Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sergii Ivanov
Додано 01 сер 2021

Sergii Ivanov

@ivanoise
Кількість підписників: 30 517
Фото: 4,059
Відео: 1,200
Посилання: 6,330
Опис:
an und für sich
Джерело

Sergii Ivanov | Гірше ідіотів - хіба що гіперактивні ідіоти. В країні зруйнована енерг...

Логотип телеграм спільноти - Sergii Ivanov Sergii Ivanov @ivanoise
7 600 Охват/переглядів 2025-01-10 15:13 Повідомлення №10356
Гірше ідіотів - хіба що гіперактивні ідіоти. В країні зруйнована енергетика, нам пророкували 20-годинні блекаути, але попри це ми маємо світло. Наразі це єдиний та головний показник ефективності галузі. І це дуже не подобається депутату Железняку, шістці російських агентів Сівковича та Гетманцева, який за підтримки інших депутатів, зокрема пані Совсун, вирішив “покачати” уряд та профільне міністерство.Звідси питання: ви взагалі притомні? Навіщо ви лізете туди, що й так ледь працює під російськими обстрілами? Не маю жодних сумнівів, що у придбаній за кошти незрозумілого походження квартирі Железняка на елітному Печерську за 12 млн грн - світло і тепло. Як і в 226-метровій квартирі Совсун за 7,6 млн, яка не заважає їй отримувати по 640 тис грн компенсації за житло. І робоче місце у них - тепле та світле, бо це ВР, але ж так - далеко не у всіх українців. Енергетики з ранку до ночі пашуть як прокляті, вся галузь працює 24/7, не маючи канікул та спецвиплат як парламентський істеблішмент. Не подобається уряд чи міністр - будь ласка, ненавидьте їх, але не робіть заручниками свого політиканства всіх. Ви б так ОПЗЖ атакували. Або Гетманцева, який добиває ФОПів. Хоча тут виникла ідея. Якщо говорити про альтернативну енергетику, то можна спробувати увімкнути в електромережу Железняка і змусисти його генерувати струм своїм піздєжом. Адже це єдине, що він генерує з надлишком.