Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🌇#крокусТґ
Додано 06 січ 2025

Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🌇#крокусТґ

@kallection
Кількість підписників: 334
Фото: 24,800
Відео: 7,120
Посилання: 1,340
Опис:
Ваші енергоси вже оглянуті Теги, котрі я забуваю вести: #оріг #огляди #огляди_від_підписників #віконечко #диско #металове #енергохарчування #mgs #cumtent #платина https://matrix.to/#/#kallection:matrix.org

👥 Кількість підписників

334
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +10

👁️ Середній перегляд на повідомлення

62
Середній/День:: 80
Середній/Тиждень:: 52
ERR: 18.56%

📊 Кількість повідомлень на день

5.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 14
Середнє за день: 5.6

Історія змін лого

Історія змін назви

ЯНМУНД‼️🍆✌️ 2026-04-02
Магістральний локомотив🛤️ 2026-04-01
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🦩🌺#крокусТґ 2026-03-02
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🎄❄️#крокусТґ 2025-12-30
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🌇#крокусТґ 2025-11-15
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🍄‍🟫#лимонТґ #крокусТґ 2025-10-19
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🌿💦 #менісктґ 2025-06-27
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🐝🌿 2025-04-22
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪨🔮 2025-03-13
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🌫🎄 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 69 26-06-17 12:01
Burn white gummy bear. Офіційний смак - білий желейний ведмедикПахне солодко і доволі хімозно. Загалом доволі схоже на желейного ведмедика, тому норм. Желейні ведмедики бувають різні, тому ніби і автентично, а ніби й ні. Загалом виходить доволі приємний солодкий запахСмак прикольний і цілком відповідає запаху, це дійсно ніби я їм тих ведмедиків, автентичність нереальна, рівень вайбу як ніби це нонстоп лімітка до двадцятиріччя чи батарейка юнікорн, де теж добре відтворили мета-смаки. Звісно смак тут інший і більше нагадує Burn guava, ніж ті смаки, але й гуава не мета-смак на відміну від желейного ведмедя чи цукрової вати. Сам власне смак є доволі солодким, доволі кислим (хоч і не надто сильно) та таким ніби «низьким». Гази не ріжуть, хоч і присутні. Баланс кислості-солодкості на місці, хоч і трохи ближче до солодкого. Легка кислинка приходить ніби під кінець ковткаДизайн нормальний, вміру деталізований, не перевантажений. Також варто відмітити, що це вже великий бренд енергосів, але він не крінжить з кольоровим кодуванням як то робить монстр чи хелл. Кольлорове кодування у бьорнів нормальне, зазвичай відразу зрозуміло де звичайний червоний, де зелений, синій чи жовтий. Будь хто може не плутатись у назвах і просто взяти те, що порадили. Звісно якщо мова не йде про старий смак манго, який був помаранчевим, а став синім. Звісно не настільки синім як Burn fruit punch, але вже є деяка колізіяКлючик та верхівка дефолтніКолір напою - прозорий трохи ніби зеленуватий Об'єм 0,25лКофеїну 32мг/100мл178кДж або ж 42ккал /100млВуглеводів 16г, серед них цукрів 15г /100млПідсолоджувач: цукор, інозітолВірогідно імпорт, адресу потужностей виробництва не вказано. Відомо лише про оператора ринку - "кока-кола беверіджиз україна". Лицьова частина уніфікована, англійською. А інформаційна частина оформлена під ринок україни та молдови, з відповідними мовамиДоступність 3.5-4 з 5 можливихБляшанка від canpackПо висновку - жорстка відповідь на батарейку юнікорн. Теж мета-смак, теж без яскравого кольору і теж достатньо солодкий і специфічний смак. Смак мені сподобався, як загалом, так і за автентичність. Але попри те, що особисто мені смак сподобався, я, спираючись на відгуки про юнікорн, точно радити його усім не буду. Хоча обидва смаки ріл прикольніПов'язані огляди: Burn red, Burn green apple-kiwi, Burn mango, Burn guava, Burn orange fire, Burn fruit punch, Burn dark energy#огляди
