Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЯНМУНД‼️🍆✌️
Додано 06 січ 2025

ЯНМУНД‼️🍆✌️

@kallection
Кількість підписників: 334
Фото: 24,800
Відео: 7,120
Посилання: 1,340
Опис:
Ваші енергоси вже оглянуті Теги, котрі я забуваю вести: #оріг #огляди #огляди_від_підписників #віконечко #диско #металове #енергохарчування #mgs #cumtent #платина https://matrix.to/#/#kallection:matrix.org
Джерело

ЯНМУНД‼️🍆✌️ | Живчик лісові ягоди. Офіційний смак ну типу ягоди лісовіПо запахуй як ...

Логотип телеграм спільноти - Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🌇#крокусТґ ЯНМУНД‼️🍆✌️ @kallection
31 Охват/переглядів 2025-12-09 15:17 Повідомлення №33371
Живчик лісові ягоди. Офіційний смак ну типу ягоди лісовіПо запахуй як усі ці всі дефолтні ягоди по типу волі чи Rockstar berries купи інших. Все воно мені нагадує рево чорне. Я не моду позбутися асоціацій. А поза моїми асоціаціями запах добрийПо смаку кислувато, газовано, типу ягідно. Смачніше за те, що я бачив в енергосах з таким смак. Типу менш душне, хз. Але з іншого боку, не так насичено по смаку як в енергосах. Можливо це мені не вистачає таурину та інших складових Дизайн не подобається, дуже поганий. Весь останній редизайн явно не пішов на користь. 3д фрукти виглядають жахливо, червоний колір на етикетці це 💀. Багато зайвих надписів та ілюстраційКольорове кодування в лінійці начебто є, хоч і не дуже виразнийПляшка та кришка дефолтні як для оболоняКолір самого напою - червоний як у вишневого Об'єм 2лКофеїну немаАлкоголю нема142кДж або ж 34ккал /100млВуглеводів 8,6г, серед них цукрів 8,6г /100млПідсолоджувач: сироп глюкозно-фруктозний з цукром або цукор, сік яблучний, екстракт моркви, настоянка ехінацеї, екстракт чорниціНе імпорт, виготовлено оболонем на одній з багатьох фабрик оболоню. Лицьова частина повністю українською, інформаційна частина тежДоступність стабільні 4 бали з 5 можливих По виробниках пластикових пляшок не шарю. Єдине що скажу, тут типовий дизайн від оболоняПо висновку - не все ж яблучний пити, модна і щось нове, особливо коли на це вказує доля, знижками. В принципі смакує добре, але мабуть яблучний буле краще(без газу🌞). Хоча я б взяв скоріше вишневий. А грушевий взагалі не памʼятаю, хоча огляд єПов'язані огляди: Живчик моно валеріана, Живчик моно лаванда, Живчик яблуко, Живчик груша#огляди