦старший лейтенант Барнич Іван Іванович, 1989 р.н.

У ЗСУ служив командиром радіовзводу роти звʼязку батальйону звʼязку та радіотехнічного забезпечення військової частини.

З 16 липня 2023 року офіцер вважався зниклим безвісти за особливих обставин під час виконання бойового завдання на Донеччині. Тож тепер стало відомо про його героїчний подвиг і загибель.

Відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконав свій військовий обов’язок. Він поклав своє життя на вівтар рідної держави та свободолюбного народу.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким, друзям і бойовим побратимам. Сумую разом з вами в цей час скорботи.
Вічна пам’ять і Слава Героєві🇺🇦
За честь, за славу, за народ: у бою з окупантами загинув Михайло Гелетій

Знову й знову окроплюється кров’ю Героїв рідна земля. Та не вмирає їх мрія, їхня надія і їхнє буття. Батьківщина буде завжди, як і пам’ять про них, тих Героїв, що віддали найцінніше, – своє життя.

Ще одна нестерпна і непоправна втрата для Калуського району, ще одна трагічна подія, ще одна пекуча рана нашого народу…

🇺🇦Солдат Гелетій Михайло Михайлович, мешканець Калуша, 1989 р. н.
У ЗСУ служив стрільцем-санітаром єгерського відділення єгерського взводу єгерської роти єгерського батальйону військової частини.

16 жовтня 2023 року, виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини, Михайло Гелетій загинув у Луганській області.

Ми втратили ще одного вірного сина, хороброго воїна, який своє життя присвятив Україні. Це яскравий приклад справжнього патріотизму, сповненого відданістю і жертовністю, рішучістю і безкомпромісністю.

Висловлюю щирі слова співчуття сім’ї, родині, друзям і бойовим побратимам.
Світла пам’ять про мужнього воїна назавжди залишиться у серці кожного з нас. Молімося за вічний спокій душі Героя у Царстві Небесному.
Вічна і світла пам’ять та низький земний уклін!
Щоб допомогти військовослужбовцям розібратися із процедурами, пов'язаними із лікуванням після отримання травми, поранення чи захворювання, працює сайт «Турбота».

👉Якщо ви потрапили до закладу охорони здоров'я, вам потрібно зосередитись насамперед на лікуванні. Однак виникає дуже багато запитань, зокрема щодо відновлення документів, отримання грошових виплат, проходження ВЛК та МСЕК тощо. Важливо подбати про ці ключові пункти:

1. Одужуйте. Сконцентруйтесь на рекомендаціях лікарів і сумлінно виконуйте їх.
2. Регулярно доповідайте безпосередньому командиру про перебіг лікування, ваше місцезнаходження, дату госпіталізації та дату можливої виписки.
3. Якщо вам потрібно буде проходити ВЛК, дізнайтесь про необхідні документи.
4. Контролюйте грошові виплати, які вам мають виплатити після поранення.

👉Відповіді на усі запитання та покрокову інструкцію ви можете знайти на сайті Міноборони «Турбота»: https://turbota.mil.gov.ua/

Тут є алгоритми дій пораненого, зразки рапортів та покрокові інструкції отримання виплат, протезування, проходження ВЛК, отримання статусу УБД тощо.

👉Куди телефонувати

➡️ Міністерство оборони України
▪️отримання направлення на лікування та ВЛК військовослужбовцями ЗСУ;
▪️необхідні документи для ВЛК;
▪️оскарження рішень ВЛК;
▪️виконання рішень ВЛК, соціальні гарантії військовослужбовців.
☎️ 0 800 500 442

➡️ Міністерство охорони здоров’я України
▪️Проходження військовослужбовцями огляду МСЕК;
▪️ВЛК у цивільних закладах охорони здоров’я;
▪️прийом скарг на обслуговування в цивільних закладах охорони здоров’я.
☎️ 0 800 60 20 19

➡️ Командування Медичних сил Збройних Сил України
▪️Лікування у військово-медичних закладах;
▪️медичне забезпечення військовослужбовців ЗСУ.
☎️ (044) 522 83 58

➡️ Сили територіальної oборони ЗСУ
▪️Інформаційна підтримка військовослужбовців Сил ТрО ЗСУ щодо направлення на лікування та проходження ВЛК.
☎️ 0 800 507 028

➡️ Міністерство у справах ветеранів України
▪️Підтримка ветеранів війни
☎️ (063) 227-14-27 — з питань встановлення статусів та соціального захисту;
☎️ (063) 035-54-68 — з питань психологічної допомоги, оздоровлення, освіти.