👁 74 26-06-15 15:57
"NS RED" закос на помаранчевий "NON-STOP", від російського бренду "World's best drinks"Офіційний смак: не вказаноСмак по факту: схоже на яблучно-полуничний сік,але розбавлений якимось спрайтом. Сильно газований,але при відкритті газ майже увесь вийшов і навіть бульбашок не лишилося. Пахне теж як сік. Не приторно-солодкий,як раз в міру. Можливо,цукру навіть трохи малувато, але то для мене. Післясмак теж приємний фруктовий, таурин трохи відчувається.Ключик та верхівка: абсолютно звичайні,дефолтні.Колір самого напою: прозорий,ледь помітно рожевий.Об'єм: 450 млЕнергетична цінність: 84 кДж/20 кКал на 100млВуглеводи - 4,8гВ 450 мл 1170 мг таурину і 148,5 мг кофеїнуВітаміни: С, ніацин, пантотенова кислота, В6, фолієва кислота.Підсолоджувачі: цукор, ацесульфам калія, сукралозаРідкість: 3/5, іноді зустрічається в магазинах,не надто популярний товар.Висновки: цікавий айтем для огляду,але не більше. Не надто особливий смак,але дешева фігня,то іноді можна погратися#огляди_від_підписників (від Рисі)
👁 41 26-06-13 19:25
Jaffa ice coffee coconut latte. Офіційний смак - лате кокосовеНа запах це якась кава-какава з кокосом. Солодко і приємно, мені подобається По смаку якось дивно. Типу кокосове лате, але зовсім не солодке. З таким запахом я точно не цього очікував. Зовсім не розумію куди ділися ті 9г цукру на 100мл. Таке відчуття що Vega Milk banana смачніше за цей. До того ж смаку кави немаДизайн в принципі добрий як для тетрапака. Друк на банках зазвичай виглядає краще. Але це мабуть той випадок, коли це вже більше дойоб і головне просто, щоб загалом норм виглядало та норм смакувалоКольорове кодування в лінійці наявне, але воно все у межах тонів коричневого, від більше жовтого, до більш темного. І зараз у мене найжовтіший варіантВерхівка тут незвична - є великий заліплений отвір. Наліпку можна пробити трубочкою і пити як ото сік у дитинстві, а можна зняти і пити як ніби це банка металева. Останній варіант для справжніх чоловіківКолір напою - какао з молоком Об'єм 0,25лКофеїну - не вказано, можливо самий мінімумАлкоголю нема218кДж або ж 52ккал /100млВуглеводів 9,1г, серед них цукрів 9,1г /100млПідсолоджувач: напій кокосово-рисовийНе імпорт, виготовлено на одещині АТ "Одеський консервний завод дитячого харчування". Ну і назва лол. Лицьова частина повністю англійською, а інформаційні панелі повністю українськоюДоступність десь 3,5-4 бали з 5 можливихЗапаковано у тетрапакПо висновку - найгірший з трьох jaffa ice coffee. Запах непоганий, але смак підвів. Не смачно, радити не можу. Краще брати або інші кофіки jaffa чи vega milk щоб без кофеїну, або кофіки від хелла чи воліПов'язані огляди: Jaffa ice coffee cappuccino, Jaffa ice coffee moccaccino, Jacobs ice presso latte, Hell ice coffee latte, Hell ice coffee strawberry latte, Vega Milk banana, Vega Milk coconut#огляди
👁 42 26-06-06 17:11
