Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЯНМУНД‼️🍆✌️
Додано 06 січ 2025

ЯНМУНД‼️🍆✌️

@kallection
Кількість підписників: 334
Фото: 24,800
Відео: 7,120
Посилання: 1,340
Опис:
Ваші енергоси вже оглянуті Теги, котрі я забуваю вести: #оріг #огляди #огляди_від_підписників #віконечко #диско #металове #енергохарчування #mgs #cumtent #платина https://matrix.to/#/#kallection:matrix.org
Джерело

ЯНМУНД‼️🍆✌️ | Яготинський айран з кропом. Офіційний смак - з кропомПахне кисломолочн...

Логотип телеграм спільноти - ЯНМУНД‼️🍆✌️ ЯНМУНД‼️🍆✌️ @kallection
136 Охват/переглядів 2026-04-01 22:08 Повідомлення №35438
Яготинський айран з кропом. Офіційний смак - з кропомПахне кисломолочною продукцією з кропом. Нагадує одночасно і і просто сир(творог), і той самий творог, але коли він вже офіційно сир (мільйон сортів бринзи). Чисто такий собі внутряк від хачапуріПо смаку в принципі так само. Кисломолочка з кропом. Ніби рідкий творог, хз. Доволі густе і не таке мʼяке як наприклад йогурти. Загалом доволі однорідне, без згустків чи часточок, окрім кропу звісно. І на мій смак не вистачає солоності. Я б хотів більше солоного смакуІ додавання солі вручну дійсно трохи покращило смак імхоДизайн добрий, мені подобається. Вітко видно хто виробник, що це за продукт і чим саме ця версія особлива. Все виглядає добре і гармонійно (окрім бейджу «зроблено в Україні»). Ще прикольно що колір обрано скоріше оливи, ніж власне дефолтний зеленийКольорове кодування в лінійці наявне, як мінімум є класичний типу блакитний і цей оливковий з кропом, а також яскраво-зелений з базиліком. Дизайн у них доволі гнучний, тому можна спокійно ще кілька варіацій зробили. Наприклад фіолетовий з фіолетовою цибулею, або якийсь наприклад жовтий ще з чимосьПляшка та кришка здебільшого дефолтні. Лише кришка розміром більшим за дефолтну кришку з води/напоївКолір самого напою - білий з вкрапленнями зеленіВага 450гКофеїну немаАлкоголю нема164кДж або ж 39ккал /100гВуглеводів 3,4г, серед них цукрів 3,1г /100гЖирів 1,8г, з них насичених 1,24г /100гПідсолоджувач: глюкозно-фруктозний сиропНаче як не імпорт. Місце потужностей виробництва не вказано, але оператор ринку в яготині київської області. Весь текст українськоюДоступність 4 бали з 5 можливихПляшка хз від кого, я лише в банках шарю По висновку - кисломолочка, що ще тут сказати. Точно не ригачка, але і не усім буде по смаку. Я оце спробував вперше і більше не хочеться. Рекомендувати можу разок на затест, може і сподобається Пов'язаних оглядів нема але є теж незвичні: Vega Milk banana, Vega Milk banana#огляди