➡️ Національне інформаційне бюро з питань військовополонених, примусово депортованих та зниклих осіб
▪️Підтримка родин військовополонених, примусово депортованих та зниклих осіб.
☎️ (044) 287-81-65 (дзвінки з-за кордону)

➡️ Урядовий контактний центр
☎️ 1545 - загальна урядова гаряча лінія;
☎️ 1545 (на IVR кнопка 9) – гаряча лінія з питань ветеранів війни та членів їх сімей.

#Важливе
У бою за нашу державу загинув Віталій Фединяк
Українські захисники роблять неможливим просування російських окупантів. Ворогів ні на мить не покидають чорні наміри знищити нашу державу. Проте вона завжди буде завдяки нашим воїнам! Завдяки Героям, які віддають життя за святу землю.

Серед наших Героїв – 🇺🇦солдат Фединяк Віталій Михайлович, мешканець с. Княжолука Долинської громади, 1989 р. н.

У ЗСУ Віталій Фединяк служив старшим навідником відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки десантно-штурмового батальйону військової частини.

Загинув 10 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Брав безпосередню участь у заходах, необхідних для оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким мужнього воїна, його бойовим побратимам і друзям. Народ не забуває своїх Героїв.
Вічна йому пам’ять і слава🇺🇦
Дорогі побратими та посестри!
Командування Сил територіальної оборони ЗСУ проводить донабір кандидатів на посаду РЕКРУТЕРІВ.

🔶Ми шукаємо кандидатів:

🔹з числа військовослужбовців Сил ТрО ЗСУ;
🔹які вміють та люблять спілкуватись з людьми;
🔹готові навчатись та відкриті для нового досвіду;
🔹мають базові вміння працювати з електронними таблицями (Excel, Google);
🔹відповідальні та організовані.

Досвід роботи в HR або рекрутингових агенціях буде перевагою.

Місце служби: м. Київ. Місце служби/проживання на теперішній час значення не має.

🤝Якщо ти є солдатом, сержантом, офіцером Сил територіальної оборони і вважаєш, що твої знання, вміння чи досвід можуть допомогти у комплектуванні підрозділів Сил ТрО ЗСУ, то просимо надіслати своє резюме (із вказанням «РЕКРУТЕР» в темі листа) за цією адресою: to_info@post.mil.gov.ua

#Вакансії
Сергій Драбич…
Ще одна нестерпна і непоправна втрата для Калуського району. Ще одна трагічна історія життєвого подвигу наших захисників, бо йдуть від нас справжні Герої. Ще одна пекуча рана на серці матері України…

🇺🇦Солдат Драбич Сергій Володимирович, житель села Верхня Верхнянської територіальної громади, 1987 р. н.

У Збройних силах служив командиром 1 штурмового відділення штурмової роти військової частини.

Відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок у бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув під час виконання бойового завдання 10 жовтня 2023 року у Донецькій області. 13 жовтня йому мало виповнитися 36 років.

Ми втратили ще одного вірного сина, хороброго воїна, який своє життя присвятив Україні. Це яскравий приклад справжнього патріотизму, сповненого відданістю і жертовністю, рішучістю і безкомпромісністю.

Висловлюю щирі слова співчуття сім’ї, родині, друзям і бойовим побратимам.
Світла пам’ять про Сергія Драбича залишиться у серці кожного з нас. Молімося за вічний спокій душі Героя у Царстві Небесному.
Спокою твоїй душі, вічна пам’ять та низький земний уклін!
Дорогі побратими та посестри!

Командування Сил територіальної оборони ЗСУ шукає кандидатів на посаду РЕКРУТЕРІВ.