Komodo classic. Офіційний смак - класичний Класичний, але доволі слабкий. Ситуація приблизно як з Redbull classic (🇺🇦). Типу запах ніби класичний, ніби трохи нагадує той самий тутт-фрутті як у хелла, аое впевненості в тому замало, бо слабко відчувається запахСмак точно класичний, а не Redbull classic (🇺🇦) чи перекручене. Класика як воно є, із доволі рівним балансом солодкості та кислого та нормальною насиченістю. Нагадаю що у монстра та бьорна підвищена солодкість, а у нонстопа та бьорна підвищена насиченість. Згадав чисто для розуміння де відносно цих легендарок знаходиться смак камодаДизайн приємний і стриманий, але при тому достатньо виразний і пропрацьований. Нагадує польський iron класичний, теж біло-червоний такий. Огляду на нього нема, є лише фотка + відгук. Застосували схему дизайну, коли 2/3 це власне дизайн і лише 1/3 це інформаційна частина. люблю таке, коли це доречно. І саме тут це дійсно виглядає доречно. перша третина це великий нахилений надпис, друга третина - типу основна лицьова частина з лого. І на фоні силуети цієї ящірки у вигляді тонких ліній. Все намальовано і на друковано чітко і гарно, повний кайф. можливо не вистачає родзинки якоїсь, але загалом і так дуже нормКольорове кодування в лінійці наявне. Окрім одиничних бастардів все загалом добре впорядковане. Типова ситуація: Два основних кольори - одного багато, а другий лише для акценту. Саме тут основний - білий, а акцентний - червоний. І так загалом побудовано багато комбінацій: жовто-зелений, червоно-зелений, блакитно-білий, фіолетово-білий, зелено-білий і тдКлючик та верхівка дефолтні, трохи нагадують ключик у хеллів, але це точно не їхнє виробництвоКолір самого напою - доволі класичний карамельний Об'єм 0,25лКофеїну 32мг/100мл184кДж або ж 43ккал /100млВуглеводів 10г, серед них цукрів 10г /100млПідсолоджувач: цукорВиготовлено скоріше за все для ринку польщі. Лицьова частина уніфікована - усе англійською. А інформаційна частина на двох мовах - польською та англійськоюДоступність 3 з 5 можливихБляшанка від bagpackПо висновку - добрий але не видатний смак. Якщо легше взяти бьорн червоний чи нонстоп синій, то краще зробити такImagine this at 3am score - 4/5Пост вийшов завдяки спонсору оглядів, підписуйтесь на РитуПов'язані огляди: Komodo cactus, Komodo banana, Komodo frozen mojito, Komodo wild strawberry, Komodo juicy watermelon, Komodo cannabis limited#огляди
👁 33 26-05-30 19:41
Power taurine energy mangue (🇫🇷). Офіційний смак - mangue, тобто мангоПо запаху - манго, а саме стиглий «ригачний» манго. Щось типу як у Frugo mango чи Rockstar mango. Інші, більш «традиційні» запахи мені подобаються більше, хоча не виключаю, що цей запах більш автентичний Смак в принципі з тієї ж категорії. Насичений стиглий «ригачний» манго, тільки окрім того, тут ще багато недоречної солодкості. Воно реально прям надто солодке, десь на 15г/100мл цукру по відчуттям, але тут за рахунок цукрозамінника. У Monster juiced mango loco з цим набагато краще, хоча він не сильно менш солодкий. Гази є, доволі відчутні. Вони навіть ніби впливають на смак, додають гіркотиДизайн доволі страшненький, але загалом відповідає енергосному духу. Так би пиво чи солодка газована вода не виглядали б. І як я розумію, це застарілий дизайн і вони зробили вже новіший, менш страшний, більш сучасний та стрімкийКольорове кодування в лінійці наявне, причому доволі чітке і ясне. Всі банки мають спільний дизайн, але власні кольори Ключик та верхівка дефолтніКолір самого напою - яскраво-жовтий, майже не мутний Об'єм 0,5лКофеїну 21мг/100мл100кДж або ж 24ккал /100млВуглеводів 5.4г, серед них цукрів 5.4г /100млПідсолоджувач: цукор, сукралоза, інозитолВиготовлено для ринку франції. Лицьова частина оформлена французькою, але носії англійської не зрозуміють лише назву смак - все інше спокійно читається. А інформаційна частина повністю французькоюДоступність 2 бали з 5 можливихБляшанка від crown cansПо висновку - відчуття, ніби