Джерело
JULIIAPA | Скільки б ти не тікав від людей, від стосунків, від хлопця чи дівчини,...
279 Охват/переглядів
2026-02-19 21:04
Повідомлення №6198
Скільки б ти не тікав від людей, від стосунків, від хлопця чи дівчини, ти завжди береш із собою себе.Проблема ніколи не буває «десь там» у ньому, у ній чи в інших людях. Якщо біль або конфлікт з’являється, він існує тут і зараз, тобто у твоєму сприйнятті 🧿Можна змінювати стосунки скільки завгодно разів, але себе ти завжди береш із собою. І в кожній новій історії знову зустрічаєш…себе Ти ображаєшся не стільки на поведінку людини, скільки на те, як ти сприймаєш те, що відбувається. Фактично на власну інтерпретацію події. І допоки цей зв’язок не буде побаченим, з’являється очікування, що зміниться хтось інший, що людина почне поводитися інакше, що «сонце» раптом почне світити якось по-іншому. І так можна дуже довго чекати…У цей момент твій стан, твоя радість і внутрішній спокій стають залежними від зовнішніх умов. А це те що буде в русі постійно і все життя ♾️Але, як тільки з’являється чесне усвідомлення: я дивлюся на світ через власну призму, я створюю досвід своїм сприйняттям, усе починає змінюватися природньо, без боротьби! І тоді трансформовуються і відносини, і твій стан, все виходить в гармонію 🦘🤩