Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - JULIIAPA
Додано 06 гру 2025

JULIIAPA

@juliiapa1
Кількість підписників: 1 786
Фото: 1,590
Відео: 232
Посилання: 220
Опис:
Звʼязок зі мною: @juliiapa_work

👥 Кількість підписників

1 786
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: -3

📊 Кількість повідомлень на день

2.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.7
Середнє за день: 2.2

Історія змін лого

Історія змін назви

JULIIAPA 2026-04-09
JULIIAPA | Гра в життя 2026-04-01
JULIIAPA | Гра в життя 💖 2026-03-29
JULIIAPA 💎 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 190 26-05-29 18:51
Приклад того, як проживається життя зі стану Свідомості, з присутності, а не з обмеженої особистості, яка одержима якоюсь частиною свого існування 🌺Мій ранок починається о 8–9, іноді о 10, а іноді взагалі о 6 ранку. Тіло якось само встає і завжди своєчасно, коли перестала йому мішати. Я люблю зранку нікуди не поспішати, дивлюся у вікно, спостерігаю за природою, за сонцем, яке тільки починає сходити. Люблю бути в тиші та наодинці з собою. Іноді мій день починається з ранкового стретчінгу, іноді хочеться просто прогулянки, беру каву з собою і гуляю в парку. Я не люблю шум, не люблю великі скупчення людей.Я прокинулась і переді мною цілий день життя. Не список задач, не виживання, не гонка, а життя, в якому все якось розгортається саме Мої проєкти, блог, клієнти, дзвінки, ідеї…Я обожнюю взаємодіяти з вами і допомагати розширювати ваше сприйняття, щоб ви побачили наскільки життя може бути легким, красивим і простим…Обожнюю цей нескінченний потік ідей.Творити, креативити, записувати відео, ділитися тим, що відкриваю сама.Обожнюю, коли є якісь справи, де потрібно красиво зібратися і піти в світ. Обожнюю спонтанність.Коли телефонує подруга і через декілька годин ми вже купуємо квитки на літак. Люблю музику, кіно, смачну їжу, улюблені заклади, шопінг.Люблю дарувати турботу близьким.Люблю день, вечір, ніч.Люблю свою домашню рутину: ванну, догляд, улюблені баночки, чисту постіль,затишок вдома. Люблю комфорт, коли мені добре.І найголовніше мені добре не тому, що колись щось станеться, не тому, що отримаю щось зовні. А просто тому, що я є і можу свідчати це життя, гратися в нього, дивуватися.І просто бачити, як все вже є і все вже відбувається 🤍 І в цьому потоці нуль аналізу, думок, самонакруту, увага в собі і творіння відбувається божественним
👁 268 26-05-09 21:31
Тебе немає.І світу твого немає.Вся ця реальність це тупо сон, просто дуже реалістичний, з максимально розширеним 3Д ефектом. Настільки, що ти віриш прям у все, що тебе оточує: у думки, стани, емоції, тіла, людей, ситуації, гроші, прям все все.Це зроблено для того, щоб ну весело було грати.Але заміть, куди дівається ця твоя денна і супер реалістична реальність вночі, як лягаєш спати ? Воно ж все зникає вщент. Всі твої переживання, проблеми, абсолютно все зникає. Ти, наче, так за це тримаєшся, переживаєш, а вночі воно хоп і в один момент зникає. Денна реальність змінюється на нічну реальність. Завтра почнеться твій новий, інший сон.Вночі ти був, можливо, кимось взагалі іншим, там життя нічного персонажа якось проживається... І ось дзвенить будильник, ти прокидаєшся і розум починає малювати…нагадувати тобі твою історію про тебе, згадується все що зналося до цього. Увага туди спрямовується і реальність це просто проектує, відображає твоє кіно. І так постійно наш сон денний змінюється на нічний, але при тому завжди є щось незмінне в цих процесах - це ТИ. ТИ - справжній, а не ти, як особистість чи історія, чи спогади.ТИ завжди Є, ти завжди присутній і спостерігаєш ці сни. Без тебе не було б цих снів.Весь сон виникає в тобі, ти свідчиш життя, ти його усвідомлюєш, бо ти і є Джерело цього сну.