взяли купу цікавих елементів і поєднали, хоча вони не дуже сумісні. І на виході виходить напій, який наче норм у деталях, але слабкий і незрозумілий загалом. Якщо ви в Україні, то вже краще буде взяти монстра зі смаком манго. Його знайти легше і смакує він краще імхо. Щодо цього смаку - не отрута, але у power taurine є і кращі смаки, як просто добрі по типу зеленого, так і крутезні по типу червоного. Пост вийшов завдяки спонсору оглядів, підписуйтесь на ДмитраПов'язані огляди: Power taurine energy regular (🇫🇷), Power taurine energy red (🇫🇷), Power taurine energy pomme (🇫🇷)#огляди
👁 68 26-05-22 14:42
Jaffa ice coffee cappuccino. Офіційний смак - капучіноЗапах відчутний, приємний. Кавовий, але не гіркий, скоріше навіть карамельний якийсь. Така собі «обсмажена кавова карамель»По смаку тут у нас неочікувано приємна кава. Є смак молока, є смак кави, ще є ніби карамельний вайб. Нагадує кавові цукерки, думаю багато хто такі їв колись Дизайн в принципі добрий як для тетрапака. Друк на банках зазвичай виглядає краще. Але це мабуть той випадок, коли це вже більше дойоб і головне просто, щоб загалом норм виглядало та норм смакувалоКольорове кодування в лінійці наявне, але воно все у межах тонів коричневого, від більше жовтого, до більш темного. І зараз у мене середній варіантВерхівка тут незвична - є великий заліплений отвір. Наліпку можна пробити трубочкою і пити як ото сік у дитинстві, а можна зняти і пити як ніби це банка металева. Останній варіант для справжніх чоловіківКолір самого напою - типова кава з молоком Об'єм 0,25лКофеїну - не вказано, можливо самий мінімумАлкоголю нема268кДж або ж 64ккал /100млВуглеводів 9,1г, серед них цукрів 9,1г /100млПідсолоджувач: цукорНе імпорт, виготовлено на одещині АТ "Одеський консервний завод дитячого харчування". Ну і назва лол. Лицьова частина повністю англійською, а інформаційні панелі повністю українськоюДоступність десь 3,5-4 бали з 5 можливихЗапаковано у тетрапакПо висновку - смачний кавовий, але не енергосний напій. По сумісництву один з кращих кавових напоїв, що був на тестах. Смакує добре, чисто по смаку можна радити. Щодо незначної кількості кофеїну - юзери енергосів не зацінять. Також не зацінять ті, хто вважає, що фуллпрайс 67 це багатоImagine this at 3 am score - 0/5Пов'язані огляди: Jaffa ice coffee moccaccino, Jaffa ice coffee coconut latte, Jacobs ice presso latte, Hell ice coffee latte, Hell ice coffee strawberry latte, Vega Milk banana, Vega Milk coconut#огляди
👁 58 26-05-17 08:10
Mojo mint-lime. Офіційний смак - м'ята та лаймНа запах як і очікувалося - мʼята лайм, жодних відкриттів, окрім того, що запах слабший за очікуваний По смаку дійсно солодкий mint-lime, хоча навіть першу ноту грає саме лайм. Достатньо солодко, але на диво майже не кисле і не освіжаюче. Дивна річ, мʼята не дає «мʼятний холодок», а лайм не дає достатньої кислинки. Якось я не знаю, все це не серйозно. Максимально дитячий смакДизайн загалом наче і норм, але відчувається застарілим. Нагадує старий дизайн шейка, коли вони теж були в смужку. Мабуть той самий дизайнер і робив. Тільки шейки оновили, а моджо повернули як було колись. Також не обійшлося без дебільних надписів українською на лицьовій стороніКольорове кодування в лінійці наявне. Напочатку було лише два варіанти, але потім додали ще новий - жовтийКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - на диво білий, майже лаймовий фрешОб'єм 0,33л, існують також два більших варіанти у пластикуКофеїну немаАлкоголю нема189кДж або ж 45ккал /100млВуглеводів 11,0г, серед них цукрів 10,5г /100млПідсолоджувач: