Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Журба, меми та доля в бур'янах за селом
Додано 14 лип 2024

Журба, меми та доля в бур'янах за селом

@jurbamemes
Кількість підписників: 1 297
Фото: 1,290
Відео: 709
Посилання: 101
Опис:
Мої меми сягають неба, а твої ногами ходять по землі @tseneia - адмін, а хто тоді?
Джерело

Журба, меми та доля в бур'янах за селом | Просили мене прокоментувати протест проти корупції, але ось його вже п...

Логотип телеграм спільноти - Журба, меми та доля в бур'янах за селом Журба, меми та доля в бур'янах за селом @jurbamemes
578 Охват/переглядів 2025-11-14 14:14 Повідомлення №1945
Просили мене прокоментувати протест проти корупції, але ось його вже прокоментували держзрадники Царьов і Дмитрук. В липні протести були потрібні, тому що влада перетнула межу конкретною дією, яку треба було відкотити. Всі засоби тиску себе вичерпали, довелось іти на вулиці. Це спрацювало, рішення відкотили, люди повернулись додому. Я був на кожному дні тих протестів, активно висвітлював, знімав відео і закликав людей виходити. Бо тоді це було потрібно для держави. І навіть у тих умовах координатори робили все, щоб не перетнути межу. Жодних закликів до повалення влади. Максимальний контроль над провокаторами. Співпраця з поліцією тощо. Яка можлива мета протестів зараз? НАБУ і САП зробили свою роботу. Влада звільнила фігурантів розслідувань і не пішла на конфлікт з антикорами. Боротьба з корупцією триває. Це те, за що ми стояли в липні. Будь-які протести зараз – це провокація і штучне роздмухування конфліктів. Це я ще нічого не писав про клоунів-організаторів, яких просто з міркувань гігієни не хочу зайве підсвічувати. Їх і без мене підсвічує Царьов. Вірю, що ви в мене мудрі, зважені і ставите правильні пріоритети. Сподіваюсь на жорстку реакцію по всіх провокаторах і їхніх звʼязках з росіянами.