👁 276 26-04-23 19:36
Тут ще не розповідала, але на початку травня стартує моя потужна ФОКУС ГРУПА 🤍Це для тих, хто вже відчуває, що зовнішній світ він вже і не такий реальний, він пластичний, хто втомився від постійного вчення, пошуку відповідей зовні, кого гойдає між «я розумію» та страхами/ сумнівами і ви все таки готові подивитися глибше - в себе, в саме джерело себе ⭐️Там відбувається практичний вихід на рівень Свідомості Абсолюта: Я Є ВСЕ + нова self-концепція себе ( формування бажаного досвіду для персонажа ). Як наслідок у тебе більше немає обмежень для творіння - весь світ стає як твоя пісочниця, ліпи свою реальність як заманеться. Бажаний досвід ( гроші, стосунки, тіло, якість життя і т.д.) це лише плюшки, суть ТИ тепер центр всього, принципі і завжди ним був, десь забув😁Ти - пустота, все і ніщо одночасно, простір, в якому все виникає. До всього приходимо через практики на усвідомлення та 3 ключових інструменти: позиціяспостерігача, робота з увагою та стан присутності.Якщо відчуваєш відгук, напиши мені@juliiapa_work розповім детальніше і відповім на всі питання 🤍
👁 279 26-02-19 21:04
Скільки б ти не тікав від людей, від стосунків, від хлопця чи дівчини, ти завжди береш із собою себе.Проблема ніколи не буває «десь там» у ньому, у ній чи в інших людях. Якщо біль або конфлікт з’являється, він існує тут і зараз, тобто у твоєму сприйнятті 🧿Можна змінювати стосунки скільки завгодно разів, але себе ти завжди береш із собою. І в кожній новій історії знову зустрічаєш…себе Ти ображаєшся не стільки на поведінку людини, скільки на те, як ти сприймаєш те, що відбувається. Фактично на власну інтерпретацію події. І допоки цей зв’язок не буде побаченим, з’являється очікування, що зміниться хтось інший, що людина почне поводитися інакше, що «сонце» раптом почне світити якось по-іншому. І так можна дуже довго чекати…У цей момент твій стан, твоя радість і внутрішній спокій стають залежними від зовнішніх умов. А це те що буде в русі постійно і все життя ♾️Але, як тільки з’являється чесне усвідомлення: я дивлюся на світ через власну призму, я створюю досвід своїм сприйняттям, усе починає змінюватися природньо, без боротьби! І тоді трансформовуються і відносини, і твій стан, все виходить в гармонію 🦘🤩
👁 285 26-02-09 09:42
Повне пробудження — це не коли ти стаєш кимось, а коли зникає той, хто намагався бути.Увага перестає бути особистою, немає «я», яке дивиться на світ. Світ просто бачить себе напряму. Свідомість більше не сприймає те, що відбувається, як зовнішнє. Все - це ТИ. Єдине та Ціле.Ознаки:1. Відсутність центру сприйняття.Немає відчуття, що хтось спостерігає. Є лише чисте бачення.2. Беззусильність.Дія відбувається сама, без відчуття діяча.3.Тиша розуму.Думки можуть з’являтися, але вони більше не захоплюють.Немає внутрішнього коментатора.4.Прозоре сприйняття.Усе бачиться таким, яким є, без ярликів і оцінок.5.Відсутність страху.Навіть смерть не сприймається як загроза, бо немає того, кому вмирати.6.Глибинний спокій.Це не емоція, а природний фон буття.7.Відсутність вибору.Усе сприймається як частина єдиного потоку, у якому рішення відбуваються самі.8.Співчуття без причини.Не особиста доброта, а бачення себе в усьому.9.Розчинення часу.Теперішнє більше не сприймається, як момент між минулим і майбутнім, є лише вічне «зараз».10.Природність.Нічого особливого не потрібно підтримувати, життя просто тече.11.Тиша всередині будь-яких звуків.Навіть у дії, у метушні присутній безмовний спокій.12. Ясність.Усе бачиться наскрізь, без зусиль, як самоочевидне13. Відсутність потреби бути кимось.Ідентичності обнулилися, залишилася лише гра форм.14. Відсутність пошуку.Більше немає того, хто шукає, усе вже знайдено тут.15. Любов як стан простору.Не почуття між двома, а сяйво присутності.Коли всі ці ознаки стають природним фоном, залишається лише одне - життя живе саме себе.Без спостерігача,без цілі, без сенсу, але в досконалій гармонії, бо це і є саме Буття.