цукор, сік яблука, сік лаймаНе імпорт, виготовлено новими продуктами на черкащині, у жашкові. Лицьова частина 50/50 українською і англійською, а інформаційна українською і румунськоюДоступність норм, десь 4-4,5 балів з 5 можливихБляшанка від canpackПо висновку - якийсь надто солодкий і не надто освіжаючий, ніби дитячий напій. Not great, not terrible. Просто норм напій, але не моє це. Для тих, кому треба таке ж типу мохіто, але цікавіше, то існує Hell Spritz LimeПов'язані огляди: Mojo pineapple twist, Mojo chinotto#огляди
👁 51 26-05-16 06:50
Monster juiced pipeline punch (🇫🇷). Офіційний смак - апельсин, маракуя, гуаваНа запах мʼякий, приємний, але виразний. Ніби персик, але фактично не він. Зважаючи на офіційний смак, я би його скоріше назвав персик-гуаваСмак приємний і цікавий. Мʼякий і теж оманливо персиковий, жодного цитрусу. Доречі відчувається наявність підсолоджувачів, скоріше за все так смакує сукралоза, але вони відчуваюся прям наприкінці ковтка. Баланс кислості-солодкості дотримано ідеально, кислинки достатньо, але не надто багато. Гази мʼякі приємні, ніби це щось з лінійки nitro. Загалом смачніше за також гуавовий burn guava, який надто солодкий і не збалансований. Також смачніше за Nonstop juice series splash, я би навіть сказав, що це той самий смак, але варіант здорової людини.Дизайн добрий, мені подобається. Суцільний колір, легкі візерунки, тактильна поверхня. Це взагалі ніби монстр ультра, який несподівано перейшов у лінійку juiced. Єдині два моменти, що поєднують цю банку з лінійкою juiced - це відповідний шрифт у «punch» та дизайн лого. Нагадаю, що у ультра монстрів лого сріблясте, не фарбоване, а у juiced якраз таки фарбованеКольорове кодування в лінійці наявне, але місцями всрате. Детальніше тутКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - неочікувано помаранчевий. Я думав буде рожевий Об'єм 0,5лКофеїну 32мг/100мл153кДж або ж 36ккал /100млВуглеводів 9г, серед них цукрів 8,5г /100млПідсолоджувач: цукор, глюкозний сироп, мальтодекстрин, сукралоза, інозитол, соки: апельсину, яблука, гуави, ананасу, макаруіБанку зроблено під французький ринок. Лицьова частина уніфікована, англійською. Зворотня частина повністю французькою Доступність 2-2,5 бали з 5 можливих. Французьку банку знайти в Україні буде складно, а от польську вже більш можливо Бляшанка від AGПо висновку - добрий смачний гарний монстр. Неповторний оригінал, яким надихалися при створенні Nonstop juice series splash. Але воно на те й неповторне, оскільки його підробка і на половину не така добра. За загальним вайбом нагадує Monster juiced rio punch (🇺🇦). Смачно, радити можу, навіть наполегливо. Хіба що тільки не за дикий оверпрайсПост вийшов завдяки спонсору оглядів, підписуйтесь на ДмитраПов'язані огляди: Monster juiced monarch, Monster juiced khaotic, Monster juiced bad apple, Monster juiced mango loco, Monster juiced pacific punch, Monster rehab tea + lemonade (🇭🇺), Monster the doctor#огляди
👁 52 26-04-21 15:09
Battery super charge. Офіційний смак не зазначеноПо запаху це чисто варіація класичного запаху. Така собівартість варіація на класику. Нагадує Pitbull silver чи щось типу того. Запах мені сподобався, достатньо добрийА по смаку знову прикол. Знову смак не відповідає очікуванням від запаху. Смак тут якийсь реально ніби «енерго-дюшес». Реально таке відчуття що ніби взяли енергосну основу, докинули кофеїну і це все додали у дефолтний дюшес чи сітро. Це ніби рофл якийсь. І варто зауважити, те шо це ніби рофл, не каже, що це погано. Воно не погане, смакує +- норм, не отрута точно. Просто