Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЯНМУНД‼️🍆✌️
Додано 06 січ 2025

ЯНМУНД‼️🍆✌️

@kallection
Кількість підписників: 334
Фото: 24,800
Відео: 7,120
Посилання: 1,340
Опис:
Ваші енергоси вже оглянуті Теги, котрі я забуваю вести: #оріг #огляди #огляди_від_підписників #віконечко #диско #металове #енергохарчування #mgs #cumtent #платина https://matrix.to/#/#kallection:matrix.org
Джерело

ЯНМУНД‼️🍆✌️ | Моршинська воля зелена. Офіційно смак - ківі-полуницяЗапах відчутний. ...

Логотип телеграм спільноти - Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🌇#крокусТґ ЯНМУНД‼️🍆✌️ @kallection
68 Охват/переглядів 2025-12-28 00:37 Повідомлення №33827
Моршинська воля зелена. Офіційно смак - ківі-полуницяЗапах відчутний. Відкрив банку і відразу помітивПо смаку солодко, кисло, бадьоро, приємно, свіжо, дзвінко. На відміну від бьорна зеленого, який має хоч і не прям такий самий, але схожий смак, і який мені не сподобався, тут справи краще. Мені подобається як смакує, хоч і автентичність смаку під питанням. По автентичності не можу сказати що добре відчуваю заявлену полуницю. Загалом здається що тут смак або хімозного ківі, або желейних конфет зі смаком ківі(теж хімозного). Не автентично, але смачно. Хоч і не є якимось відкриттям для менеДизайн гарний, баланс між графікою, текстом та стилем досягнутоАкцентна смужка гарно слугує для кольорового кодуванняВерхівка не тонована, але ключик пофарбований у чорний. Деталь маленька, але приємна. Колір самого напою - хімозний зелений, такий собі тархунОбʼєм 0,33лКофеїну 32мг /100мл221кДж або ж 52ккал /100млВуглеводів 12,6г, з них цукрів 12,3г /100млПідсолоджувач: сироп глюкозно-фруктознийНе імпорт, виробляється у Моршині львівської областіДоступність звичайнаБляшанка від canpackПо висновку - створено для розширення лінійки смаків волі, на доповнення до раніше створеної волі червоної. Не дивно, що обрали такий, не те щоб супер попсовий, але доволі класичний смакЗагалом виходить щось на рівні Nonstop jungle, який фактично є його ідейним братом. І обидва в принципі добре смакують, і не є ультимейт імбою. Особисто я не дуже фанат такого смаку, але якщо б і брав, то скоріше нонстопПов'язані огляди: Воля синя, Воля жовта, Воля рожева, Воля червона, Burn green apple-kivi, Nonstop jungle#огляди