👁 289 26-02-03 14:59
🪷Для того, щоб почати створювати бажану реальність, як справжній Творець, потрібно мати особливі навички:1.Перебувати в теперішньому моменті 24/7. Не відлітати думками в минуле чи майбутнє, тобто вміти керувати своєю увагою! Без цього навику творення неможливе.2.Не ототожнюватися зі своїм его-розумом. Саме его-розум має блоки та обмежувальні установки. Немає ототожнення з его, немає блоків, а отже, матеріалізація відбувається якщо не миттєво, то в рази швидше, ніж зазвичай.3.Входити та перебувати у стані чистої свідомості через єднання. Це той стан, у якому ви повною мірою відчуваєте свою силу та всемогутність як Творця. У результаті це приводить до стану спокою та задоволення, з усвідомленням, що все вже здійснено.4.Підвищувати свій стан через емоцію радості! Це дозволяє вам співналаштуватися зі своїм бажанням і стати для нього магнітом.5.І нарешті: відкрити своє серце. Жити з любові та бути любов’ю. Саме на цьому етапі ви торкаєтеся свого Істинного Я.🦋А розпочати своє розширення нового рівня ви можете з закріплених безоплатнмх матеріалів: https://t.me/juliiapa1/6113
👁 439 26-01-17 13:02
⭐️Практикум «ПЕРЕПРОГРАМУВАННЯ»Що відокремлює тебе від бажаної реальності ? Твоє сприйняття цього світу та мислення.Розум постійно щось коментує, ти зранку прокидаєшся і твій внутрішній коментатор відразу: «в світі хаос, треба все встигнути, знову не вийшло, мені страшно, сьогодні не дуже виглядаю, грошей не вистачить, а що вони подумають, енергії немає, треба діяти, життя важке…». Це і є твоя реальність. Як скажеш, так і буде.На практикумі ти налаштуєш свою свідомість так, що ніяка думка не буде мати на тебе вплив, ми змінимо ОСНОВУ: твій фільтр з якого ти дивишся на цей світ і ти згадаєш, як це творити зі стану цілісності, наповнення, зі стану «Я Є».Формат: 3 дні прямих ефірів в зумі + подкасти, практики, обʼємні розбори. В результаті ти отримаєш:•коротку, але ефективну інструкцію до бажаної реальності, яка працює без очікувань та боротьби •прибереш супротив, сумніви, які мішають миттєвому проявленню бажаного•зібрану енергію - дії починають народжуватися природньо без насилля над собою•тишу в голові - внутрішній діалог втратить владу Дати: 26-28 січняЩоб дізнатися всі деталі пиши сюди: @juliiapa_work «практикум» 💗
👁 274 26-01-14 08:44
Певно, я готова поділитися, з чого для мене почався цей рік.Втрата, яка вивели в розширення і в ще більшу любов до себе та життя🫂2 січня я дізналася, що не стало мого тата. Він для мене дуже близьким, моя «споріднена душа», завжди мене розумів з півслова, тотально приймав.Мої батьки розлучилися, коли мені було 13 років і це була вже одна маленька смерть для Юлі підлітка. І коли мене запитують, як ти прийшла до таких усвідомлень, глибини, так от точно не від «легкого» життя. В 13 років у мене почав зʼявлятися природній інтерес до вчення, розуміння себе та цього світу. Зовнішні неприємні події стали поштовхом до цього🙏 Будь-який ріст зазвичай відбувається через біль. Це як похід до стоматолога: сам процес неприємний, але результат здоров’я, краса і легкість. І з часом розумієш, що воно того було варте.