дуже дивний і неочікуваний смак. Я усяке міг очікувати, окрім цього. І доречі факт: попри те, що ідея супер очевидна і реально на поверхні, це на моїй памʼяті перший виробник, хто наважився на такеДизайн в принципі дефолтний батареєчний, окрім хіба що яскравої червоної шийки банки. Цього разу кольори підібрали непогано, мені подобається. Це вже втретє гарний вибір кольорів (раз, два). Хіба що за традицією забагато тексту. А до того ж ще і назва смаку тепер з двох слівКольорове кодування в лінійці батарейок наче і присутнє, всі банки формально різні, але через цей градієнт іноді складно точно назвати смак по кольору. В останні банках вони потроху це виправляють, але я не припиню лаяти їх за ті дві банки де збігається верхній колір: вони чомусь зробили жовто-червону та жовто-фіолетову банкуКлючик та верхівка тоновані, славна традиція у карлсбергаКолір самого напою - класичний карамельнийОб'єм 0,48л, новий об'єм у карлсберга починаючи з Battery electricКофеїну 40мг/100мл, тобто 125% від дефолтних 32мг204кДж або ж 49ккал /100млВуглеводів 12,2г, серед них цукрів 12,2г /100млПідсолоджувач: сироп глюкозно-фруктозний або цукор, мальтодекстринНе імпорт, виробництво карлсберг у Запоріжжі. Загалом пляшка оформлена українською, серед додаткових мов є одна, під ринок молдови. Ще зазначу, що батарейка насправді має не українське коріння, це просто ще один ринок для продуктів від карлсбергДоступність поки 3/5, але за кілька місяців думаю буде 4/5Бляшанка від canpackПо висновку - кофеїновий овердрайв з відсилкою на смак ситра з дитинства. Ностальгуючим та кофеїновим привіт, іншим співчуваю. Щодо підвищеної концентрації - схоже правда, бо заснути навіть до пʼятої ранку було складноImagine this at 3AM score - не надто добрий. Є кандидати точно краще Пов'язані огляди: Battery black, Battery frsh, Battery exotic, Battery mix, Battery unicorn, Battery cola, Battery electric, Battery juiced sour apple, Battery juiced sour apple, Battery juiced exotic fruits#огляди
👁 44 26-04-12 17:52
Shake zero sparkling rose strawberryОфіційний смак - ігриста полуницяЗапах мʼякий полуничний, прикольний і приємний. Нагадує варення чи компот. Хімозмозності не відчуваю. Запах прям флексСмак теж добрий, хоч запах і краще. Солодкий, мʼякий, полуничний, грайливий і чілловий. Дійсно влучно дали назву. Окрім того тут є приємний кислуватий післясмак, прям бімбаДизайн трохи нє. Графіка класна, але тексту забагато. Можна було б і акуратніше. Кольорове кодування складе - наче зроз, що інший смак, але точно сказати колір складноКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - приємно рожевийОбʼєм 0,33л, існує також 0,5 та 1лКофеїну немаАлкоголю нема177кДж або ж 42ккал /100млВуглеводів 10,2г, з них цукрів 10,1г /100млПідсолоджувач: цукор, сік мультифруктовий концентрований, концентрований сік чорної морквиНе імпорт, виробництво там же, де і нонстоп та рево, на черкащині. Лицьова сторона та задня однакові, обидві англійською. Бічні - з інформацією, одна українською, друга румунськоюДоступність максимальна, 4,5-5 балів з 5Бляшанка від canpackПо висновку - гарний приємний напій. Оця лінійка схоже чи не найсмачніше з того, що є у шейка. Смачно, але спойлер, hugo більше сподобався. Хоча і цей дуже добрий, просто хуго більш виразний та незвичний. Чисто теоритично Dark dog pink fizz (🇫🇷) мав би мати схожий смак, але там він зовсім інакший, полуниця там дивна дуже, а тут гарна і смачнаПов'язані огляди: Shake zero hugo, Shake zero orange crush, Shake zero indian tonic, Shake zero bitter lemon, Shake zero pomegranate punch#огляди