🔶Ми шукаємо кандидатів:

🔹з числа військовослужбовців Сил ТрО ЗСУ;
🔹які вміють та люблять спілкуватись з людьми;
🔹готові навчатись та відкриті для нового досвіду;
🔹мають базові вміння працювати з електронними таблицями (Excel, Google);
🔹відповідальні та організовані.

Досвід роботи в HR або рекрутингових агенціях буде перевагою.

Місце служби: м. Київ. Місце служби/проживання на теперішній час значення не має.

🤝Якщо ти є солдатом, сержантом, офіцером Сил територіальної оборони і вважаєш, що твої знання, вміння чи досвід можуть допомогти у комплектуванні підрозділів Сил ТрО ЗСУ, то просимо надіслати своє резюме (із вказанням «РЕКРУТЕР» в темі листа) за цією адресою: to_info@post.mil.gov.ua

#Вакансії
За рідний край поліг у бою Степан Яцях
Він любив свій рідний край, Україну, сім’ю, волю, наш народ, побратимів. У час загрози втрати незалежності України пішов у перших лавах боронити свою Батьківщину…

Сьогодні знову сумна звістка – стало відомо про загибель нашого захисника, який вважався зниклим безвісти.
🇺🇦Військовослужбовець Яцях Степан Йосифович, 1966 р. н., мешканець Болехова...

Хоробрий і відважний чоловік, котрий чесно і до кінця виконав свій обов’язок воїна і громадянина. Учасник АТО. Ще в 2014 році пішов боронити східні рубежі нашої Батьківщини від російських окупантів. Після повномасштабного вторгнення рашистів знову став на захист рідної землі.

У ЗСУ служив старшим стрільцем-оператором 3 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону військової частини.

Під час виконання військових обов’язків був поранений, проходив лікування та реабілітацію в госпіталі, відтак знову повернувся на передову.

Загинув на Донеччині, під час мінометного обстрілу, 28 серпня 2023 року. З того часу боєць вважався зниклим безвісти.

Плаче родина, плаче Україна за своїми полеглими дітьми, вірними синами й дочками.
Блаженна путь воїна веде в Царство Небесне, бо він поклав життя своє за вільну й незалежну Україну, за справедливий мир, за радість і щастя у кожній нашій родині!

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким нашого воїна, його бойовим побратимам і друзям. Народ не забуває своїх Героїв.
Вічна йому пам’ять.
Вічна і світла пам’ять Ярославу Романишину🇺🇦

Ще вчора, у День Покрови Пресвятої Богородиці, ми всією великою християнською родиною молилися за мир в Україні, за те, щоб більше не гинули наші воїни, наші Герої. А сьогодні стало відомо про ще одну трагічну загибель нашого захисника, доброго батька, люблячого чоловіка.

Людини, яка не лише мріяла про справедливий мир, а й робила все для того, щоб цей довгожданий мир нарешті в Україні настав, щоб жодна сім’я більше не здригалася від сумної новини…

🇺🇦Романишин Ярослав Степанович, 1964 р. н., військовослужбовець з Калуша, з яким пов’язав своє життя. Тут працював, тут займався підприємницькою діяльністю. Та коли розпочалася повномасштабна війна, не зміг бути вдома. Тож став на захист рідної України.

У Збройних силах сержант Ярослав Романишин служив начальником складу складів роти забезпечення продовольством, речовим та військово-технічним майном батальйону матеріального забезпечення військової частини. 1 жовтня 2023 року загинув внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у Вінницькій області.

Ярослав Романишин поспішав жити, хотів багато чого встигнути зробити. Надзвичайно любив життя і свою родину, але Україну любив понад усе.

У цей важкий час висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Ярослава, дружині Героя Олені Генадіївні, його любій дочці Анастасії, батькам дружини, братам, бойовим побратимам, друзям. Разом з Вами низько схиляю голову у глибокій скорботі.

Нехай Всемилостивий Господь прийме світлу та щиру душу і оселить там, де всі святі і праведні спочивають. Царство Небесне!
Вічна і світла пам’ять Героєві!🇺🇦