Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЯНМУНД‼️🍆✌️
Додано 06 січ 2025

ЯНМУНД‼️🍆✌️

@kallection
Кількість підписників: 334
Фото: 24,800
Відео: 7,120
Посилання: 1,340
Опис:
Ваші енергоси вже оглянуті Теги, котрі я забуваю вести: #оріг #огляди #огляди_від_підписників #віконечко #диско #металове #енергохарчування #mgs #cumtent #платина https://matrix.to/#/#kallection:matrix.org
Джерело

ЯНМУНД‼️🍆✌️ | ДВІЖ. Офіційний смак - комбуча яблучнаПо запаху відразу прикольний ене...

Логотип телеграм спільноти - Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🦩🌺#крокусТґ ЯНМУНД‼️🍆✌️ @kallection
74 Охват/переглядів 2026-03-02 01:06 Повідомлення №34890
ДВІЖ. Офіційний смак - комбуча яблучнаПо запаху відразу прикольний енергосний вайб. Але не без додаткового дивного запаху. Мабуть це запах саме комбучіПо запаху солодке, кислувате, мʼяке і приємне. Взагалі смак цікавий і не типовий. На диво солодкий, хоча у складі цукрів не багато. По вайбу можна порівняти з чаєм від монстра, тільки тут гази є. Але загалом вони обидва не стандартні, чіллові і цікаві, такий собі рехаб він класичних енергосів з їх типовими ультранасиченими смаками. Щодо заявленого яблучного смаку - хз, не чідчувГази іноді мʼякі та приємні, а іноді злі і гострі Дизайн двіжовий, яскравий, конкретний, цікавий і функціональний. Навіть трохи нагадує той "брудний стиль" зі старої реклами рево, яку всі колись бачили. Лінійку з такого зробити складно, але як одиничний екземпляр - цілком гуд. Наліпка має матову поверхню всюди, окрім пари місцьКольорове кодування в лінійці відсутнє, бо сама лінійка відсутня, це єдиний екземплярКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - жовтенькийОб'єм 0,33лКофеїну 33мг/100мл90,7кДж або ж 21,7ккал /100млВуглеводів 5.6г, серед них цукрів 5.6г /100млПідсолоджувач: цукор, сироп яблучний, екстракт гуараниЯвно не імпорт. Виготовлено ТОВ "Іт Ізі" з Києва. Можуть бути більш відомі як виробник комбучі Spraga у білому прикольному дизайні (оглядів нема і поки не буде). Вся пляшка оформлена украхнськоюДоступність десь 3,5 бали з 5 можливихБляшанка хз від кого. Коли є наліпка, то хуй дізнаєшсяПо висновку - цікаве і не звичне чіллове кофеїнове пойло за оверпрайс. Смак дійсно унікальний і прикольний. Принаймні як для енергосів, як щодо комбучі - хз. Доволі лверпрайс, коштує десь 65-75 в середньому, я брав за 67. В цілому я би радив хоча б раз на затест, бо це прикольно. А якби не оверпрайс, то взагалі кайфПов'язані огляди: Nonstop military#огляди