Джерело
‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ | Оскільки ми знаємо, що форчан і всю цю інцельську дичину з к'юанон і г...
143 Охват/переглядів
2026-03-06 14:00
Повідомлення №22685
Оскільки ми знаємо, що форчан і всю цю інцельську дичину з к'юанон і гройпером штучно роздували Епштейн і ко, я вважаю, що варто спробувати перетягнути ньордів на сторону добра. Патріархат-капіталізм функціонує за рахунок експлуатації. Аби існували "альфа-мейли", які мають доступ до ресурсів і жінок (теж ресурс у патріархаті), має бути каста "бета-чоловіків", бо якщо всі альфачі, то ніхто не альфач, аби було "ми", має бути "вони". Ця система не є вигідною і для жінок та меншин - тут я не бачу сенсу мірятися, кому гірше, бо якщо тобі погано, то тобі погано. Тому нема користі від ворожнечі, всім буде вигідніше, якщо жінки з меншинами і "бета-чоловіки" будуть на одній стороні проти системи, яка їх використовує для примноження ресурсів альфачів. Бета-чоловікам відмовлено у маскулінності, це безумовно, але запооучення цієї омріяної маскулінності не допоможе, це ніцшеанський ресентимент і взагалі рабська мораль. Щастя існує за межами режиму фалоса-капіталу. До того ж, що означає маскулінність? Не як жінки? Маскулінність пуста, там нема відповідей на екзистенційні питання. Зате андрогінність і фемінність мають у собі безмежний потенціал стати чимось за межами патріархат-капіталізму. Це і є відповіддю на т.з епідемію чоловічої самотності.