Джерело
ЯНМУНД‼️🍆✌️ | Burn white gummy bear. Офіційний смак - білий желейний ведмедикПахне с...
69 Охват/переглядів
2026-06-17 12:01
Повідомлення №36773
Burn white gummy bear. Офіційний смак - білий желейний ведмедикПахне солодко і доволі хімозно. Загалом доволі схоже на желейного ведмедика, тому норм. Желейні ведмедики бувають різні, тому ніби і автентично, а ніби й ні. Загалом виходить доволі приємний солодкий запахСмак прикольний і цілком відповідає запаху, це дійсно ніби я їм тих ведмедиків, автентичність нереальна, рівень вайбу як ніби це нонстоп лімітка до двадцятиріччя чи батарейка юнікорн, де теж добре відтворили мета-смаки. Звісно смак тут інший і більше нагадує Burn guava, ніж ті смаки, але й гуава не мета-смак на відміну від желейного ведмедя чи цукрової вати. Сам власне смак є доволі солодким, доволі кислим (хоч і не надто сильно) та таким ніби «низьким». Гази не ріжуть, хоч і присутні. Баланс кислості-солодкості на місці, хоч і трохи ближче до солодкого. Легка кислинка приходить ніби під кінець ковткаДизайн нормальний, вміру деталізований, не перевантажений. Також варто відмітити, що це вже великий бренд енергосів, але він не крінжить з кольоровим кодуванням як то робить монстр чи хелл. Кольлорове кодування у бьорнів нормальне, зазвичай відразу зрозуміло де звичайний червоний, де зелений, синій чи жовтий. Будь хто може не плутатись у назвах і просто взяти те, що порадили. Звісно якщо мова не йде про старий смак манго, який був помаранчевим, а став синім. Звісно не настільки синім як Burn fruit punch, але вже є деяка колізіяКлючик та верхівка дефолтніКолір напою - прозорий трохи ніби зеленуватий Об'єм 0,25лКофеїну 32мг/100мл178кДж або ж 42ккал /100млВуглеводів 16г, серед них цукрів 15г /100млПідсолоджувач: цукор, інозітолВірогідно імпорт, адресу потужностей виробництва не вказано. Відомо лише про оператора ринку - "кока-кола беверіджиз україна". Лицьова частина уніфікована, англійською. А інформаційна частина оформлена під ринок україни та молдови, з відповідними мовамиДоступність 3.5-4 з 5 можливихБляшанка від canpackПо висновку - жорстка відповідь на батарейку юнікорн. Теж мета-смак, теж без яскравого кольору і теж достатньо солодкий і специфічний смак. Смак мені сподобався, як загалом, так і за автентичність. Але попри те, що особисто мені смак сподобався, я, спираючись на відгуки про юнікорн, точно радити його усім не буду. Хоча обидва смаки ріл прикольніПов'язані огляди: Burn red, Burn green apple-kiwi, Burn mango, Burn guava, Burn orange fire, Burn fruit punch, Burn dark energy#огляди