Як я проживаю втрату? Якби дивно не звучало, але дуже спокійно, з прийняттям. Ті усвідомлення, які є в мені, знання допомогли мені це легко прожити та не застрягти. Ще так символічно за день до цієї новини дивилася фінал «Stranger Things», так от кінцівка серіалу дуже метчиться з моїм життям.І що найцікавіше після цієї втрати, життя, ніби саме почало розставляти все по місцях, найкращим чином. Без контролю, без чітких планів просто наче щось вело і знало краще. Я розійшлася з людиною, з якою була у бізнес партнерстві. Остаточно відпустила минулі стосунки та опори, за які трималася. Відчуття приємної пустоти, наче ти білий лист і от зараз почнеться писатися нова серія.І зараз життя відкриває для мене нові горизонти. Англійська прийшла легко, я почала думати англійською і це так дивно, бо відбувається взагалі без примусу, природньо. З’явилися нові мрії, які раніше здавалися чимось далеким, але тепер життя саме веде в це. Мене дуже тягне у світовий рівень: думки про проєкти для всього світу, передавати знання для всього світу, щоб якомога більше людей змогли до цього доторкнутися. Поки це наче просто думки, але who knows….бо з цього все і починається та закручується, у життя завжди свої якісь особливі планиЗараз відчуваю ясність, свободу та цілісність з цим світом, що взагалі немає сенсу за щось переживати, триматися, боятися, бо ти розумієш, що ти не окремо від життя — ти і є це життя.А життя / Бог / Всесвіт завжди знає, як краще все розгорнути.До чого весь цей speech.Розширення завжди приходить вчасно. Всесвіт не дивиться на те, що в тебе зараз є чи чого немає, він не оцінює твою точку, твій статус, твою готовність. Воно просто приходить: несподівано, тихо, точно. І єдине, що від нас потрібно не закриватися від життя, не триматися за старе,не боятися змін. Бо коли ти дозволяєш, приймаєш життя таким, яким воно є, тоді все починає вести тебе по найкрасивішому сценарію. М’яко, точно і краще, ніж ти могла б спланувати 🩵
👁 463 25-12-02 17:01
У мене є для тебе новина, яку більшість людей намагається не бачити: ти помреш.Не «колись потім».Не «в далекому майбутньому».А будь-якої миті.Можливо, сьогодні.Хто знає?Ти можеш скільки завгодно: доглядати за тілом, пити правильну воду, робити практики, читати правильні книги, мислити позитивно, але жодна дія не здатна зупинити невідворотне.Час іде.Тік-так. Тік-так.І все, що ти робиш веде тебе лише в одному напрямку.Усі досягнення, статуси, дипломи, гарні фото лишаться тут. Разом з фразою на камені:«Він/вона багато досягла».Життя поруч із тобою теж зникне. Усі, хто приходять пом’янути, колись підуть слідом.Так, ти можеш «відтермінувати» цей момент і витратити ці роки на подорожі, творчість, розвиток…Але все це вмить обірветься.Як вимкнути телевізор: була картинка — і темрява.Твої думки зникнуть.Твоє «я» теж.Твій розум повернеться в небуття.Страшно?Але я не хочу тебе лякати.Я хочу, щоб ти ПРОКИНУЛАСЯ.Для більшості людей це як червона пігулка в «Матриці»:боляче, некомфортно, але це єдина правда.Бо більшість живе уві сні.Автоматично.Думаючи, що «життя буде тривати завжди».Що ще є час.Що завтра почну.А завтра то не існує.Минулого теж.Є тільки зараз.Подивись навколо: здається, що все реальне.Люди, рух, справи, плани…Але це лише шоу, яскрава вистава.І твій розум, зачарований ритмом подій, створив ілюзію безкінечності.Так проходить життя:раз — і тобі вже не 20.Раз — і не 40.Раз — і ти озираєшся, не розуміючи, куди поділися десятиліття.Правда проста:ти був/ була обманута розумом.Весь цей час ти бачив тільки картинки.І пропускав СУТЬ.Ту, що завжди поруч.Ту, що не старіє, не помираєі не залежить від часу.Це Тиша.Це Присутність.Це те, що дивиться твоїми очима.І я пропоную тобі ПРОКИНУТИСЯ просто зараз.Бо часу на роздуми вже немає.Він закінчився.Настав момент ДІЇ.